Dekodiranje mobitela

poruka: 9
|
čitano: 6.590
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

jel netko mozda zna kako dekodirat mobitel,rijec je o sony erikson w200i ,a ja iman neki program na kompu ,negdi sam ga skupio, zove se - TOTAL MultiServer. tio bi pric sa tele2 na tomato. sta se tice usb-ova to iman.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje mobitela

Znam da to radi KA-Tehnik u Zagrebu. Oni ti se nalaze kod Jarunskog placa (sa sjeverne strane placa) a ulica je Pakoštanska. To ti košta oko 100 kn ovisno o modelu i softveru. Nisi napisao odakle si pa ako imaš veze sa Zgb, eto.

15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

neman nikakve veze s zg jos sam 30-tak km juznije os splita.

ja sam mislio da ja to sam dekodiram putem kompaOsmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

Kupiš universal sim i nemaš više brige sa dekodiranjem jer podržava skoro sve modele.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

Znate li možda gube li se dekodiranjem mobitela podatci koji su u njemu sačuvani; tipa SMS poruke, brojevi, slike i to....?

 

Trebao bih dekodirati mob, a ne znam hoće li mi ostati to što imam unutra i nakon dekodiranja...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela
mozes im rec da naprave backup, al u pravilu se gube koliko ja znam... ovisi o tipu, sad hove ga debrandirat i otkljucat
ćufta
15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

jel moguće besplatno dekodirati k510i ili bilo koji mobitel,sa free alatima ili baš to rade samo u servisima ??

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

e ovako, imam problem sa iphone-om ,naime imam iphone 3g ali ne prihvaca nijednu hrvatsku karticu pa me zanima dali je to moguce napraviti bez kartice ikako???? =/

" Nad izdahnulim pogonima termomehanike i etanola vrane šestare epitaf" \Mundus Vult Decipi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela

Dali postoji kakav program za dekodiranje mobitela, da se to doma može napravit uz kompjuter?

Pozdrav!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice