Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 392.760
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

kolega, naivono je bilo za ocekivati da ce dati neki upgrade izgleda prije iduce serije. nijedan proizvodac to ne radi jer tada ljudi nebi kupovali novi uredaj.

ici ce update posle izlaska novih serija kao i uvijek. nijeda proizodac ne izdaje upgrade izgleda prije novih serija.

 

a sto se tice podrske i nadogradnji, za Huawei samo TU. svaka cast. sigurnosne zakrpe su na zavidnoj razini

jesus_tm1
12 godina
offline
Huawei Mate 10

a ovo za kameru sto pricate negativno, ne razumijem...

 

od mojih kolega svi do jednog je hvale (vlasnici S8, Ip8...) a po meni radi super slike za jedan smartphone

jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
d666sermek kaže...

kolega, naivono je bilo za ocekivati da ce dati neki upgrade izgleda prije iduce serije. nijedan proizvodac to ne radi jer tada ljudi nebi kupovali novi uredaj.

ici ce update posle izlaska novih serija kao i uvijek. nijeda proizodac ne izdaje upgrade izgleda prije novih serija.

 

a sto se tice podrske i nadogradnji, za Huawei samo TU. svaka cast. sigurnosne zakrpe su na zavidnoj razini

 Kolega upravu si. Znam da je naivno ali opet se nekako nadam da nece biti kao ostali proizvođači koji koriste Android. Sto se tice ostalih proizvodaca, Apple daje svima jednako. Nemojte sad misliti da zelim usporedivati iOS i Android, samo sam dao primjer. Ali slazem se s tvojom izjavom. . 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Kakav je to novi UI P20 pro dobio? Gledam sad kod kolege iz birtije...isti EMUI ko I prije.

 

Ljudi cmelje bacaju Zadrove i Šibenike a UI tzv EMUI isti na zadnjem P20 i na Mate 10 PRO....uređaj uz uređaj

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 20:39 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
saintmarcus9 kaže...

Kakav je to novi UI P20 pro dobio? Gledam sad kod kolege iz birtije...isti EMUI ko I prije.

 

Ljudi cmelje bacaju Zadrove i Šibenike a UI tzv EMUI isti na zadnjem P20 i na Mate 10 PRO....uređaj uz uređaj

 Ne bacaju drugi kako si napisao "Zadrove i Šibenike" vec sam to ja napisao. Ocito nisi shvatio poantu. Ako si gledao sucelje npr kamere na p20pro i nase onda znas o cemu pisem... Ali slazem se s tobom da kako si ono napisao na poljskom "cmelje" tj cmeljimo. Nije u redu od mene i ovakvih kao ja da trazimo bolje promjene kad su nadogradnje u pitanju, jer mob je na Njuskalu bio kad je izasao "samo 5200kn". Stvarno se ispricavam... 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Problem je sto se sad za njega nemoze dobiti ni 3000kn,zato ostajem na mati do daljnjeg..
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
galinjo24 kaže...
Problem je sto se sad za njega nemoze dobiti ni 3000kn,zato ostajem na mati do daljnjeg..

 Galinjo24 tocno to. Nekako mi je brzo izgubio na cijeni...

12 godina
offline
Huawei Mate 10

nikad se nije, a ni nece isplatit kupit nesto osim Iphona i ocekivat da mu nece cijena pasti drasticno izlaskom nasljednika... realno, nijedan od tih "flagship" uredaja i opcenito uredaja ne vrijede te novce, ali hebemu treba si nekad i nesto lijepo kupiti :D

jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Znači radi se o UI kamere??? Booze mili. Ja skontao da je EMUI redizajnirao cijeli Launcher,kompletno novi UI za koji smo zakinuti :D

Događa se to da je drugačiji UI na camera appovima u istom brandu,pogotovo kod telefona koji imaju totalno drugačiji cam hardware.

 

Tada bi se ja mogao žaliti da nemamo HiSten opcije/presete za slušalice i equilizer ko obični Mate 10...al hebiga,obični Mate ima jack ja nemam. Da sam htio opcije za slušalice i ostalo kupio bi Mate 10 a ne Pro. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 12:36 (saintmarcus9).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

pa i Mate 10 pro ima Histen opcije za slusalice sa equilizer opcijama

jesus_tm1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Aha,to mi je 3D bio uključen.....neverthanless,sad se igrao,đaba ti sve to kada je DAC u dongleu(da,Mate 10 pro nema unutrađnji DAC za output) komatozan i utjecaj equilizera je nepostojeć.

 

Drugo MAte 10 obični ima mogućnost odabira TIPA slušalica. Tipa imaš Huawei AM12...on ima preset za to,AM180 noise canceling...ima preset za to. Mi imamo odabir samo in ear over the ear i slično.

 

Realno to je sve nebitno jer slušam ziku preko Fiio uređaja i nebi se spuštao na to da koristim Huawei sluške. Poanta je da mi je bilo bitno imati preset opciju za AM180 kupio bi Mate 10 obični a ne pro....i nebi kukao po forumima kako to nemam. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 18:28 (saintmarcus9).
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Ekipa! Hoce li biti upgrade na PITU za Mate 10pro, kad se moze ocekivati, ako da ?? Thx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
veseli007 kaže...
Ekipa! Hoce li biti upgrade na PITU za Mate 10pro, kad se moze ocekivati, ako da ?? Thx!

 Do kraja godine.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Jutro ljudi. Evo dosla nadogradnja 150 (kupljen kao slobodan uredaj)  

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

počele su tjedne nadogradnje izgleda :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
to je samo sigirnosna zakrpa koju je Google forsirao jer su otkriveni odredeni propusti.
update ce i dalje biti na mjesecnoj bazi s poboljsanjima u EMUI
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Koristim mob vec 2 mjeseca i imam problem klimavog konektora punjenja, gubi kontakt i relativno je klimav, utor je cist i bez tragova ostecenja cak i onaj jezik unutra nema klimanja. Desava li se ovo jos nekom?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Da ali šta sam skužio....huawei type c konektori su mršaviji od ostalih. Sluške i punjač su labavi. Kada spičim Blitzwolfov kabel ili DAC unutra drži čvrsto.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Kod mene je uređaj 8ipol mjeseci i nemam navedenih problema, radi sve kao podmazano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav 

Dali ima tko problema od kako je došao zadnji update sa izbacivanjem upozorenja za traženje wifija? Potvrdio ili odbio svakih par minuta mi izbacuje to. Isključim u postavjama, opet traži. Ne znam više kako bih maknuo, a ide stvarno na živce.. Savjet netko? Radi se mate 10 pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Kod mene apsolutno nikakvih problema, ali je L09 (single sim).

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

Evo stigla nadogradnja GPU

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

I kod mene je L09, i stalno mi to govno izbacuje, doslovno svakih par minuta, nekad u po 3,4 puta u min. I stvarno ide na živce.. Jučer sve normalno, danas pustio update i od tada konstantno izbacuje.. Ne znam više kako riješiti 

 

 

 

Update: to je bug softvera ,koji reagira sa google play uslugom iz nekog razloga. Dolazi sa updatom andorida, većina ljudi sa  8.0.0.148 verzijom imaju taj problem. Uskor će biti navodno bug fix update 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 20:58 (herkulcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

I kod mene L09. Meni se samo pojavi kad se prvi put idem spojit na wifi, npr sad ujutro kad sam se išao spojit. Poslije se ne pojavljuje. Ali odem iz kuce, i kad se vratim opet spajanje na wifi i opet se pojavi. Ali nije kad sam spojem da mi to stalno iskače

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

Može pitanje za always on. Meni prikaže na always on samo propusteni poziv i propusteni sms. Ništa mail, viber ili whatsapp. U žene na samsungu sve sve prikaže. Da li je to u Huweija tako ili treba nekako podesit. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
btomaso8 kaže...

I kod mene L09. Meni se samo pojavi kad se prvi put idem spojit na wifi, npr sad ujutro kad sam se išao spojit. Poslije se ne pojavljuje. Ali odem iz kuce, i kad se vratim opet spajanje na wifi i opet se pojavi. Ali nije kad sam spojem da mi to stalno iskače

Kod mene nema tih problema.

Evo sad došao doma, izgasio pa upalio wifi, sve uredno. 

btomaso8 kaže...

Može pitanje za always on. Meni prikaže na always on samo propusteni poziv i propusteni sms. Ništa mail, viber ili whatsapp. U žene na samsungu sve sve prikaže. Da li je to u Huweija tako ili treba nekako podesit. 

Nažalost, Samsung AOD ima te mogučnosti, dok ovaj kod Mate 10 PRO nema.

Ili koristiš to što ima ili ga ugasiš.

Ja ga osobno ne koristim, jer bez tih mogučnosti mi je beskoristan.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Btomaso... isključi wifi+
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

Jesam napravio sam to. Sad sam opet ukljucio, i ne znam, cini mi se da se sad ne pali. Vidit cemo

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

Ipak se upali kad je u blizini wifi mreža. Jedino izgasit wifi+. Ali nije to nista strasno, valjda ce popravit. Sta velite za ovaj GPU turbo? Je li osjecate neku razliku

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ne igram PUBG pa nebi znao ali ono što sam vidio iz reviewa u toj igri dovodi performanse u red sa Adrenom 630. Cap je na nekih 40-42 fps sa veoma malim fps dropovima.

Ali ovo mi je još zanimljivije:

https://twitter.com/FunkyHuawei/status/1036240519242739712
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 16:07 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice