LG 4x HD CYANOGENMOD11

poruka: 4
|
čitano: 1.867
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LG 4x HD CYANOGENMOD11

Pozdrav imam LG 4X HD  i zanima me koje prednosti mi daje cyanogenmod11 te me zanima kako ga instalirati na LG jer nigdje nemogu naci neke normalne upute. Jako me zivciraju one nagomilane glušosti od LGa u meniu jel mogu kako svoj LG napravit da pokrece clean android samo bez LG tema. Recimo OS kakv imaju kinezi ili ARCHOS mobiteli. Molim vas za pomoc jer bi najrađe mob bacio u smece :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG 4x HD CYANOGENMOD11

eto, pošto ti ne mogu direktno pomoći obzirom da više ne posjedujem tu mrcinu od mobitela, probat ću ti ne odmoći :P

 

prvo baci oko ovdje ,preporučam krenuti čitati lagano od početka i pitati kolege za savjet

 

http://www.bug.hr/forum/topic/recenzije-komentari-mobitela/lg-optimus-4x/167002.aspx?jumpto=4451990&sort=asc&view=flat

 

te nakon toga posjetiš xda i u "nabavku" romova

 

http://forum.xda-developers.com/optimus-4x-hd

 

ali da ti odmah dam savjet,

1. stock 4.1.2 android je još najbolji i najstabilniji,

svi ti CM romovi (i slični) su ok, neki brži, neki ljepši, al uvjek neki sitni ili iritantni bugovi,

no to ne znači da ti ne budeš imao sreće i da ti sve bude radilo kako spada.

 

2. LG UI je poprilični stock izgled, realno najčišći izgled u usporedbi sa ostalim proizođačima mobitela i njihovim inačicama androida (bar za 4.1.2 android),

i po temama i po funkcionalnosti, i uz aosp , nema puno bloatwarea i "smeća"

 

čim otključaš bootlader i staviš custom recovery, sve ostalo je - piece of cake- bi rekli

samo staviš rom/gapps/kernel na sd karticu, i flash-aj i isprobavaj slobodno :D

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2015 16:53 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG 4x HD CYANOGENMOD11

Ma zelim da bude clean android jer katastrofa je ovo. RAM nikako nemogu spustit ispod 600mb

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG 4x HD CYANOGENMOD11
schakalyee kaže...

Ma zelim da bude clean android jer katastrofa je ovo. RAM nikako nemogu spustit ispod 600mb

odgovorit ću ti u O4X temi

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 11:26 (vrx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice