Huawei honor 8

poruka: 103
|
čitano: 52.318
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Kupio honor 8...baterija ne drži ni jedan dan...par poziva i malo face...možda treba nešto podesiti??
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Kupio honor 8...baterija ne drži ni jedan dan...par poziva i malo face...možda treba nešto podesiti??
11 godina
offline
Huawei honor 8

Nešto ti ne štima,nije da je ne znam kak jaka al izdrži dan dan i pol,pogotovo kod novog moba.

Reklamiraj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei honor 8
DenisPintarkc kaže...
Kupio honor 8...baterija ne drži ni jedan dan...par poziva i malo face...možda treba nešto podesiti??

 Nešto ti troši bateriju, imaš u postavkama alat za nadzor baterije pa pogledaj. Mojoj curi isto izdrži jedan dan, ali ima od 4 do 5 sati screen on time, a to je jako dobro... Kolko ja znam stalno je na fejsu, uključene su joj sve lokacije i sve. 

10 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

U toku dana mi se zna dogodit po 5 6 puta emergeny calls only. To traje možda nekih desetak sekundi i zatim se vrati normalan signal. Ima li neko slična iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Pozdrav ekipa.

Kupio sam prije tjedna dana Honor 8. Iako ima nekih nedostataka (nor. na danjem svijetlu pri jačem osvjetljenju kao da su blijede boje na njemu) sve u svemu sam zadovoljan uređajem.

No jučer se dogodilo sljedeće. Sasvim slučajno po cijeloj sredini mobitela (vertikalno), uocim da je zagreban s dvije crtice. Ne znam jesam li čim povukao, ali nije ni bitno. Frustrira me da ovaj mob ima zaštitu ekrana corning gorilla glass 3 i očito nekom bezazlenom radnjom se zagrebe tako lako.
Dok prethodni LG G2 koji nije bio mazen i pazen nikada nije imao ni crtice na ekranu. A ispadao je više puta. I ima nizu zaštitu po gsm areni (gorilla glass 2)

Jel imate možda ovakav slučaj i šta je razlog tome? Jer foliju nisam htio niti stavljati ma ekran upravo zbog prethodnog iskustva sa G2 i mislio sam da niti na ovom ne treba, ako već ima višu razinu zaštite.

Hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei honor 8

Pozz ekipa napokon sam se odlucio za kupnju ovog mobitela gdje sam taman naletio na akciju u elipsu za 2300 sad me zanima samo jedna stvar 

Isplatili se dati tj uzet Honor 8 pro verziju?

Te dal je uopće u hrvatskoj ima gdje za kupit?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
zee_15 kaže...

Pozz ekipa napokon sam se odlucio za kupnju ovog mobitela gdje sam taman naletio na akciju u elipsu za 2300 sad me zanima samo jedna stvar 

Isplatili se dati tj uzet Honor 8 pro verziju?

Te dal je uopće u hrvatskoj ima gdje za kupit?

Mislim da se ne isplati uzimati Honor 8 Pro jer je skoro duplo skuplji od "običnog" Honor 8, a najjeftiniju Pro verziju kod nas imaš uzeti u Tia-mobiteli za "sitnih" 4.500 kn - za te pare bolje uzeti Huawei P10.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 8:11 (MasterOfDisaster).
9 godina
offline
Huawei honor 8

Hahahhah mozda bolje da si ustedim 2200 :)

Pa uzmem obicnu verziju

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
zee_15 kaže...

Hahahhah mozda bolje da si ustedim 2200 :)

Pa uzmem obicnu verziju

To bi ti bilo najpametnije 

13 godina
offline
Re: Huawei honor 8
zee_15 kaže...

Pozz ekipa napokon sam se odlucio za kupnju ovog mobitela gdje sam taman naletio na akciju u elipsu za 2300 sad me zanima samo jedna stvar 

Isplatili se dati tj uzet Honor 8 pro verziju?

Te dal je uopće u hrvatskoj ima gdje za kupit?

U Elipsu imaš akciju Honora 8, 2 godine garancije na telefon plus dvije ako razbiješ ekran, besplatno ti ga promjene.

Odličan telefon, biti ćeš zadovoljan, ja sam ga nedavno kupio.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

dAJ MI SAMO RECI AKO GA KUPIS PUTEM WEB SHOPA JEL ISTO IMAS TU GARANCIJU NA EKRAN POSTO SAM S OTOKA A RADIM PA TESKO DA MOGU DA MOGU DO KOPNA U ELIPSO

14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
croGOREatia kaže...

dAJ MI SAMO RECI AKO GA KUPIS PUTEM WEB SHOPA JEL ISTO IMAS TU GARANCIJU NA EKRAN POSTO SAM S OTOKA A RADIM PA TESKO DA MOGU DA MOGU DO KOPNA U ELIPSO

99,99% sam siguran da vrijedi, ali najbolje ti je nazvati Elipso i pitati.

 

Sad mene zanima da li ta akcija za ekran vrijedi samo u Elipsu ili u cijeloj Hrvatskoj gdje bilo da ga kupiš???  To je pravo pitanje!

13 godina
offline
Huawei honor 8

Za online kupovinu nisam siguran ali mislim da da, moraš im dati podatke da ispune u papirima i to je to.

Vrijjedi samo u Elipsu, imaju posebnu akciju sa jednim osiguranjem jer im ta akcija podiže ludo prodaju.

Ja sam kupio ovaj mjesec Honor 8, Honor 7 Lite i P9 Lite, svi lete i svi imaju isto osiguranje, samo požuri.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Huawei honor 8

Poz.

Jel ima bilo šta bolje na tržištu za te pare koliko dođe u elipsu sa 20% popusta ?

Svi modeli su hardversk isti, razlikuju se samo u bojama ?

 

https://www.elipso.hr/rezultati/?q=Honor+8+

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Pozdrav
Moze jedan savjet?
Mislim se između Honor 8 ili P10 Lite?
Hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Maki00385 kaže...
Pozdrav
Moze jedan savjet?
Mislim se između Honor 8 ili P10 Lite?
Hvala

 

Podjednaki su s tim da je P10 Lite noviji ( izašao na tržište ove godine)
Po kvaliteti su oba gotovo podjednaka ( možda malo jači Honor 8 )
Osobno mi je lijepiš i elegantniji Honor 8 .. sjajan mobitel u svakom pogledu ali to je stvar ukusa
Posjedujem Honor 8 i da biram ponovo ,opet bih njega prije nego P10 .. osobito sad kad ga daju na akciji i garanaciji i na staklo od dvije godine ( sjajna stvar za nas koji ne volim maskice jer je vrlo sklizak )
I zadnje Honor je „Honor“ a ovaj drugi je samo „ Lite“
Evo jedan link usporednog testa njih dva:

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Tako i ja razmisljam...
Kakva je baterija, kamera?
Pitam po iskustvu ne po testovima?
Kupovao sam samo razvikane mob i sada sam mislio G6 ili s8 ali vise nema smisla bacati lovu...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Maki00385 kaže...
Tako i ja razmisljam...
Kakva je baterija, kamera?
Pitam po iskustvu ne po testovima?
Kupovao sam samo razvikane mob i sada sam mislio G6 ili s8 ali vise nema smisla bacati lovu...

 

Slažem se s tobom da ne treba davit toliku lovu za te skupe  i razvikane mob ( i sam sam bio takav i napokon shvatio da je jednostavno nemoguće pratiti tempo jer izlazi stalno nešto novo i prevelik je trošak )

Osim toga Huawei je treći po prodaji mobitela  dakle nije neka tamo lijeva marka.

Kamera mi je vrlo dobra ( čak odlična ) , brz je i optimiziran mu je softver i nema trzanja sve šljaka bez problema. Što se grijanja mobitela tiče , moje se ne pregrijava iako sam ovih dana imao priliku čitati da se nekima pregrijavaju ( mala napomena ja ne igram igrice ,ako je to bitno za pregrijavanje)

Zvuk je dobar i glasan , izgled lijep i elegantan ali oprezno s njim klizav je i zna pasti s stola na vibri prilikom poziva ,samo sklizne.

Baterija traje dosta dobro ( solidno ) iako to ovisi i o prijemu signala kako mobilne mreže tako i wifi-ja te što radiš na mobitelu  ( vrati se par postova unazad ima moj post s trajanjem baterije koji je daleko slabiji od ovoga koji sad stavljam ovdje a isti je telefon  ali su bili terenski uvjeti i loši prijemi signala ) .U prilogu slike trajanja baterije mog mobitela u solidnim i ok uvjetima signala. Punjenje baterije je brzo i to jako, za sat je puna.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

pozdrav,

 

Imam jedno pitanje ako mi tko može odgovoriti, našao sam mobitel na e-bayu huawei i na kraju piše da se provjeri dali radi na našoj 4g mreži ovo su njegove specifikacije pa me zanima dali on radi na našoj 4G mreži. Kod nas šta sam tražio piše da je naša mreža 800/1800 fdd lte.

HUAWEI honour 8 lite
4G: FDD-LTE 850 / 1800 / 2100MHz ( Band 1 / 3 / 5 ), TDD-LTE 1900 / 2300 / 2500MHz ( Band 39 / 40 / 41 ) specifikacije telefona koji bi naručio

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 21:02 (Madax22).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Pozz  ljudeki ja sam novi ovje neznam jeli je ovo dobro pitanje za ovu temu ali zanimam me ako netko zna dali se može na huawei honor 8  upaliti  da  kada me netko zove ili pošalje porku na messenger ili običnu poruku   da  blicne bljeskalica od  kamere stražnje 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Koliko ja znam mobitel nema built-in tu funkciju, ali možeš skinuti aplikaciju sa playstora. Jedna od njih je Flash notification, u free vezriji imaš samo za poziv i SMS. 

 

Dok u paid verziji namjestiš koje aplikacije želiš da aktiviraju bljeskalicu.

9 godina
offline
Huawei honor 8

Lijep pozdrav. Imam dvojbu kojeg da uzmem izmedu tog i Xiaomi Mi A1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8
perix231 kaže...

Lijep pozdrav. Imam dvojbu kojeg da uzmem izmedu tog i Xiaomi Mi A1?

 

O Xiaomi-u ne mogu previše reći jer ga nisam imao mogučnosti isprobati. A o honoru samo riječi hvale. Od performansi, ekrana, kamere do baterije.Vjerojatno mobitel s najljepšim stražnjim dijelom(obavezna prozirna maskica, grijeh sakriti). Ako imate kakvih konkretnih pitanja slobodno mi pošaljite PP.

 

10 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Pojavila mi se notifikacija charging other device via usb i ne mogu je se riješiti. Napravio factory reset i ništa. Je li se susreo neko s tim problemom?
Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 21:49 (Raskolnjikov).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Prodajem dbrand matte black stražnji skin za honor 8. Ako nekoga zanima može PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei honor 8

Pozdrav, 

 

ima li tko problema sa glasnocom u pozivima. U zadnje vrijeme jedva cujem osobu s druge strane, a ako je oko mene imalo buka onda nema sanse da cujem nekoga.

 

Probao sam ocistiti resetkicu zvucnika i nista, imam jos garanciju ali m ise neda nositi na servis koji ce trajati preko 3 tjedna vjerojatno ako ne moram.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Pozdrav,

 

Imam jedo pitanje za korisnike Honor 8.

Kupio sam prije dva dana u prodavnici Honor 8, međutim na uređaju je došao instaliran android 7.0 i EMUI 5.0.1.

Koliko znam Huawei se nije isporučivao sa ovim verzijama.

Kutija je bila otvorena jer mi je u njoj došao račun i garancija, pa me interesuje da li postoji varijanta da je ovaj telefon korišten prije nego je isporučen meni?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Zaboravio sam napomenuti da se radi o modelu FRD-L09.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Ja sam svojeg kupio preko njuskala od jedne mlade cure koja ga je koristila mjesec dana. od tada je ista ta verzija kao kod tebe, ali koliko ja znam kada je mobitel izasao bio je Android 6.0 Marshmallow EMUI 4.1, a u veljaci 2017 je dosao 7.0 i EMUI 5.0.1

moj je takoder FRD-L09

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice