Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.198.781
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MARKOZD15 kaže...

Apollo, Rocketplayer, Google Music.. probaj :)

Probao, nemaju folder sviranje, dakle da povučem da roka folder niti widget koji mogu izvuć u playlistu.

jako sam se naviknuo na to, sad mi fali kad sam na cm11

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
fila2208 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Apollo, Rocketplayer, Google Music.. probaj :)

Probao, nemaju folder sviranje, dakle da povučem da roka folder niti widget koji mogu izvuć u playlistu.

jako sam se naviknuo na to, sad mi fali kad sam na cm11

Kad ti je tako dobar taj Samsung player, ako imas vremena skini neki ROM za svoj mob (Samsungov), izvuci iz zipa (system/app) taj player i uvuci ga u CM11 u system/app

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MARKOZD15 kaže...
fila2208 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Apollo, Rocketplayer, Google Music.. probaj :)

Probao, nemaju folder sviranje, dakle da povučem da roka folder niti widget koji mogu izvuć u playlistu.

jako sam se naviknuo na to, sad mi fali kad sam na cm11

Kad ti je tako dobar taj Samsung player, ako imas vremena skini neki ROM za svoj mob (Samsungov), izvuci iz zipa (system/app) taj player i uvuci ga u CM11 u system/app

imam cyanogen 11, ali ne ide, sruši aplikaciju kad je probam instalirati.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nemoj ju instalirati, samo ju stavi na internu memoriju, pomocu root explorera/es file managera ju kopiraj tj premjesti u system/app, restartaj mob i vidi radi li, ako ne radi vjerojatno nije kompatobilna sa CM ROM-ovima

 
0 0 hvala 1
12 godina
suspendiran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

neutron player

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MARKOZD15 kaže...

Nemoj ju instalirati, samo ju stavi na internu memoriju, pomocu root explorera/es file managera ju kopiraj tj premjesti u system/app, restartaj mob i vidi radi li, ako ne radi vjerojatno nije kompatobilna sa CM ROM-ovima

neam apps u system folderu uopće nemrem skužiti di što da stavim

imam data meta inf i system foldere, probao sam lijepiti u internal ništa, pa sam tražio te foldere, ali nema ih. drukčije je na cm11 valjda.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da li je moguće Android Facebook app prevesti na hrvatski jezik?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Onjegin kaže...

Da li je moguće Android Facebook app prevesti na hrvatski jezik?

Moguće je ali treba prvo recompilati apk, napraviti prijevod, opet compilirati a zatim signat apk. 

Da je to Facebook zelio, već bi to i napravio.

10 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz ljudi

 

Ovako imam mobitel sa androidom 4.2.2 jelly bean 

Prednja kamera na njemu je ptestala raditi.Znaci zadnja kamera radi sve normalno ali kada stisnem na tipku za prebaciti na prednju izrade iz kamere i Pise da je prestala raditi.

 

Da li je netko imao ovaj problem već?znate li kako bi mogla to riješiti?u čemu je tu problem?

Lp

marina
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Andoid aplikacije, igre i problemi

Trebam aplikaciju za backup sms-a  u html, ili neki poznati format da mogu na kompu pogledati. Ove koje sam do sada skinuo spreme na jedno mjesto od primatelja, ali zelim da se vide i moje poruke tj razgovor. 

10 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

mene zanima da li se moze namjestiti da kad me netko zove, da se ogranici koliko dugo ce mi mobitel zvoniti? recimo kad ja nekog zovem, onda kod nekih mi moze tuliti do 20 puta, dok kod nekih mi tuli mozda 5 puta i onda sekretarica odmah kaze da je korisnik nedostupan ili tako nesto i poziv se prekine.

e sad, da li se to moze namestiti u postavkama (imam lg optimus 4x hd) ili je to stvar mreze (glupi tele2)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Android aplikacije, igre i problemi
stvar mreze
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ovisi da li samo zeli iskljuciti sekretaricu i sl.

Mogao bi pogledati sto nudi nekakav (advanced) call manager/call blocker (odbijanje ili preusmjeravanje odredenog broja/eva nakon odredenog broja zvona prema pravilima itd).

13 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Preporucam svima igru 'The Room', placa se ali vrijedi svake lipe, jedna od najboljih koje sam igrao

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ja fifu 15 gonim na som htc desire 200, pogasim prije igranja sve u pokrenute aplikacije u postavkama i skinuo sam Du Speed Booster i tu kao ima nesto sto ubrzava pa udjem preko toga. U utakmici 3-4 puta trzne i to je to. Igra je odlicna stvarno, steta samo sto nema multiplayer!
pa doktorski :D
12 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Decki, moze preporuka najbolje (free) offline aplikacije za navigaciju? Treba mi za po ZG-u. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
iodfjgldfsg kaže...
ja fifu 15 gonim na som htc desire 200, pogasim prije igranja sve u pokrenute aplikacije u postavkama i skinuo sam Du Speed Booster i tu kao ima nesto sto ubrzava pa udjem preko toga. U utakmici 3-4 puta trzne i to je to. Igra je odlicna stvarno, steta samo sto nema multiplayer!

daj link za fifu 15. kolko ja znam, samo multiplayer i postoji, a nema offline mod.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
QuidZz kaže...

Decki, moze preporuka najbolje (free) offline aplikacije za navigaciju? Treba mi za po ZG-u. Hvala!

Nokia HERE

http://www.androidpolice.com/2014/10/02/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/

Life is too short to remove USB safely
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
hrvooje kaže...
QuidZz kaže...

Decki, moze preporuka najbolje (free) offline aplikacije za navigaciju? Treba mi za po ZG-u. Hvala!

Nokia HERE

http://www.androidpolice.com/2014/10/02/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/


Hvala, jos koja app? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

imam dual sim mob, dakle unutra su dvije kartice, jednami je za normalno koristenje a druga za samo sms. Možete li mi reci dali mogu ja koristiti dvije zasebne sms aplikacije ???? recimo jedna za sim1 druga za sim2 ??? 

Trenutno imam aplikaciju koja ima za obadvije istodobno, recimo kadanapisem poruku imam pokraj teksta dvije tipke (šalji sim1) i (šalji sim2)  ja bi azsebno da znam da nebi poslao zabunom krivim brojem sms. 

 

Drugo pitanje, dali mogu kako blokirati tj pozive za sim2 karticu ?? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
QuidZz kaže...
hrvooje kaže...
QuidZz kaže...

Decki, moze preporuka najbolje (free) offline aplikacije za navigaciju? Treba mi za po ZG-u. Hvala!

Nokia HERE

http://www.androidpolice.com/2014/10/02/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/


Hvala, jos koja app? 

mapfactor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapfactor.navigator

16 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Tražio si najbolju ;) 

 

Koristite li tasker? To je aplikacija koja odvaja Android od ostalih. Mogućnosti su nebrojene. Jedna od najboljih aplikacija na Google Playu 

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 9:01 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
hrvooje kaže...

Tražio si najbolju ;) 

 

Koristite li tasker? To je aplikacija koja odvaja Android od ostalih. Mogućnosti su nebrojene. Jedna od najboljih aplikacija na Google Playu 

Sta koristis na taskeru?

13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Postoji li kakva aplikacija koja može pojačati zvučnik za razgovore ?

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dinos3 kaže...
hrvooje kaže...

Tražio si najbolju ;) 

 

Koristite li tasker? To je aplikacija koja odvaja Android od ostalih. Mogućnosti su nebrojene. Jedna od najboljih aplikacija na Google Playu 

Sta koristis na taskeru?

osnovne stvari. osvjetljenje ovisno o vremenu i lokaciji, paljenje wifi-ja kući i na poslu ovisno o baznoj stanici, gašenje wifi-ja ako nije spojen, paljenje 3g kad se upali browser ili email, gašenje 3g kad se ugasi ekran, smanjenje zvuka kod videa u večernjim satima, paljenje aplikacije za glazbu ili omiljene radio postaje kad se ubodu slušalice,zabrana zaključavanja kad si kući, autoodgovor sms-a u vožnji itd 

 

Zgodna opcija je kad se npr.

zagubi telefon, može se namjestiti da glasno svira neka glazba ako se npr. pošalje SMS sadržaja 'NadjiMe' 

 

jedna od bolji primjena bi bila okidanje kamere nakon tri neuspjela pokušaja otključavanja i slanje iste emailom :)

 

 

 

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 23:04 (hrvooje).
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jel ima ko jos problema sa google play servisima? kad udem u povezane aplikacije pise mi ucitavanje aplikacije nije uspjelo, ista stvar sa google+...ovo mi se dogodilo nakon instalacije drugog roma i nemogu vratit save game od svih igrica, sve mi je bilo spremljeno preko google+ 

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...

jel ima ko jos problema sa google play servisima? kad udem u povezane aplikacije pise mi ucitavanje aplikacije nije uspjelo, ista stvar sa google+...ovo mi se dogodilo nakon instalacije drugog roma i nemogu vratit save game od svih igrica, sve mi je bilo spremljeno preko google+ 

Moras instalirat gappse, vrlo malo romova ima njih ukljucene u sebe... Ugl kad skines odgovarajuce gappse flashaj ih u recoveriju isto ko kad flashas rom, i sve ce ti radit onda!! 

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ma probao sam sinoc na bratovom mobitelu,  skinuo Google+ prijavio se sa svojim računom skinuo igru boom beach i kad udem u igru neće se ni na njegovom automatski povezat na google play igre da mi se restora save game,  ista stvar i sa drugim igrama a on ima gappse instalirane... Pa nemogu vjerovat 

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 11:44 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...

Ma probao sam sinoc na bratovom mobitelu,  skinuo Google+ prijavio se sa svojim računom skinuo igru boom beach i kad udem u igru neće se ni na njegovom automatski povezat na google play igre da mi se restora save game,  ista stvar i sa drugim igrama a on ima gappse instalirane... Pa nemogu vjerovat 

Ims aplikaciju od googlea upravljanje postavkama il tako nesto i tamo imas opciju za igre povezane sa google racunom ..

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...
domac5 kaže...

Ma probao sam sinoc na bratovom mobitelu,  skinuo Google+ prijavio se sa svojim računom skinuo igru boom beach i kad udem u igru neće se ni na njegovom automatski povezat na google play igre da mi se restora save game,  ista stvar i sa drugim igrama a on ima gappse instalirane... Pa nemogu vjerovat 

Ims aplikaciju od googlea upravljanje postavkama il tako nesto i tamo imas opciju za igre povezane sa google racunom ..

mislis na postavke usluge google?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice