Galaxy s4 nejasan problem

poruka: 6
|
čitano: 1.169
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Galaxy s4 nejasan problem
Imam Galaxy S4 koji mi se nikako nece spojiti na mobilnu mrezu HT-HR . Pokusala sam ubaciti tudje sim kartice u mob i sve rade bez problema. Uzela sam novu sim karticu i tu opet nece spojiti na mrezu. Kada svoju sim ubacim u druge mobitele bez problema se spoji na HT. Zna li netko zasto nece onda u Galaxyju S4?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy s4 nejasan problem
A da nisu te tuđe bile sve na 1 mreži? Ako jesu inda ti je mob zaključan na jednu mrežu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy s4 nejasan problem
Nisu jer su sve kartice bile T-mobile i moja je isto tako da bi se trebala bez greske ucitat
8 godina
offline
Galaxy s4 nejasan problem

Jel to od sad nekad mob ili ga vec imas xy vremena  i normalno se spajao?.mozr bit hardverski kvar moze softvetski,mozda je mob model za US trziste ...malo vise podataka  itd malo vise pomoci...mozda treba unest podatke za spajanje ili tako nesto ako slucajno nije sam napravio to..ugasit upalit airplane mode itd..

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Galaxy s4 nejasan problem
s4 ima problema s odredjenim sim karticama. Pogotovo novim, tankim. Nalijepi malo selotejpa na karticu da je podebljas. I onda probaj upalit, ako je opet ne vidi, izvadi vrati. i tako dok je ne ocita. i onda ne diraj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy s4 nejasan problem

provjeri da nije izbrisan imei, meni se događalo na svim samsunzima iz čistog mira

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice