Neovlašten pristup nakon reseta?

poruka: 5
|
čitano: 8.315
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Neovlašten pristup nakon reseta?

Ovako,imam problem,znači na mobitelu kojeg sam resetirao na tvorničke postavke preko recovery (factory reset),podigne normalno sustav i kao dođe do postavljanja mobitela,kao jezik prvo i onda izbaci da ima kao neovlašten pristup mobitelu i da se moram prijaviti sa prošlim gmail-om koji je bio na mobitelu,a ja nemam pojma koji je,kako to riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neovlašten pristup nakon reseta?
Koji mob u pitanju? Razbijanjem "Factory reset protection" metodom iliti u narodu FRP lock.
Vecina lokalnih servisa naplacuje 100-300kn ovisno o modelu i to ti je ilegala (al svi uzimaju jer lova je lova).
8 godina
neaktivan
offline
Neovlašten pristup nakon reseta?

Napravio si grešku kao dosta ljudi. Prvo se uklanja google račun, a onda tek factory reset. Sad te traži gmail koji je prvi put bio upotrebljen prije nego si unesao ovaj svoj.

Već sam ih nekoliko odblokirao (ponajviše Huawei P modeli). Evo ti primjer kako sredit to (nisam siguran da plai za sve modele):

https://www.youtube.com/results?search_query=frp+lock+removal

Zgodna stvarčica za ukradene mobitele kod kojih ekipa odmah factory reset iz recoveryja. Na žalost i ne baš učinkovita zaštita.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 14:41 (crankshaft).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neovlašten pristup nakon reseta?

Mob u pitanju je Galaxy A5 2016.
Našao sam videe neke na yt-u ali nemam ponuđene opcije koje oni imaju (neznam zašto,možda razlika u verziji androida?),a jedna od opcija je zvanje 112 pa par puta nakon što odzvoni mi se treba pojavit neka opcija,no međutim,nije ni 2 puta stiglo odzvoniti i već su se javili sa druge strane...
Netko zna neki provjereni način?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neovlašten pristup nakon reseta?
Frp na samsunzima je dosta tesko otklonit. Potreban ti je "box" (npr. Miracle box) koji dolazi sa softverom koji to odradjuje instantno. Jedini problem je cijena takvog boxa pa si ga priuste samo servisi (cca 300 eura + licenca). Sam doma tesko budes tak nekaj uspel.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice