Htc U12+

poruka: 119
|
čitano: 23.979
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Htc U12+
ocean77 kaže...

 

Za par dana kada mi dodje provjerim.

Ono sto ocekujem je da ce video na OP6 izgledati nesto bolje, a fotke ne znam sta bih mislio.

Dnevne ce biti vjerojatno slicne, jedino sto OP6 ima vecu rezoluciju pa ce imati nesto vise detalja (pretpostavljam), a nocne mozda budu nesto losije zbog manjih pixela.

Obzirom na PRO mode i tu je slabost vjerojatno moguce kompenzirati.

Sto dalje, cini mi se da su razlike sve manje i da postaje sve vise besmisleno gledati detalje...OP5T, LG G6 i mozda jos poneki su pokazali da treba pripaziti na to iako mislim da ce takvih iznimki biti sve manje...jednostavno se sa kamerom ne smije nitko kockati.

P20 PRO je super camera mob, ali je steta da su selfie kameru (nekome je bitna) zeznuli i steta je sto nisu stabilizirali 4K video iako se moze i sa tim zivjeti...bolje bi svakako bilo da jesu.

 a zvuk na OP6 ? ne znam kako kome ali meni je to dosta bitna stavka, a po reviewima tu je jako los sa kao jako lošim mono zvucnikom. bas me zanimaju impresije kad ga dobis jer ja isto razmisljam o OP6 nakon sto sam vidio da U12 nece tako brzo.

takodjer vele da je baterija dosta losa..

11 godina
offline
Re: Htc U12+
Igor666 kaže...
ocean77 kaže...

 

Za par dana kada mi dodje provjerim.

Ono sto ocekujem je da ce video na OP6 izgledati nesto bolje, a fotke ne znam sta bih mislio.

Dnevne ce biti vjerojatno slicne, jedino sto OP6 ima vecu rezoluciju pa ce imati nesto vise detalja (pretpostavljam), a nocne mozda budu nesto losije zbog manjih pixela.

Obzirom na PRO mode i tu je slabost vjerojatno moguce kompenzirati.

Sto dalje, cini mi se da su razlike sve manje i da postaje sve vise besmisleno gledati detalje...OP5T, LG G6 i mozda jos poneki su pokazali da treba pripaziti na to iako mislim da ce takvih iznimki biti sve manje...jednostavno se sa kamerom ne smije nitko kockati.

P20 PRO je super camera mob, ali je steta da su selfie kameru (nekome je bitna) zeznuli i steta je sto nisu stabilizirali 4K video iako se moze i sa tim zivjeti...bolje bi svakako bilo da jesu.

 a zvuk na OP6 ? ne znam kako kome ali meni je to dosta bitna stavka, a po reviewima tu je jako los sa kao jako lošim mono zvucnikom. bas me zanimaju impresije kad ga dobis jer ja isto razmisljam o OP6 nakon sto sam vidio da U12 nece tako brzo.

takodjer vele da je baterija dosta losa..

 zvuk na zvucniku od mobitela kod OP6 je ocajan, to je tocno

 

preko slusalica bi trebao biti super jer ima Dirac HD, a za bluetooth aptx HD

9 godina
offline
Re: Htc U12+
Pozdrav!
Ako sada mob kosta recimo 800eura i u HR, dali je moguce ocekivati pad cijene za 200eura negdije oko 11 mjeseca!?
Dali netko zna kako to ide!? Prepostavljam da ce cijena pasti ali neznam otptilike koliko! Zanima me dali se isplati sparati za njega ili uzeti nesto jeftinije, primijer OP6! 😉✌
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Htc U12+

Po dosadašnjem iskustvu, i ne baš. Jedino je U ultri pala cijena primjetno, ali s razlogom jer je bio debelo preskup za ono što je nudio. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Htc U12+

http://www.smartphonehrvatska.com/2018/05/24/evo-zasto-se-htc-u12-plus-zove-bas-tako/

 

Citiram : 

Nazvali su ga HTC U12+ pa se s pravom pitate što mu je to Plus i gdje je obični U12. Kako stvari stoje U12 neće ni biti, a prema riječima ekipe iz HTC-a, U12+ se zove tako zbog Samsunga.

Naime, zaključili su da je specifikacijama U12+ usporediv s Galaxyem S9+, a ne s S9. Drugim riječima razlog je marketing. Isti onaj Marketing kojeg HTC u naravi nema već godinama, a bez njega džaba kreče."

 

Zanimljivo.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Htc U12+

Koji briljantan marketing, tamam ga ufuraj da ljudima padne S9plus na pamet dok ga gledaju...to ce pomoci da ga prodas...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U12+
dani2 kaže...

Koji briljantan marketing, tamam ga ufuraj da ljudima padne S9plus na pamet dok ga gledaju...to ce pomoci da ga prodas...

Marketing koji samo oni kuže i koji je samo njima jasan.

 

Mislim da se nitko nikad ne bi sjetio toga, niti je itko ikad sebi postavio pitanje : Zašto se HTC U12+ zove U12+?. Ma koga boli ona stvar kako se zove.

5 godina
neaktivan
offline
Htc U12+

Da, da je to neki jeftiniji mobitel pa da idu na strategiju nudimo nesto kao S9plus po manjoj cijeni i razumio bi, ali uz ovu cijenu bas im i ne ide u prilog da sami kupcima trpaju samsung u istu recenicu sa svojim proizvodom...

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Htc U12+

Super mi izgleda ovaj U12+, pogotovo sto ne slijede glupavi trend s notchom..

 

Samo sto ce cijena vjerojatno bit too damn high.. steta

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U12+
Rekli su da su ga tako nazvali jer su htjeli naglasiti da je velik mob. A i je.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Htc U12+
Pa u svemu je manji i uzi od prijasnjeg U11+ jedino je nesto deblji 2mm, tezina je kod oboje 188g! Kozna na sta su misli pod veci, vjerovatno bolji! 😉✌
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
blablabla
bender_007 kaže...

 Kamera na htc10 je super. Uz google cam vise detalja nego pixel2 (da..imam i pixel2)

 Daj šuti molim te...

 

Taj HTC 10 da ga nisam imao ne bi a rekao. Prednja kamera u razini VGA-a a zadnja lošija od S7., u razini S6.

No disrespect ali tko si ti da nekog usutkavas?(ne, ozbiljno, tko si? Nesto posebno radis osim klik klik?) . Ne bi ulazio uopce u raspravu s takvima "Ja isprobao i to je tako", to je kao sto vecina noob usera isproba kaspersky i zakljuci : "Kaspersky jede ram" - ista osoba stavi screenshot gdje u systrayu ima 99999 tra icona. Tako da..no dobro, no disrespect, misljenja su misljenja, ja sam skocio samo na ono "Daj suti.."

 

hf

10 godina
offline
Htc U12+

Meni ovaj novi U12+ odlicno izgleda, dizajn sa tom prozirnom zadnjom stranom je predobar. 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U12+

Zasrali s botunima, nazalost...

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ansha kaže...

Zasrali s botunima, nazalost...

 

sta su zasrali, ne treba praviti slona od muhe.

 

 

U12 je fakat tip-top uredjaj, jedino je cijena problem.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U12+
Indestructible kaže...

 

sta su zasrali, ne treba praviti slona od muhe.

 

 

U12 je fakat tip-top uredjaj, jedino je cijena problem.

Kako nisu kad na testiranom uredjaju volume up takorec ne radi...

13 godina
offline
Re: Htc U12+

Nista posebno od uredaja, vise nema ni 3.5mm adaptera za usb-c, jos jedan uredaj koji upada u danasnju monotonost industrije, steta jer sam mislio mjenjat S8 za ovaj U12+, ali ni ove god HTC nije napravio neki interesantan pomak.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U12+
ivanoile kaže...

Nista posebno od uredaja, vise nema ni 3.5mm adaptera za usb-c, jos jedan uredaj koji upada u danasnju monotonost industrije, steta jer sam mislio mjenjat S8 za ovaj U12+, ali ni ove god HTC nije napravio neki interesantan pomak.

"Monotonost industrije", "interesantan pomak"?? Ni sam ne znas sta zelis, htio bi da te uzbude necim? 

 

 

13 godina
offline
Re: Htc U12+
ansha kaže...
ivanoile kaže...

Nista posebno od uredaja, vise nema ni 3.5mm adaptera za usb-c, jos jedan uredaj koji upada u danasnju monotonost industrije, steta jer sam mislio mjenjat S8 za ovaj U12+, ali ni ove god HTC nije napravio neki interesantan pomak.

"Monotonost industrije", "interesantan pomak"?? Ni sam ne znas sta zelis, htio bi da te uzbude necim? 

 

 

 Pa ako su uspjeli sa M7 i M8, ne vidim zasto ne bi mogli sa U12+... Ovako me jedino mogu razocarat losom prodajom. Recimo zasto je baterija opet tragicna, zasto izvode Appleove fore da ja moram kupovat adapter za 3.5mm slusalice. Zasto su se pozicionirali u rangu Samsunga kada mu ne mogu parirat vec dugo, a bome kako se cini ni nece jos dugo. Ovak me uzbude cijenom od 800€...

 

 

 

I citao sam dosta reviewa do sad, vidim da su ove bocne tipke problematicne podosta za svakodnevno koristenje.

 

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:57 (ivanoile).
16 godina
offline
Re: Htc U12+
ivanoile kaže...

 

 Pa ako su uspjeli sa M7 i M8, ne vidim zasto ne bi mogli sa U12+... Ovako me jedino mogu razocarat losom prodajom. Recimo zasto je baterija opet tragicna, zasto izvode Appleove fore da ja moram kupovat adapter za 3.5mm slusalice. Zasto su se pozicionirali u rangu Samsunga kada mu ne mogu parirat vec dugo, a bome kako se cini ni nece jos dugo. Ovak me uzbude cijenom od 800€...

 

 

 

I citao sam dosta reviewa do sad, vidim da su ove bocne tipke problematicne podosta za svakodnevno koristenje.

 

 

 Baterija je čak naprotiv, odlična... A neki recenzenti su pristrani, pa i otud negodovanje prema htcu..

9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U12+
Baterija je u svim rewievima fail.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U12+
saintmarcus9 kaže...
Baterija je u svim rewievima fail.

 

9 godina
offline
Htc U12+

Da, bas tako, nije jak na bateriji 5h sota i nije nesto! Uz jos su i smanjili na 3500mAh naspram U11+ . Ja sam se razmisljo dali da malo pricekam i usparam pa uzmem U12+ ili si uzeti OP6, odlucio sam se za OP6, bas zbog slabog sota!  Nisam neki izbirljiv tip, jedino bi mi super dosla SD kartica na OP ali ta je tu je :)

Imao sam HTC M8 do prije 5 dana i bio sam i vise nego zadovoljan! Meni je bitno kod moba da je pouzdan, brz, reaktivan, da je sve radi  tip-top, ne padam  na izgled moba vec kako radi, za sada to mi je ponudio OP6, jedino ta SD kartica :( ostalo mi ne smeta! 

 

U12+ mi se nije svidio na prvu, ali np, ako sve stima i radi kako spada onda bi doso u obzir, ovako nekako sam se ohladio! Sa onim tipkama, meh... neke trebas stisnuti sa 3g snage drugu sa 5g nekako ne ovaj model! Cak mi je U11+ nekako bolji, jednostavniji! Zelim HTC da se vrati na sare staze slave! Da se razumijemo nije mi los mob to nikako odlican je, ali nekako nije barem mene privuko! A i konkurencija ima sta za ponuditi,  po boljim cijenama! :)😊✌

 

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Htc U12+

SOT je najgluplja stvar za gledati i uspoređivati.

 

Hvatate se toga ko pijan plota.

 

Mogu koristiti mobitel da mi baterija traje 26 sati sa 7 sati SOTa, a mogu ga koristiti da potrošim bateriju za 4 sata sa 2 sata SOTa, šta to znači da je baterija fail ili je odlična?

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U12+
I meni može trajati dva i pol dana na polici,ne vidim svrhu videa.

Pogledam malo XDA kreću prvi dojmovi, ekipa dobiva 4h SOT-a unutar jednog dana korištenja sa usual appovima. To je malo poražavajuće za telefon u 2018. Recimo ja imam telefon koji izdura 8-9h u istim uvjetima bez pardona.

Zale se na bolestan standby drain.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 23:13 (saintmarcus9).
13 godina
offline
Re: Htc U12+
Glupo pitanje, ali da pitam: ima li HTC nativno ugrađenu opciju za scrooling screenshot, kao recimo Samsung ili Xiaomi?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U12+
zvonac kaže...

 Baterija je čak naprotiv, odlična... A neki recenzenti su pristrani, pa i otud negodovanje prema htcu..

 Ne bih rekao, sto vise citam to je losije misljenje o bateriji, je li do softwavera ne znam, ali zasada ovaj mob nije pokazao dobru bateriju.

Di2 & EPS FTW!
9 godina
offline
Re: Htc U12+
To vecinom svi kazu za U12+ da je baterija slaba, a i tipke da nisu bas nesto! Inovativno ali ne doradjeno, steta za HTC!
Dvoumio sam se izmedju njega i OP6, odlucio sam se za OP, bas zbog gore navedenog, i nisam pogrijesio nimalo! OP6 je zvijer od moba! 😉✌️
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc U12+

Jer se zna kad će HTC U12+ stići na naše tržište?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice