Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.075.790
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Došlo mi je brdo paketa jučer. Zabunom sam naručio dva protupožarna alarma. Ako treba nekom nudim po nabavnoj cijeni. Čekam još dva-tri paketa pa kad upregnem sve to napišem recenziju

 Odkud je vaga, koja je cijena?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mala pomoć : Ima Note 3 kupljen s Honorbuy s Official Global Romom ( 9.1 Stabilna - 9.1.3.0 (NCHMIEI)

 

Možda bi stavio na mob Google Camera HDR + i postupak ide ovako : 

  • Unlock your bootloader (you will lost all data) - ovo ne kužim. Da li moram otključat bootloader i koji je postupak (pretpostavljam da njima moram neki upit poslatI)
  • Flash TRWP recovery and root your phone - ovo kužim
  • Enable Camera 2 api - ovo kužim
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Trebaš poslat zahtjev za unlock, googlaj
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bolji MIUI stock ili neki ROM, kao EU rom? RN4X mob u pitanju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
malina22 kaže...
Nisam, moram probati. Hvala na linku.

Ja sam ga koristio vise puta i zbilja je super tool...ali sta ces ti flashati gore?5x nema global rom,eventualno eu rom

 Eu rom ću staviti. Ne može se 5x flashati ovim programom bez otključavanja. Ništa sačekaću 15 dana, mada je to totalna glupost, toliki rok staviti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...

Može popis što se sve nalazi na slici ?

 Od gore prema dolje: Vaga, dva detektora požara, dva senzora pokreta, dva okrugla mjerača temperature, dva senzora za vrata i prozore, detektor poplave, pravokutni mjerač temperature, žarulja u boji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...
papinijanus kaže...

Došlo mi je brdo paketa jučer. Zabunom sam naručio dva protupožarna alarma. Ako treba nekom nudim po nabavnoj cijeni. Čekam još dva-tri paketa pa kad upregnem sve to napišem recenziju

 Odkud je vaga, koja je cijena?

 Aliexpress-68$ sve ukupno. Vaga+poštarina

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

blackeagle29 da tamo ne spama podtemu...

 

Da, glavom i bradom. Vidim da nisi bio dugo na forumu pa ne znaš moj put s S8 na Note 3 ali to nije ni bitno.I dalje stoji iza navedene izjave za Samsung i Apple ako gledamo top modele, čak bi tu stavio Pixel XL2, i U11+

 

Nastavno na Xiaomi. Xiaomi po meni ima dva mobitela koje bi osobno kupio a jednog imam. To su Mix 2 i Note 3. Kad pogledam procesore koji oni ugrađuju u mobitele od 500-1800kn loše mi je - Snapdragon 625 ili 450. Po meni bezveze. Znaći njihovi top modeli s navedenim procesorima bi izbjegavao u širokom luku.

 

Ako gledamo Note 3 s 660 - pun pogodak. Mix 2 s 835 nemam što puno komentirat.

 

Pošto sam imao dosta zamjerka na kameru., kameru kao i software su poboljšali u Note 3. Šogorica mi ima Mi 6., i kad ih idem usporedit, Note 3 radi duplo bolje slike.

 

Nemam ništa protiv Xiaomi-a, 2 mobitela su vrijedna spomena, pogotovo Note 3 koji ima smješno nisku cijenu za ono što nudi., sve ostalo je meni bezveze tj i dugi kineski proizvođaći nude slično za taj iznos od 500-1800kn.

 

Tko hoće po meni trenutno najbolji Xiaomi model neka kupi Mi Note 3.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A kaj u budget klasi mozes uzet s podrskom ko na xiaomiju? :D oukitel, cubot, noa i ostala kompanija nisu ni blizu xiaomiju po kvaliteti izrade i podrsci, najcesce ostanes bez ijednog updatea. Probaj malo googleat noa iskustva ili tak nes pa ces vidjet kolko su kvalitetni :)

Moram pitat, zas si onda uzel xiaomija ako je samsung top? Zbog cijene ili neceg drugog?

I ne brine te "spijunski softver"?
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
A kaj u budget klasi mozes uzet s podrskom ko na xiaomiju? :D oukitel, cubot, noa i ostala kompanija nisu ni blizu xiaomiju po kvaliteti izrade i podrsci, najcesce ostanes bez ijednog updatea. Probaj malo googleat noa iskustva ili tak nes pa ces vidjet kolko su kvalitetni :)

Moram pitat, zas si onda uzel xiaomija ako je samsung top? Zbog cijene ili neceg drugog?

I ne brine te "spijunski softver"?

Trebao mi je dual sim zbog posla. Bio je izbor Note 8 dual sim ili Mi Note 3. Note 8 kupit a dolazi tj došla je 2018.god kad dolaze novi top modeli mi nekako nema smisla., a kupit Mi Note 3 (velika znatiželja) za 2200kn mi se činio dobar izbor. Em ću probat Xiaomi kao proizvođaća - svakom ga preporučujem a nisam ga osobno nikad probao., a neću potrošit puno para. Idem riskirat i probat malo s Xiaomijem.

Također jer bio u igri Mix 2 ali ipak mi se činilo pun dat 3500kn jer mi nije nešto kamera.

 

Da rezimiram budget klasu - sve je to za k... po meni da budem direktan. Bilo uvijek - koliko para toliko muzike., tako da bi se ipak isprsio i dao možda 500-700kn više pa kupio Note 3 nego dao 1500kn pa imao nešto tj ništa. Protiv sam te budget klase dugoročno (ako će netko imat mob 2-3 godine)., kao kratkoročno ok.

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja uvijek i imam mob oko 2 god, nekad i krace :D tak da mi je "budget" dobar, al opet, kaj mozes dobit od samsunga za 1500kn? Ili bolje pitanje kolko kosta neki mob poznatijeg branda sa 3 gige rama i da ne steka pri koristenju? Jedini prelazak na mi seriju vidim u nfcu, ali s obzirom da pbz ne podrzava miui... A opet minus mi je baterija, iako vise nije toliko puno manja
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Ja uvijek i imam mob oko 2 god, nekad i krace :D tak da mi je "budget" dobar, al opet, kaj mozes dobit od samsunga za 1500kn? Ili bolje pitanje kolko kosta neki mob poznatijeg branda sa 3 gige rama i da ne steka pri koristenju? Jedini prelazak na mi seriju vidim u nfcu, ali s obzirom da pbz ne podrzava miui... A opet minus mi je baterija, iako vise nije toliko puno manja

Općenito za tu lovu ne možeš dobit ništa., a valjda od toga najbolje radi Xiaomi.

 

Evo ja ti ima mbanking HPB - radi savršeno (otključavam senzorok otiska prsta) kao i mbanking Erste banke - sve radi odlično.

 

Imam Global rom...

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vidim da goldway više ne šalje dhlom.

Odakle je najjeftinije nabaviti xiaomi mobitele sad?

Uzeo bi Mi Note 3 ili Mi 5x..

Mi note 3 je na goldwayj bio ispod 2000 kuna pa.je bio izbor,sad na svim ostalima se cini ide na oko 2300, a nema b20, pa ne znam dal bi njega ili ipak Mi 5x.

Dajte najjeftiniju stranicu pa da odlučim :D

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Krivo sam se izrazil, pbzova aplikacija za bezkontaktno placanje wave2pay ne podrzava miui, obicno mobilno bankarstvo podrzava :D a i nedavno su izbacili novu aplikaciju za mob pa mozda ubace i wave to pay u istu :D
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
I dalje nema novosti oko dolaska 5" mobitela?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kako ne šalje? Evo upravo sam otišao na stranicu i ima opcija za DHL 26$.

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

nisu bili slali DHL-om tax free. sad se opet može

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dhl i dhl free je nesto sasvim različito, gdje pise DHL free na goldwaya?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jaZey kaže...

 Manje od 200kn je razlika između Honorbuy-a i naručivanja iz Kine.

13 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pitam iz razloga što sam naručio s goldwaya 5.1. i dobio sam DHL TN iz Uk s Gatwicka. Jel to znači da će biti potrebno platiti carinu i porez?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Netko da ima Redmi 5/5 Plus ili A1 ili Mi Max 2?
Zanima me najviše kvaliteta kućišta, da nije ok kao na Redmiju 4X nego bolje, kvalitetnije, deblje.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gogo222 ti ima redmi 5+  ----ima plasticni dio gore i dolje koliko sam vidio na yt.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja ti imam Mi Max 2. Komplet je metalan. Ne skripi (ko jedinica) i odlicno je izbalansiran.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nije mi još stigao Redmi 5 plus :(
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam isto Mi Max 2 i nema nikakvog skrivanja, a imao sam i redmi note 4x u rukama i Mi Max 2 je tanji od note 4x i od običnog 4x
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni u petak došli Amazfit Smartwatch i Mi Bank. Jako zadovoljan sa oba proizvoda. Jedino sam ih čekao nekih 40 dana da mi dođu iz Kine vlakom.

Nakupilo se već brdo stvari od xiaomi-ja. SAd sam sve živo pokupovo, tak da čekam neke nove proizvode koji bi mi mogli zapet za oko.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li neke magije kojom se isključuje App Vault na MIUI-ju 9? Deluje zanimljivo, ali ga svejedno uopšte ne koristim, pa bih ga isključio.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Zanima me najviše kakav je osjećaj u rukama.
Jel metal kao kod iPhonea 5S npr ili neki jeftini tanki metal?
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ekipa jel zna netko gdje ima za kupiti Amazfit Pace 2 sa tax free?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice