HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 387.040
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D
Dao sam mobitel u servis i danas zvali da mi se odbija garancija jer je neoriginalan software, a cjena popravka je cjena novog uredjaja :/
Necu placat popravak sad su 2k kuna nego cu jos doma probat neke un-brick metode i ako nista pocinjem stedit za novi mobitel.

Jedino ne kuzim kako su oni ustanovili da imam custom SW, cak su i naveli da je revolutionary.

Ako se netko jos necega sjeti neka napise.
I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
jesi li probao upaliti ga preko cmd-a odnosno preko adb-a, jel ti prepozna mobitel kada ga spojis sa pc-om?
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D
Nisam jos probao nista preko adb-a, iako sam sada vidio na ovoj temi ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2124142 ) na djelu za downgrade/unbrick slican simptom (ne pali se mobitel, crveno svijetlo).
Probati cu prvo smojit na kom preko adb-a pa onda sa ovog linka.

Jos nisam ni pokupio mobitel sa servisa, naj vjerojatnije cu moc tek u petak pa cu onda vidjet.
I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

kako da na svom famoznom mobitelu stavim samo da može ručno birat mrežu, ne želim da mi radi pretplate seljaka se okolo na druge mreže kad idem uz granice RH...

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

u postakama networks operators - search networks - kada pretrazi izaberes svoju mrezu i to je to. vise ti nece traziti druge mreze ako izgubis tu koju si izabrao-- tako je na svakom androidu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Robilad kaže...

u postakama networks operators - search networks - kada pretrazi izaberes svoju mrezu i to je to. vise ti nece traziti druge mreze ako izgubis tu koju si izabrao-- tako je na svakom androidu.

 

 

thx za objašnjenje!

 

i zanima me ZAŠTO kad stavljam nove kontakte neke vidim neke ne?! znači to mi se samo odjednom počelo dešavat...

13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Pg86img

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 1:10 (MaXt0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
MaXt0r kaže...

Koja je najlaksa procedura za unroot ovog mobitela i vracanje na stock ROM. Trebao bi ga sutra prodat pa hocu da vratim sve kako je i bilo.

 

Prodato {#}

ajd podijeli s nama proceduru.

last.fm/user/jolly_bravo
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

još uviejk čekam odgovor za kontakte

svaki put kad sačuvam kontakte nove ne prikazuje ih imenik...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
jollyb kaže...
MaXt0r kaže...

 

Samo pokrenuo PG86img i updateovao se na stock ROM

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 1:11 (MaXt0r).
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Stavio sam bateriju od desire x-a i sad se pali cak i ako je samo onaj htc logo {#} . Mogu uc u hboot (revolutionary) te mogu uci u fastboot, ali ako pokusam uci u recovery se samo reboota. Pokusao sam preko fastboota flashat cwm ponovo ali isti je rezultat. Adb ga ne prepoznaje nego samo fastboot. Preporuke?

 

 

 

Revolutionary 1.49.1107 S-off

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC Evo 3D

Trebam pomoc... Naime, pogriješio sam onaj uzorak dvadesetak puta (zapravo brat -.-') sad mi trazi email i sifru, a ne znam ni to ni to, a kad iskljucim mobitel i odem factory reset, otvori mi 4ext recovery touch
Kako riješit to, hitno je vrlo pls!

H3rc0
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Alfa1234 kaže...

Stavio sam bateriju od desire x-a i sad se pali cak i ako je samo onaj htc logo {#} . Mogu uc u hboot (revolutionary) te mogu uci u fastboot, ali ako pokusam uci u recovery se samo reboota. Pokusao sam preko fastboota flashat cwm ponovo ali isti je rezultat. Adb ga ne prepoznaje nego samo fastboot. Preporuke?

 

 

 

Revolutionary 1.49.1107 S-off

Flashaj stock rom

13 godina
offline
HTC Evo 3D
pa iz 4ext recoveryja se moze napravit factory reset
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D

delete

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 22:21 (Robilad).
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Mozes mi dati neki link? 

 

@Robilad mislim da se odnosio na post od H3rc0

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 22:03 (Alfa1234).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D

U pravu si, moja gresko sorry domac :D

Evo ti link, preskoci korake relockanja bootloadera jer koliko vidim imas revolutionary, znaci samo direktno flashas rom, ili preko pc-a ili preko memorijske kartice ovisno koji format skines.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1388501

 

Kada budes skidao stock rom gledaj da se radio verzija podudara sa tvojom u bootloaderu

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 22:23 (Robilad).
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Evo flashao sam RUU i sad mi pise da je LOCKED, jos uvijek je S-OFF, HBOOT je sada 1.53.0007.

 

Ali se jos uvijek ne pali nego jos uvijek dolazi samo do HTC ekrana te se reboota pa tako u krug.

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
domac5 kaže...
pa iz 4ext recoveryja se moze napravit factory reset

Da evo skontao sam, sve rješeno, samo ponovo mora sve instalirat :/

Ugl tenks ;)

H3rc0
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 23:36 (H3rc0).
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Nema veze sto je locked, imas s-off tako da to tolko nije bitno. iako mi je cudno da ti nakon stock roma radi bootlop. Stvarno mi je to cudno.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Zar je cudno ako system dio unzippa i flasha 3 puta?

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Zna li netko ako agramservis pamti odbijanje garancije? Specifično bih vratio s-on te na stock vratio pa koje su mi šanse da prođe gara ako su ju prije odbili?

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Kupio sam neki razbijen Evo 3D za 300kn sa maticnom koja radi iako je izlupan gadno (kuciste razbijeno, digitizer raskomadan iako je LCD neostecen). Taj mobitel se boota normalno, te ja premjestim njegovu maticnu plocu u svoj mobitel te ponovo bjeli htc ekran i bootloop... Nako toga vratim maticnu plocu u potrgan mobitel te se normalno boota. Dakle koji bi mogao biti problem? Sada razmisljam da zamjenim samo digitizer pa kako bih preporucili da to napravim? Fenom za kosu?

 

Po ovim simptomima mi se cini da je neki od kabela u mojem mobu ostecen.

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 22:13 (Alfa1234).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Alfa1234 kaže...

Kupio sam neki razbijen Evo 3D za 300kn sa maticnom koja radi iako je izlupan gadno (kuciste razbijeno, digitizer raskomadan iako je LCD neostecen). Taj mobitel se boota normalno, te ja premjestim njegovu maticnu plocu u svoj mobitel te ponovo bjeli htc ekran i bootloop... Nako toga vratim maticnu plocu u potrgan mobitel te se normalno boota. Dakle koji bi mogao biti problem? Sada razmisljam da zamjenim samo digitizer pa kako bih preporucili da to napravim? Fenom za kosu?

 

Po ovim simptomima mi se cini da je neki od kabela u mojem mobu ostecen.

Moja topla preporuka je da nemjenjas digitizer sa svog na taj osteceni mob,

Ako je tvoj mob vec rastavljen probaj naci uzrok kvara, pa onda naknadno zamjenis samo dio koji pravi problem.

Uradi ovako, uzmi maticnu plocu iz moba koju si naknadno kupio (s njom smo sigurni da radi) stavi je u svoj mob, spoji na maticnu samo ekran lcd (ona dva flex kabla), ovo ostalo sve neka bude odspojeno sa maticne, sada lagano stavi poklopac zadnji tako da mozes staviti bateriju a da ti ne ispada tako lagano, znaci stavi bateriju i probaj upaliti mob, ako se boota odlicno, ides onda redom eliminacije, spojis jedan flex kabal pa tako redom dok ne dobijes bootlop ponovo pa ces znat sto pravi problem. Ako se u kojem slucaju mob ne boota niti nakon rada same maticne i ekrana vjerovatno je u pitanju nesto sa lcdom ili digitizerom (iako sumnjam da to moze praviti problem) Uglavnom nadam se da si me skuzio. Sretno, btw imaj strpljenja dok radis :D

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Probavao sam to sa pojedinim ukljucivanjem kabela no jos uvijek mi je bacao bootloop tako da sam promjenio digitizer. Jedino sto je teze od vadjenja 1 digitizera je vadjenje 2 digitizera {#}. Pa stanje sada stoji da imam funkcionalan mobitel i viska maticnu plocu pa gledam mogucnost da kupim ekran i prednji dio kucista te da i taj drugi evo bude funkcionalan. Takodjer razmisljam o tome da ponovo idem rootat mobitel jer mi je vec nakon 1 dana dosadio ovaj stock ROM {#}

 

 

Uglavnom hvala svima koji su pomagali i davali savjete, appreciate it!

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Pozdrav, Vidim sada da imam problem sa HTC EVO 3D sa home screenom, ugl. kad izlazim iz neke aplikacije ili iz menija pojavi se onaj HTC logo i piše loading. Dakle kao da se refresha kao kad se upali mobitel. Vidio sam davno da je taj problem i na još nekim HTC mobitelima. Koje je rješenje?

 

 

EDIT: Pronašao sam odgovore : http://forums.androidcentral.com/htc-evo-4g-lte/175849-loading.html

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 21:25 (Nikacc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Evo 3D

može li tko nabaciti kakav link sa ebaya na baterije koje ste kupili i da ste zadovoljni sa njima. Kupujem dodatne 2 baterije i charger za njih, ali ne bih htio ubosti baš neki žešći crap. Hvala {#}

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
jollyb kaže...

može li tko nabaciti kakav link sa ebaya na baterije koje ste kupili i da ste zadovoljni sa njima. Kupujem dodatne 2 baterije i charger za njih, ali ne bih htio ubosti baš neki žešći crap. Hvala {#}

 

 

to i mene zanima :D

11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
HDesignz kaže...
jollyb kaže...

može li tko nabaciti kakav link sa ebaya na baterije koje ste kupili i da ste zadovoljni sa njima. Kupujem dodatne 2 baterije i charger za njih, ali ne bih htio ubosti baš neki žešći crap. Hvala {#}

 

 

to i mene zanima :D

Evo pogledajte si ovo i znat ce te ;) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1753726

12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Robilad kaže...

Evo pogledajte si ovo i znat ce te ;) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1753726

Hvala!

Znaci, trazi se Generic Clone #2.

Tko nadje nek odma javi!

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice