Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu zaključana tema

poruka: 365
|
čitano: 68.989
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Ja i dalje živim u uvjerenju da je to neka žešća sprdačina i zajebancija.

 

 

I ja sam živio do danas u tom uvjerenju ali danas sam progledao i upoznao istinu....nažalost

Shoma
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Radije mu posaljemo hrpu CD-a s Linuxom :)
Napisat cu tako da nemoze rec da je linux los :)
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Recite vi što hočete ali ovaj gospodin ima debelu listu mušterija.

 

 
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:26 (Danny_HR).
 
16 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Da, nažalost. Ljudi nasjedaju na svašta zato jer nisu informirani.

 

BTW, da cijela stvar bude još smiješnija, web server mu je Apache, dakle Linux 100% {#}

 

Server Type: Apache
IP Address: 74.52.114.160 Reverse-IP | Ping | DNS Lookup | Traceroute
ASN: AS21844
IP Location: - Texas - Dallas - Theplanet.com Internet Services Inc
Response Code: 200
Domain Status: Registered And Active Website

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

To sam i ja pomislio čim sam vidio.

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Trebalo bi poslati upit tim tvrtkama. Nekako me prati osječaj da ih je par nadodano radi broja.

http://www.Hedonist385.in
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Robi kaže...

Trebalo bi poslati upit tim tvrtkama. Nekako me prati osječaj da ih je par nadodano radi broja.

Ovo nebi napravio niti najgorem neprijatelju. Čovjek može izgubiti mušterije zbog toga što je nama smiješan? ali ostalih 90% ljudi u našoj zemlji on je vrhunski stručnjak...

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

meni je bas uljepsao dan :D

http://www.winblogs.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

 

Ha čuj ja sam večih gluposti čuo od strane formalnih stručnjaka ( prof. informatike ), kada poštovani profesor kaže da je uređaj u kvaru ( inače riječ je bila o novom uređaju, profesionalni hp skener  ) bez da instalira driver i tool manager za isti i pokuša skužit kako uređaj radi ili recimo kada za server kupuje i sastavlja računalo ( sa pentium d procesorom popularno zvanom grijalicom ) po modelu gamerske konfiguracije kupljene u dučanu gdje se inače prodaju kosilice i kineski skuteri. itd.... itd... svega sam se več nagledao i naslušao.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
toxic kaže...

Ovo nebi napravio niti najgorem neprijatelju. Čovjek može izgubiti mušterije zbog toga što je nama smiješan? ali ostalih 90% ljudi u našoj zemlji on je vrhunski stručnjak...

Da zato jer je šarlatan, diskreditira ostale normalne servise kojima ni u kom slučaju ne padaju na pamet piydarije koje on piše te namjerno ruši cijene ispod realnih (dumping).

 

Osim toga, navođenje lažnih referenci je nešto najgore što si neka tvrtka može napraviti - kad-tad će se doznati što su napravili i onda nitko neće htjeti poslovati sa njom. Ako laže oko referenci, kada je još lagao?

 

Zamisli da ne znaš tko je on. Imaš neispravan PC u kojem su vrlo, vrlo bitni podaci - OS se ne želi bootati. Zoveš ovog eksperta i on ti nakon 5min telefonske dijagnostike kaže da "bilo bi najbolje reinstalirati windowse, do tih podataka se ne može". Ti sliježeš ramenima i prihvaćaš to jer je usluga jako jeftina (200kn).

 

Na drugom kraju grada, za 350kn servis XYZ ti spasi podatke sa kakvim live linuxom i poprave boot sa par redaka u recovery konzoli.

 

Popušio si podatke zbog lažnih referenci, neznanja i tih 150kn razlike.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...

Ovo mi je uljepšalo dan. Suze mi idu.{#}

  "BEKAUZ" :D naaajs

 

edit..pa tu ima jos xxx gresaka.

ja
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:54 (bender_007).
13 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Deja vu :)

 

"Starija" ekipa bi ga se trebala sjecati sa usneta, flejmovi na njuzima oko hitne pc sluzbe su bili neiscrpan izvor zabave pred nekih 8 godina. 

 

Inace, doticni gospodin, razvojaceni branitelj i samouki informaticar, je tih godina, umjesto kuknjave kako nema posla, odlucio pokrenuti vlastiti biznis pc servisa. I uprkos retardiranim i nepismenim web stranicama (koje su mu postale brand), nestrucnim oglasima i ismijavanju od kompletne njuz komune i sire zajednice, uspio je odrzati biznis, otvoriti obrt, zaposliti nekoga, i koliko cujem, ima dota klijenata koji su zadovoljni. Respect :)

 

Evo jedan od legendarnih pduginih citata:

 

"Da je Hitna PC Služba najbolja to ste evo već i sami utvrdili
zašto bi se ja sa svojom skromnošću umanjivao.
Moje reference to samo potvrđuju.

 

Tko to nije spreman prihvatiti neka pokaže da može više i bolje.
Kada je Euro došao na scenu amerikanci su rekli
let best man win.

Točno je da moj jedinstveni design je moj zaštitni znak.
Da je stranica bolja ne bi valjala 5 lipa i nitko je ne bi primjetio.
To sam već i isprobao i povukao sam je odmah.Bila je predobra
hladna i neprimjećena bez karaktera.
Ja sam otvoreno rekao da Vi radite za mene i da ste Vi
najbolji marketing. Što više kritizirate moju lošu stranicu
više ljudi zna za mene, ima više linkova i google me lakše nađe.
Osim toga ovakva nadmudrivanja služe tome da oni
koji ih čitaju i ne uključuju se u njih već čekaju da si
formiraju stav i mišljenje o svemu ovome na kraju ipak
iz mojih argumenata zaključe da se meni može vjerovati
unatoč nespretnom prikazu i gramatičkim greškama,
da je sve ono što ja tvrdim istina i da to mogu i pokazati
i dokazati i to mi daje vjerodostojnost i posla imam sve više."

 

Koga zanima cijela povijest, google ima neke usnet arhive:

https://groups.google.com/groups/search?hl=hr&q=pavel+duga&qt_s=Pretra%C5%BEi+grupe

https://groups.google.com/groups/search?hl=hr&q=hitna-pc-sluzba&qt_s=Pretra%C5%BEi+grupe

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Jos nesto iz arhive :)

 

> > ti bokca...referenca od 440. firmi a ima tako bijednu stranicu

> to je njegova furka

 

Naravno da se furam na to.
Probajte Vi ako možete.
Pokažite svojih 500 referenci.
Ne znam zašto bih to trebao tajiti.
To je dio mog uspijeha.
Ako Vam to smeta pokušajte me nadmašiti
ako možete. Zašto bih to tajio i prikrivao
sa skromnošću da bi se svi ostali koji to ne
mogu postići bolje osjećali.

 

hitna-pc-sluzba.hr

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Po pitanju web stranice, da li se netko sječa ovoga :

"I kiss you"  LOL

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mahir_%C3%87a%C4%9Fr%C4%B1

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Ne mogu vjerovat u neke reference

215 . FER
331 . Institut Ruđer Bošković
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Ja i dalje živim u uvjerenju da je to neka žešća sprdačina i zajebancija.

 nemam ništa osobno protiv njega osim kaj su mi dobrih pol godine svaki drugi dan na autu bili njegovi flajeri za popravak računala{#}

 

AlterEgo kaže...
Ne mogu vjerovat u neke reference

215 . FER
331 . Institut Ruđer Bošković

kod nas svatko ko je i zabunom stupio u neku instituciju si može to stavit u reference (najvjerojatnije je nekom tko radi tamo na privatnom računalo dodao ram ili tak neš)

kod mene normalno radi.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 13:33 (cekpi).
16 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Isuse kakvo sranye od stranice, katastrofa...

 

Što se tiče referenci, to nemam riječi... {#}

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Vrlo neuk čovjek, šta reći. Same konstrukcije rečenica sve govore ... ne

 

 

Drugo, mogu i ja imati takvu referentnu list. Zamijenio napajanje na FER-u, ugradio dodatni memorijski modul na ruđeru itd. Neš ti liste.

 

Uostalom ne znaju ni video snimat kak spada, tako da nisu zalužili niti sekunde pažnje normalne osobe.

 

 

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Da je više linuksaša, on bi bio bez posla.

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
mcf kaže...

Ja sam otvoreno rekao da Vi radite za mene i da ste Vi
najbolji marketing. Što više kritizirate moju lošu stranicu
više ljudi zna za mene, ima više linkova i google me lakše nađe. 

 Covjek mudro zbori... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Tko ih trolla? Jadan dedica će dobit overload mozga pa će morat reinstalirat OS.

 

http://hitna-pc-sluzba.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=19

twitter@antejuki || Youtube/vaporCRO || Steam: vaporCRO
Moj PC  
20 0 hvala 5
13 godina
protjeran
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Vapor kaže...

Tko ih trolla? Jadan dedica će dobit overload mozga pa će morat reinstalirat OS.

 

http://hitna-pc-sluzba.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=19

LOLZ {#}

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Iskustva zadovoljnih korisnika, trgam se:

"Nakon što mi je otkazao jedan od dva USB porta na laptopu, bilo je nemoguće istodobno biti na internetu preko mobilnog stika i koristiti se čitačem kartica za internet bankarstvo. Čitač nije radio ni preko USB splittera a u servisu su mi predlagali čak i da mijenjam matičnu ploču. No gosp. Pavel je to riješio pravim savjetom u pravom trenutku - nabavite USB karticu - i koštalo me manje od 200 kn. Hvala g. Pavelu"
Vesna H.


"Imao sam težak kvar na laptopu.
Zahvaljujujući gosp.Pavelu sve je uspješno riješeno.
Moja preporuka ukoliko Vam se nešto slično dogodi: Zovite Hitnu PC službu!!!
Ne zovite kvazi majstore."

 

"Vrlo sam zadovoljan brzom i kvalitetnom uslugom.

Virusi su uspješno uklonjeni za manje od sat vremena posla bez rušenja Windowsa i njihovog ponovnog instaliranja.

Prava revolucija u servisiranju računala.

Firmu preporučam svima!"

 

"Rekao mi je jednom jedan franjevac da postoji razlika između majstora i meštra, mogu reći da sam nakon kaj su ovi ljudi bili kod mene skužio tu razliku. Ljudi poznaju kompjuter do u najsitnije detalje i preporučam ih fakat svima."

 


"ovo je kao da sam se preporodio!"

 

"...Samo 3 sata nakon poziva informatičar je već došao i brzo i stručno riješio problem.
Nisam morala gubiti vrijeme za odlazak u servis, a uslugu za koju bi u raznim servisima morala izdvojiti tisuće kuna, platila sam samo 200 kn..."

 

"Gospodine Pavel, silno sam Vam zahvalna za ovo novo iskustvo popravljanja računala "daljinski"Kad ste mi to spomenuli upravo sam se prestrašila misleći da nisam tomu dorasla. To je bilo tako jednostavno kao da se radi o nekom ugodnom igranju. Vjerujte mi da sam dobila neko veće pouzdanje u mom radu na računalu. Jednom mi je netko od moje rodbine pokušao tako pomoći ali to je bila prava katastrofa jer je taj prenosio na mene svu svoju nestrpljivost tako da sam se ja znojila od muke. Međutim, s Vama je to išlo nekako jednostavno, upravo zabavno na čemu Vam se od srca zahvaljujem. Andjelka Šušnjara."

 

"Ja sam iz Rijeke. Virus mi je napao kompjuter i ništa se nije moglo otvoriti Gospodin Pavel je sve riješio preko telefona i interneta."

I za kraj:

"takvu havariju nisam doživjela nikada, a havarijom ju je učinio moj "umšljeni kompjutorski genije" - moj frend - koji mi je PRVO uništio 10 punih godina moga znanstvenoga i beletrističkoga rada, sve e-mail adrese, i, eto, moj komp je u njegovim "genijalnim FER-ovskim" rukama postao PONOVO BEBA -ali proradio nije. Tri noći nisam spavala, mjesec dana razmišljala u stilu; "O, Bože, što mi se još lošega može dogoditi, a ONDA SAM SPAS PRONAŠLA OVDJE; ODMAH SU DOŠLI, PRVO JEDAN ZGODNI, KASNIJE I DRUGI ZGODNI (jer sam još cvilila oko neke sitnice), ALI NAJBITNIJE JE DA SU STRUČNI, KOMPETENTNI U SVOME POSLU, ZNAJU ŠTO RADE, NE KOMPLICIRAJU (za razliku od mog frenda koji se razbacuje navodnim, a beskorisnim znanjem; sad ili se pravi pametnim postavljajući mi pitanja na koje ne znam odgovore jer si time bilda ego ili je zaljubljen u mene pa me želi impresionirati. Karla Kuzle, univ.spec.mag.iur."

 

 

Sorry na dugom postu, ali eto. To je ono sranje na njihovoj stranici što skrola dolje 1,1cm na sat i na kojem su iskustva kao iz Top Shopa.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Gran Turismo 5 freak
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Vapor kaže...

Tko ih trolla? Jadan dedica će dobit overload mozga pa će morat reinstalirat OS.

 

http://hitna-pc-sluzba.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=19

Gle sad dok te deda iznenadi... {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
apoteka kaže...

reinstalacija rjesenje za sve probleme

Pa jbt ja sam mislio da je ovo neka parodija... ovaj lik nije normalan

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Stavros kaže...
Vapor kaže...

Tko ih trolla? Jadan dedica će dobit overload mozga pa će morat reinstalirat OS.

 

http://hitna-pc-sluzba.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=19

Gle sad dok te deda iznenadi... {#}

Hhahaahaaahahaahhaah, ne mogu više.

"Bit će da je virus, linux je podložan virusima jako, pogotovo taj arch za kojeg nisam nikad čuo a i facebook mu ne radi.

Skeniraj viruse sa nekim programom za defragmentiranje pa javi rezultat. "

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Gran Turismo 5 freak
15 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Očito i loše trollanje. Ovaj će to skužiti pa će ignorirati a glupavi pokretač teme možda dobije i tužbu doma (poznavajući pravosudni sistem) jer sumnjam da je bio iza 7 proxya.

 

To se tako ne radi. 2/10 samo radi ideje (linux i SSD).

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

isuse bože, valjam se već deset minuta....jbate to je ko meksičko-trusko-indijska sapunica, tu ima drame, tu ima katastrofe, tu ima ljubomore, tu ima ljubavi.......

 

"takvu havariju nisam doživjela nikada, a havarijom ju je učinio moj "umšljeni kompjutorski genije" - moj frend - koji mi je PRVO uništio 10 punih godina moga znanstvenoga i beletrističkoga rada, sve e-mail adrese, i, eto, moj komp je u njegovim "genijalnim FER-ovskim" rukama postao PONOVO BEBA -ali proradio nije. Tri noći nisam spavala, mjesec dana razmišljala u stilu; "O, Bože, što mi se još lošega može dogoditi, a ONDA SAM SPAS PRONAŠLA OVDJE; ODMAH SU DOŠLI, PRVO JEDAN ZGODNI, KASNIJE I DRUGI ZGODNI (jer sam još cvilila oko neke sitnice), ALI NAJBITNIJE JE DA SU STRUČNI, KOMPETENTNI U SVOME POSLU, ZNAJU ŠTO RADE, NE KOMPLICIRAJU (za razliku od mog frenda koji se razbacuje navodnim, a beskorisnim znanjem; sad ili se pravi pametnim postavljajući mi pitanja na koje ne znam odgovore jer si time bilda ego ili je zaljubljen u mene pa me želi impresionirati. Karla Kuzle, univ.spec.mag.iur."

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
25 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Ako netko ima prijedlog za uvjerljiv i relativno teško rješiv problem, neka se javi. Imam neopisivu želju napraviti budale od njih. Naravno, moramo biti maksimalno ozbiljni i uvjerljivi - ne se ponašati kao djeca i zahebati cijelu stvar kao sa "Kompjuterskim problemima" na faceu.

Nemoj jer kakav god bio nije to zaslužio. Treba frajera spustit na zemlju i objasnit da Linux nije beskoristan sustav i da reinstalacija os-a nije jedino rješenje u borbi protiv virusa.

 Slažem se s tobom ali nekada je reinstalacija najbrži i najsigurniji put ka zdravom sustavu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice