ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

poruka: 7
|
čitano: 3.370
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Pozdrav,

planiram uzeti IPhone 6 plus i vjerovatno ima IOS veci od 7(sedmice),a gdje god sam citao pise da ako IPhone ima IOS manji od 7 lakse se mice ICloud i da se moze bypass-at.

Eh,sad mene zanima dali ja mogu uopce koristiti taj IPhone 6 plus sa zakljucanim ICloud-om jer sam prije imao 4s s istim problemom samo sto me na pocetku kad sam namjestio jezik i prijavio se na wifi trazio Apple ID a ne podatke od IClouda tj. podatke od starog vlasnika pa bih moli da mi samo kazete ili objasnite ako ste bolje upuceni od mene sto vjerujem da jeste,dali je isti princip IOS-a tj. dali opet trazi Apple ID,a ne podatke od starog vlasnika i da,naravno da cu provjeriti jeli ukraden i jeli mu upaljen Find my IPhone.

P.S. Stari 4s sam koristio sa zakljucanim ICloud-om i nije mi bio problem dapace nisam ga ni trebao.

Slika prikazuje na ono sto mislim sto se tice tog da trazi Apple ID,a ne podatke prijasnjeg racuna.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Ako je mobitel pravilo resetiran na tvornicke postavke, onda te nece traziti podatke od starog vlasnika, ako ne onda da. To je napravljeno kako bi se kolko tolko onemogucila kradja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Ako mu je find my phone upaljen, možeš se slikat ako resetaš telefon, tj. po novom ti ni neće dat stavit na tvorničke ako nemaš icloud apple id prijašnjeg vlasnika. Pun je oglasnik takvih telefona. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ICloud otkljucavanje IOS 10,9....
tLeon kaže...

Ako je mobitel pravilo resetiran na tvornicke postavke, onda te nece traziti podatke od starog vlasnika, ako ne onda da. To je napravljeno kako bi se kolko tolko onemogucila kradja.

 

A što je pravilno resetiranje?

 

Imam ja jedan iphone 6 plus, koji je resetiran preko iTunes-a, ali i dalje trazi apple id i password (a ne postoji vise taj mail server gdje je bio mail i naravno zaboravljen password)... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 14:59 (Darko1983).
7 godina
offline
Re: ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Ne znam za apple al na novijim android mobitelima prvo trebas maknut google racun s moba i onda resetirat na tvornicke, mislim da se kod nekih treba upisati sifra racuna ili s kompa maknuti mobitel s racuna, tak da je vjerojatno i na appleu tak nes

13 godina
offline
ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Da, počeli su prije cca godinu dana i neki android brandovi tu foru koristit ali oni se u servisu čak i mogu riješiti dok se uz icloud možeš slikat. Najbolje rastavit telefon i prodat u dijelove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ICloud otkljucavanje IOS 10,9....

Stvar je vrlo jednostavna .

 

Ukoliko je Find My iPhone opcija unutar iCloud postavki uključena uređaj će i nakon brisanja tražiti Apple ID pristupne podatke.

Ukoliko korisnik ne zna pristupne podatke potrebno je nazvati Apple podršku na besplatan broj 0800 222 427, priložiti dokaz o vlasništvu uređaja (račun a ne jamstveni list) te će problem biti otklonjen.

 

Navedenu zaštitu nije moguće otkloniti drugim putevima te je potrebno biti oprezan prilikom kupovine rabljenih uređaja.

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice