Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.075.372
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo i ja pratim Amazfit Pace 2, ali koliko vidim za sad je još samo na kineskom jeziku. Ako će se lako izmjenjivati kožni u gumeni i obrnuto tad ću ga sigurno uzeti. Kad se cijena ustabili

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Evo i ja pratim Amazfit Pace 2, ali koliko vidim za sad je još samo na kineskom jeziku. Ako će se lako izmjenjivati kožni u gumeni i obrnuto tad ću ga sigurno uzeti. Kad se cijena ustabili

 Remen se mjenja u pola sekunde, pomakom metalnog pipca i vađenjem remena.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja na svom Amazfitu mijenjam remene na tjednoj bazi za cca minut...imam ih nekoliko.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Draga mi braćo,imam prastari Redmi note 4G i danas dođe nadogradnja na miui 9,a za mi5s ništa.Mi5s mi je i sad na 8.5 čini mi se.Jel i kod vas tako??
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ocean77 kaže...
Ja na svom Amazfitu mijenjam remene na tjednoj bazi za cca minut...imam ih nekoliko.

 Čemu ?

Meni je ovaj default-ni fantastičan i udoban

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Evo i ja pratim Amazfit Pace 2, ali koliko vidim za sad je još samo na kineskom jeziku. Ako će se lako izmjenjivati kožni u gumeni i obrnuto tad ću ga sigurno uzeti. Kad se cijena ustabili

 Potpuno identicna procedura kao i na prvom Amazfitu.Sto se tice En verzije,mislim da ces se morati strpiti bar jos mjesec dva

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
e.peace kaže...
Draga mi braćo,imam prastari Redmi note 4G i danas dođe nadogradnja na miui 9,a za mi5s ništa.Mi5s mi je i sad na 8.5 čini mi se.Jel i kod vas tako??

 Miui9 na global dev i oba china roma

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Uskladjujem ih sa robom. 😀
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moze prijedlog bluetooth slusalica za cca 20dollara. Spajao bi ih uglavnom na xiaomi amazfit smartwatch. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
https://m.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Pogledaj si malo jos ima li koj kupon,znalo se naci,pa na kraju i spusti cijenu na 16-17$.Za te novce...vrh
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sebi za isti sat čekam da ove odu malo ispod 20$.

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_356162.html

Ili neki kupon da uleti ili da bude veći flash sale pa da mogu bodove na GB iskoristit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Isti slucaj. Zbog takvog ignoriranja od strane Xiaomija duboko zalim sto sam potrosio dvostruko vise novaca nego sto sam namjeravao za kupnju novog mobitela i sto sam im kupio tadasnji upgrade flagship modela Mi 5s 4/128Gb.

Android v7 je izasao pred vise od godinu dana a oni u to vrijeme nisu niti sposobni niti pokazuju interes da bi nadogradili softver top tier mobitelu kojeg su izdali.

:smajl koji pljuje:

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Još nekolicina uređaja nije dobila MIUI 9 stable ROM zbog toga što je bilo povećih problema sa SIM karticama. Vjerovatno će biti do kraja mjeseca pušteno kroz OTA za sve korisnike.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Redmi 2 zaglavio na 8.2 stable?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Moze prijedlog bluetooth slusalica za cca 20dollara. Spajao bi ih uglavnom na xiaomi amazfit smartwatch. 

Izvrstan zvuk za nikakve novce - KZ ZS3 (7€) ili ZST Pro (10€) sa Bluetooth modulom (još 6 €). U toj kombinaciji imaš i wired i bluetooth slušalice za 13-16€.
Jedini minus je kaj baterija na Bluetooth modulu traje oko 4h. Nekima i oblik ne paše, meni sjednu savršeno u uho.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ag008 kaže...
Redmi 2 zaglavio na 8.2 stable?

 Redmi 2 serija - zadnji MIUI Stable ROM je 8.5. Probaj napraviti clean install preko fastboota

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Eu rom?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Official MIUI ROM, ne koristim 3rd party ROM-ove 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Tako je kolega,ja sam recimo kupio taj fon ženi a sebi kupio OP3 i skontam da je Oneplus ipak ažurniji po pitanju nadogradnji..
I vidiš taj prahistorijski redmi note 4G da donije miui 9,ja se šokirao... pozitivno.
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Shpiro31 kaže...
omomomomoomm kaže...

Moze prijedlog bluetooth slusalica za cca 20dollara. Spajao bi ih uglavnom na xiaomi amazfit smartwatch. 

Izvrstan zvuk za nikakve novce - KZ ZS3 (7€) ili ZST Pro (10€) sa Bluetooth modulom (još 6 €). U toj kombinaciji imaš i wired i bluetooth slušalice za 13-16€.
Jedini minus je kaj baterija na Bluetooth modulu traje oko 4h. Nekima i oblik ne paše, meni sjednu savršeno u uho.

 Hvala ali treba mi nesto sto izdrzi 8 sati. Kupujem ih primarno da mogu slusat muziku na xiaomi amazfit satu na poslu. Znaci trebam nesto sto je sposobno izdurati 7-8 sati. Gledam ove xiaomi piston i kostaju 27dollara na ali expressu, nije problem u 27 dollara nego ce mi slusalice zavrsiti na carini haha.

PSN:Tomislav025
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

 Hvala ali treba mi nesto sto izdrzi 8 sati. Kupujem ih primarno da mogu slusat muziku na xiaomi amazfit satu na poslu. Znaci trebam nesto sto je sposobno izdurati 7-8 sati. Gledam ove xiaomi piston i kostaju 27dollara na ali expressu, nije problem u 27 dollara nego ce mi slusalice zavrsiti na carini haha.

 Sanse da ti slusalice zavrse na carini su....minimalne.Gdje bi nasa carina bila kada bi trazila potvrdu o placanju za svake slusalice?Uzmimo u obzir da vjerovatno 90% ljudi kupuje slusalice ispod 20$

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Neznam nisam siguran u to, narucio sam nedavno nesto za 30 dollara i vjerovao ili ne zavrsilo ma carini. 😊

 

kaj velite na xioami piston slusalice? Ima itko?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Neznam nisam siguran u to, narucio sam nedavno nesto za 30 dollara i vjerovao ili ne zavrsilo ma carini. 😊

 

kaj velite na xioami piston slusalice? Ima itko?

 https://www.gearbest.com/xiaomi-piston-_gear/

 

Molim te,probaj biti malo odredeniji,vidis koliko modela piston slusalica ima.Postaj link da vidim koje su to 27 $....pistonke su do max 20 $.Eventualno Hybrid Pro mogu biti iznad 25$

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja imam piston 3 i super sam zadovoljan. Iako bi htio probat i ove Hybrid.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...

Ja imam piston 3 i super sam zadovoljan. Iako bi htio probat i ove Hybrid.

 Gledao sam šta pišu na Head Fi org forumu za ta dva modela (Hybrid je u to vreme još bio relativno nov). Hybrid je hvaljen da zvuči dosta dobro i da je neverovatno da su uspeli da uguraju dva drivera u tolicko kućište i po toliko niskoj ceni, ali da Piston 3 ipak zvuče bolje.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Čak sam razmišljao da kupim hybrid i isprobam ih i onda prodam one koje mi se manje sviđaju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koje xiaomi slusalice? Na aliexpressu mi za piston 3 izbacuje youth edition, cijena oko 7$ jel to to?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moje nisu youth. Bile su nekih 100-tinjak kn kad sam ih uzeo
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ove: https://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html?wid=4

 

Cena je malo visoka, barem su se ranije mogle naći do $15, ali izgleda da je nestašica (nigde ih nisam video na Aliju), a zvuče bolje od Youth, Colorful Fresh i ostalih kasnijih i jeftinijih varijanti.

 

EDIT: I na linku koji sam stavio je out of stock. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 0:38 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
omomomomoomm kaže...

Neznam nisam siguran u to, narucio sam nedavno nesto za 30 dollara i vjerovao ili ne zavrsilo ma carini. 😊

 

kaj velite na xioami piston slusalice? Ima itko?

 https://www.gearbest.com/xiaomi-piston-_gear/

 

Molim te,probaj biti malo odredeniji,vidis koliko modela piston slusalica ima.Postaj link da vidim koje su to 27 $....pistonke su do max 20 $.Eventualno Hybrid Pro mogu biti iznad 25$

Isprike ispitujem a ne dajem bas puno informacija bas sam bedak. Stavio sa screenshot slusalica koje su mi zanmljive, najvise su mi zanimljive jer se na taj nacin stavljaju na uho pa ce mi tesko ispast sa uha na poslu jer sam 8 sati u pokretu, i svida mi se sto imaju ovu kao  zicu pa ih mozes samo spustiti na vrat. Ako ima nesto slicno za manje para moze prijedlog, nemora to biti bas xiaomi.

 

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice