Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

poruka: 99
|
čitano: 28.831
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Na tvoju žalost kolege su u pravu, SD625 je puno bolji od Helio P25 proca. Ja osobno da sam morao birati u tom cjenovnom rangu išao na Huawei Nova (pošto od kineza preferiram Huawei kao najjaču kinesku marku mobitela), a koji je grafički (za igre) jednostavno jači od Doogee Mix-a.

Da se razumijemo Doogee Mix ima lijepi, moderan bazleless dizajn, ali drugi proizvođači imaju hardware-ski jače mobove. Prihvati da si uzeo taj mob jer ti se je vizualno svidio, a znao si da u tom cijenovnom rangu ima boljih (jačih) mobova, ali ovaj je bio tebi osobno jako lijepi i na temelju toga ga si i odabrao. Što je i u redu, velika stavka u odabiru moba je i vizualna ljepota, malo tko će kupiti ružan mob sa nabrijanim speckama.

Uglavnom, uživaj u mobu

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
thebatman kaže...

Stari moj ovaj cpu i stednja baterije ne idu skupa u recenicu, a ovaj chipset i performanse mogu imat 12gb rama opet ce kaskat za SD625, a da ne govorim SD820 u npr MI5 koji sa svojim GPUovima jedu doogie.

Mobitel jeste zanimljiv, ali kupit ga za igrice je promašaj.

 

 

P25 je u nekim segmentima brži od 625.

MI5 mi je preskup bio, toliki limit na rate nemam

Sve igre rade super i glatko

11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

U pravu si Master. Ponajviše zbog dizajna i izgleda. Ali za igre je zaista dobar. Mogu snimiti i video dok igram da se uvjerite,

Zbog svega toga sam prije 3 godine uzeo i Huawei Ascend P6 a nije bio na razini drugih modela u istom rangu. Jednostavno volim lijepe mobitele. To mi je boljka!

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 12:15 (korbu).
10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Aj vcrs prije punjenja stavi sot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Naravno da hoću. Imam još jedan zahtjev uz ovaj tvoj :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Još je ostalo 42 posto. Ne moram ga ni puniti večeras

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
korbu kaže...

Još je ostalo 42 posto. Ne moram ga ni puniti večeras

 

 Slušao i glazbu sat i pol..

 

13 godina
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Za igre je dobar jer ima 720p ekran. Da ima 1080p štekalo bi garant jer P25 ima relativno slab GPU
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Pa mali T880 je relativno nov GPU i lijepo se nosi sa svim zahtjevnim igrama

 

Još jedan plus ovog mobitela - Gorilla Glass 5

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 19:54 (korbu).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

i nvidia gtx 1030 je nova pa je lošija od 6 godina starih midrange kartica. Gpu je stvarno slab, corners have been cut in that department

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Ok, ali meni sve igre rade glatko. Tehnologija napreduje. Ionako za par mjeseci kupujem za produženje pretplate Sony XZ Premium

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 20:06 (korbu).
12 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
korbu kaže...

Ok, ali meni sve igre rade glatko. Tehnologija napreduje. Ionako za par mjeseci kupujem za produženje pretplate Sony XZ Premium

 Ti si baš hipster 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
korbu kaže...

 Ionako za par mjeseci kupujem za produženje pretplate Sony XZ Premium

  , nemoj. Nitko se nije usrećio s Z linijom mobitela, mislim nakon Z3

11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Imao sam Z3 Compact i Z5 Premium i bio sam prezadovoljan .Npr. LG G Flex 2 mi se pokvario za tjedan dana, tj. matična mu je otišla kada sam igrao solitaire. Samsung nikada nisam imao niti neću jer ne podržavam ispiranje mozga isto tako mislim i o apple-u - probao i onaj ios me ubio u pojam svojom generikom i glupošću

Sad sam uzeo nešto drugačije pa ćemo vidjeti - zasad je super

10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Dobit cu ga na test za koji dan, btw citam da kad gs ne diras cca 15min, otisak prsta ne reagirs uopce i ne pali telefon?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

čuj i meni se to događalo dok nisam skinuo tvorničku foliju s ekrana. senzor sada radi i kada je ekran ugašen, a dok je folija bila morao sam prvo power tipku i nakon toga senzor

15 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Kakav mu je ekran? Malo me brine rezolucija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

...dilema: Doogee Mix 6GB ili Ulefone T1 6GB -  http://ulefone.com/products/t1/features.html  / usporedba:  https://www.devicespecifications.com/en/comparison/3738cccf0

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 17:35 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Kupis S8 i nemas brige.
15 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Da ne trebam dati za njega skoro dvije plaće možda i bi.
10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Hrco kaže...
Da ne trebam dati za njega skoro dvije plaće možda i bi.

 

 

To je bila šala...ako te brine ekran (720p na 5.5 inca!!!), zasto bi dao za ovog kineza gotovo 2000 Kn ako mozes uzeti Galaxy S6 pa cak i S7 za malcice vise.

Osim njih imas za te novce i raznih HTC, Sony-a, LG-a (recimo V10)...dok je svega toga Doogee bi kupio nikad...pa ni onda.

Nije da imam nesto protiv kineza...Huawei je dobar, Oneplus takodjer...nasao bi se jos poneki.

Ovaj Doogee bi kupio djetetu od 10-14 godina ako ga razbije da mi nije zao.

12 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
ocean77 kaže...
Hrco kaže...
Da ne trebam dati za njega skoro dvije plaće možda i bi.

 

 

To je bila šala...ako te brine ekran (720p na 5.5 inca!!!), zasto bi dao za ovog kineza gotovo 2000 Kn ako mozes uzeti Galaxy S6 pa cak i S7 za malcice vise.

Osim njih imas za te novce i raznih HTC, Sony-a, LG-a (recimo V10)...dok je svega toga Doogee bi kupio nikad...pa ni onda.

Nije da imam nesto protiv kineza...Huawei je dobar, Oneplus takodjer...nasao bi se jos poneki.

Ovaj Doogee bi kupio djetetu od 10-14 godina ako ga razbije da mi nije zao.

 Stvar je u tome da kod kineza najvažniju ulogu igra faktor "value for money", što ovo nikako nije. Igraju na estetiku, dok mob realno vrijedi 1000kn maksimalno

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
neaktivan
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

 

malo sam razmisljao i ono kod doogeea (ulefonea, elephonea, verneea itd.) nikad ne znas sta moze bit nakon par mjeseci.

 

ogranicen si samo sa jednim stock romom - u mnogo slucajeva i developerima koji ne znaju/ ne zele / nece dati neku softwersku podrsku kako spada.

 

mozda je bolje kupiti note 4x i imati to sve umjesto lijepog dizajna

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

Prođeš 25% jeftinije, dobiješ duplo bolji mob. Ne da se možda isplati...

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

duplo bolji možda u paralelnom svemiru. moj doogee ih sve pojede za doručak :D

10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Neka si im reko (nadam se da se zajebaješ btw).

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Doogee Mix 6GB,64 GB - crni

tvoj doogee ne jede nista za dorucak, doogee je jedna od najlosijih kineskih "garaža" brendova sto se tice kvalitete izrade.

meni je jasno da si ti jos pod hypom ali vjeruj to se bude promjenilo cim dođe prvi problem..

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
vs

Mislim da je ovo dovoljan pokazatelj kakav je to brand
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Sto se tice kineza huawei xiaomi meizu ovi vernee doogee ulephone elephone cubot i slicni su mobiteli puni gresaka... Jbm ja imam meizu mx 4 pro star 2 godine mobitel je odlican mozda nije bas za igrice ali ima super ekran (najbitnija stavka da je ekran dobar ipak u njega najvise vrimena buljis) super zvucnik, flyme ima nekad svojih musica (nisam ga azurirao sa 5.0.1 androida) ali cim nesto zasteka restartiras i sve super fluidno radi (odusevio me svojom brzinom rada), kamera je odlicna po danu usporediva sam kameru sa z3 posto sam vidio da je isti modul i mogu reci da slike su bolje na meizu mob, nocne slike su dobre pod uvijetom da znate namisti parametre manualnog nacina... Ugl da ne duljim doogee nikad ne bi kupio a sad za te novce sto on kosta ja osobno savjetujem da ljudi uzmu meizu m6 note koji je bolji od xiaomia u tom cjenovnom rangu..
Ps. Sony xz uzimaju samo mazohisti imas huawei p10 plus koji brise pod sa sonyjem (sony je ocajne kvalitete izrade i opcenito mogao bi imati velikih problema sa njime), ili uzmi lg g6 stogod tako taj sony je skup i los...
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Doogee Mix 6GB,64 GB - crni
Ovaj mob je vrlo sličan dizajnom, ali barem ima FHD ekran i djeluje malo skupocjenije iako ima vrlo nisku cijenu.

Umidigi Crystal
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice