Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.209.210
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...
Skini es file manager ili neki root explorer i nadi te appove i jednostavno ih izbrisi, ubiti najbolje ti ih je premjestit negdi i vidi oce li sve radit ok ako radi brisi.

 

problem je sta neznam koje su to app

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pa pogledas u postavkama sta bateriju trosi najvise, pogledaj nfc,bluetooth,wifi/4g (palis sta koristis) radi i u sleepu...

14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...

Pa pogledas u postavkama sta bateriju trosi najvise, pogledaj nfc,bluetooth,wifi/4g (palis sta koristis) radi i u sleepu...

 ma da je tako jednostavno to bi vec odavno napravio i deinstaliro tu app.. nemogu jednoatvno nac uzorok.. ne pise ni tamo di si ti reko ni na ovim appovima koje sam instalirao

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Daj stavi screenshot od partial wakelocksa iz aplikacije better battery stats ako si ju instalirao
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Gruber kaže...
Daj stavi screenshot od partial wakelocksa iz aplikacije better battery stats ako si ju instalirao

 to nisam instaliro, pise da treba root od 4.4 i vise

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
maxy0 kaže...
Gruber kaže...
Daj stavi screenshot od partial wakelocksa iz aplikacije better battery stats ako si ju instalirao

 to nisam instaliro, pise da treba root od 4.4 i vise

 Da, zaboravio sam na to. Daj bar screenshot od app usage iz Gsam battery monitora.

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Gruber kaže...

 to nisam instaliro, pise da treba root od 4.4 i vise

 Da, zaboravio sam na to. Daj bar screenshot od app usage iz Gsam battery monitora.

 Ej, dobro se kužiš u taj program?

Meni se u roku od mjesec dana trajanje baterije spustilo sa skoro 2 dana na ispod pola dana uz jednako korištenje.

Napravio sam vraćanja na tvorničke postavke, ALI sam ponovo vratio iste programe.

Ja sumnjam jednostavno na sve slabiju bateriju, ali pošto si spomenuo ovaj program, možeš pogledati moje stanje?

(ako ti je važna informacija, dosta dugo sam imao pokrenut Facebook).

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 9:28 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...
Gruber kaže...

 to nisam instaliro, pise da treba root od 4.4 i vise

 Da, zaboravio sam na to. Daj bar screenshot od app usage iz Gsam battery monitora.

 Ej, dobro se kužiš u taj program?

Meni se u roku od mjesec dana trajanje baterije spustilo sa skoro 2 dana na ispod pola dana uz jednako korištenje.

Napravio sam vraćanja na tvorničke postavke, ALI sam ponovo vratio iste programe.

Ja sumnjam jednostavno na sve slabiju bateriju, ali pošto si spomenuo ovaj program, možeš pogledati moje stanje?

(ako ti je važna informacija, dosta dugo sam imao pokrenut Facebook).

 

 Iako facebook sam po sebi trosi puno resursa, cini mi se da kod tebe najvise jede bateriju onaj google hotword (kad kazes 'ok google'), probaj to isključiti ako to puno ne koristis pa vidi hoce li se stanje popraviti. Da li imas xposed instaliran?

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Gruber kaže...

 

 Iako facebook sam po sebi trosi puno resursa, cini mi se da kod tebe najvise jede bateriju onaj google hotword (kad kazes 'ok google'), probaj to isključiti ako to puno ne koristis pa vidi hoce li se stanje popraviti. Da li imas xposed instaliran?

 Ok Google sam za probu instalirao, uopce ga ne koristim

Namam xposed, ni ne znam što je to. Idem pitati Google :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...
Gruber kaže...

 

 Iako facebook sam po sebi trosi puno resursa, cini mi se da kod tebe najvise jede bateriju onaj google hotword (kad kazes 'ok google'), probaj to isključiti ako to puno ne koristis pa vidi hoce li se stanje popraviti. Da li imas xposed instaliran?

 Ok Google sam za probu instalirao, uopce ga ne koristim

Namam xposed, ni ne znam što je to. Idem pitati Google :D

 Ne trebas deinstalirati cijelu aplikaciju, samo u postavkama iskljuci taj ok google. 
Ma nije bitno za xposed, samo sam pitao jel ga imas jer bi pomocu njega mogli smanjiti one nlp wakelockse od google play servicesa. Pošto nemaš, savjetujem ti da isključiš ok google kao sto smo vec rekli pa vidi hoce li se stanje popraviti. 

Edit: ako imas jos pitanja, slobodno se javi na pp, da ne spamamo tu bezveze.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 14:46 (Gruber).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Najbolje android aplikacije za knjige?

You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav,

 

Ovako...treba mi neki dobar program za snimanje videa kamerom, da snima u što više rezolucija za razliku od onog defaultnog koji dođe na LG G2 i snima samo 1080p, 720p, 320x240 pa mi fajlovi teški na desetine megabajti, a ovaj zadnji male rezolucije pa slika katastrofalna

 

Vjerujem da ima neki program koji daje više opcija za snimanje :)

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
mack83 kaže...

Pozdrav,

 

Ovako...treba mi neki dobar program za snimanje videa kamerom, da snima u što više rezolucija za razliku od onog defaultnog koji dođe na LG G2 i snima samo 1080p, 720p, 320x240 pa mi fajlovi teški na desetine megabajti, a ovaj zadnji male rezolucije pa slika katastrofalna

 

Vjerujem da ima neki program koji daje više opcija za snimanje :)

 

Hvala.

 Jesi pokusao s ovom https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moblynx.cameraics&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JseW54LmNhbWVyYWljcyJd ?

http://www.phonespal.com/igomaps_83_here_2014-q1europe/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
anelko kaže...
mack83 kaže...

Pozdrav,

 

Ovako...treba mi neki dobar program za snimanje videa kamerom, da snima u što više rezolucija za razliku od onog defaultnog koji dođe na LG G2 i snima samo 1080p, 720p, 320x240 pa mi fajlovi teški na desetine megabajti, a ovaj zadnji male rezolucije pa slika katastrofalna

 

Vjerujem da ima neki program koji daje više opcija za snimanje :)

 

Hvala.

 Jesi pokusao s ovom https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moblynx.cameraics&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JseW54LmNhbWVyYWljcyJd ?

 

Skinuo sam je i nije loša (hvala) može snimati i 480p (odmah prednost u odnosu na onu defaultnu) ali ja bih volio nešto što ima veći izbor kada su rezolucije u pitanju, pa po cijeni i da moram platiti taj program :) Dobro bi bilo kada bi mogao sam izabrati u kojoj ću rezoluciji snimati ili bar da mi daju više opcija koje mogu odabrati.

8 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, imam problem sa spajanjem mobitela i kompjutera putem aplikacije Es File manager. Nedavno sam promijenila router i odtada se više ne mogu spojiti, javlja mi Error : Cannot find server iako upišem točnu ip adresu i ostalo. Da li netko ima ideju u čemu bi mogao biti problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 20:02 (DiVanzemaljac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kako se spajas za FTP ili..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Preko LAN-a. Čak i kad napravim scan preko LAN-a ne pronalazi kompove s novim ip adresama nego prikazuje samo one što su bile prije. Dali možda trebam podesit nešto u firewallu, u windowsima ili možda čak u konfiguraciji routera s obzirom da je on jedino što je promijenjeno?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam problem sa aosp google kalendarom, ne mogu dodat nijedan event jer me trazi e mail adresu cim udem a vec sam ulogiran na svoj gmail i kad ponovo i pokusam upisat svoj gmail i password kaze mi da taj e mail vec postoji na uredaju, zasto onda ne mogu dodat nijedan event(trazi me da dodam gmail account bez obzira na to sto sam vec ulogiran)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ako je malo oprostite
no zanime me dal ja sa Skrill acc mogu kupovat odnosno plaćat aplikacije na Google Play?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Vozdra ekipa.

Da li možda znate kako prebacit kontakte iz idx fajla na android...

 

Prije par mjeseci sam nekako kontakte spremio u taj fajl, i da me hebeš nemogu se sjetiti ni kako ni zašto... a dogodilo mi se malo s*anje s telefonom, pa sam spušio sve kontakte... 



Ima li ikakve šanse da ih vratim iz tog fajla?

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pozdrav svima... zna li netko kako preusmjeriti i aplikacije preko proxy postavki? Mozda postoji neka aplikacija za to s obzirom kada namjestim proxy postavke na svom androidu prikaže upozorenje da te postavke nemaju utjecaja na aplikacije već samo na browsere.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
DiVanzemaljac kaže...
Pozdrav svima... zna li netko kako preusmjeriti i aplikacije preko proxy postavki? Mozda postoji neka aplikacija za to s obzirom kada namjestim proxy postavke na svom androidu prikaže upozorenje da te postavke nemaju utjecaja na aplikacije već samo na browsere.

 Ja podesim proxy u postavkama mreže i rade i aplikacije koje su propuštene u mreži.

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam HTC Desire 310 resetirao sam ga jer se usporio itd..

I prije sam ga uvijek resetirao i nikad ne bi imao problema

 

Resetirao sam ga i pita me za prijavu na Gmail ja se prijavim i on mi kaže

"Neuspjela prijava

Nije moguće uspostaviti pouzdanu vezu s poslužiteljem.

Možda je riječ o privremenom problemu ili vaš Android uređaj nema pristup podatkovnim uslugama.

Ako se problem ne riješi, nazovite korisničku službu."

 

Pokušao sam se i preko wifia,i napraviti novi mail ali nece i nece.

Idem na net i normalno mi se zeli prijaviti na gmail.

 

Aj pomoc

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2015 22:39 (zviznemte).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Preskoči dodavanje Gmail računa i resetiraj ga opet. :)
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jesam već 5 puta. I preko recovery moda i preko postavka. Svaki put isto
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jesi probao preko mobilnog interneta?
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
Jesi probao preko mobilnog interneta?

 Jesam. i preko mobilnog i preko wifia. I stavio drugu karticu ali neće.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imaš li uključenu opciju 2-step verification na Google računu? Ako da, isključi je.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Imaš li uključenu opciju 2-step verification na Google računu? Ako da, isključi je.

 Isključena mi je

11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel imas stock rom ili si flasha nesto, gappsi hebu.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice