Huawei P9 brzi pujač

poruka: 16
|
čitano: 6.586
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 brzi pujač
Pozdrav. Možete li mi preporučiti koji brzi punjač da uzmem za navedeni mobitel? Naime, u pakiranju nije brzi punjač, punjenje zna trajati do 3 sata.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 brzi pujač


- Fast battery charging: 44% in 30 min

Nebi trebalo biti tako s tim out of the box punjacem..Mozda je nesto u opcijama???????

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
drakula789 kaže...


- Fast battery charging: 44% in 30 min

Nebi trebalo biti tako s tim out of the box punjacem..Mozda je nesto u opcijama???????

Kaže ovo u recenziji na GSMAreni:

"The P9 box is rather big, but houses just the necessities - a 5V/2A wall plug, a USB Type-C cable, and a pair of EarPod-like headphones with a remote. We appreciate the nice packaging - it surely feels premium.

If you want to rapid (quick) charge your battery, you will have to purchase Huawei's original Quick Charger 9V/2A for about $20."

http://www.gsmarena.com/huawei_p9-review-1428p2.php

 

Očito stvarno ne dolazi s brzim punjačem.

 

edit: btw, možda ovo? http://www.ebay.com/itm/Original-9V-2A-and-5V-2A-HUAWEI-Quick-Charge-2-0-Fast-Wall-Charger-For-phone-/172058580900 (samo izaberi EU plug)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 7:46 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač

Trazi punjac za nexus 6p. Isto huawei a vjerovatno ces lakse naci....

15 godina
offline
Huawei P9 brzi pujač

Očito ovisi o pakiranju ili seriji - jedan kolega je jučer u Vipu kupio P9, i dobio je brzi punjač u paketu (5/9 V, 2A).

KaeR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
Kod mene pise 5V / 1A znaci i to je sporiji.
Koliko onda mora biti jakost jel 9V da bi brzije punio, onaj gore sa linka od ebaya to je brziji.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
kran kaže...
Kod mene pise 5V / 1A znaci i to je sporiji.
Koliko onda mora biti jakost jel 9V da bi brzije punio, onaj gore sa linka od ebaya to je brziji.

Nije cudo da tolko puni. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
Na mom od nexus 6p je 3A.
15 godina
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
kran kaže...
Kod mene pise 5V / 1A znaci i to je sporiji.
Koliko onda mora biti jakost jel 9V da bi brzije punio, onaj gore sa linka od ebaya to je brziji.

Ovaj koji sam ja vidio u paketu s P9 ima na sebi oznaku Quick Charge, i označeno 5V, 2A i 9V, 2A (to znači da uređajima koji podržavaju Quick Charge sistem daje 9 V, a ostalima 5 V, uz struju do 2 A).

KaeR
14 godina
offline
Huawei P9 brzi pujač

Ja imam P9 Lite verziju sa 3 gb rama, e sada ne znam jel on podržava to brzo punjenje, da li bi vrijedio taj punjač sa 9V/2A

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač

Koliko se da pronaći po webu, P9 Lite ne podržava brzo punjenje.

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
kran kaže...

Ja imam P9 Lite verziju sa 3 gb rama, e sada ne znam jel on podržava to brzo punjenje, da li bi vrijedio taj punjač sa 9V/2A

Ljudi, NHF, ali zar je tako teško ukucati u google "P9 Lite gsmarena" i otvoriti drugu stranicu reviewa?

 

"Our Huawei P9 lite review unit came with a regular 1A charger. The phone does not support quick charging, but a 2A charger or at least a 1.5A one would have been appreciated.

Also in the box was a microUSB cable to go with the charger and an EarPod-like headset with a remote.

 

Vjerojatno bi ti koristio 5V punjač s jačom strujom, kao što i u gornjoj rečenici piše. Ovisno o tome kakav ti je taj kojeg trenutno koristiš.

14 godina
offline
Huawei P9 brzi pujač

Kakva su Vaša mišljenja i iskustva oko prvog punjenja kod novoga mobitela, da li je potrebno puniti 10-12 sati prva 2 puta ili ne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
Ne jer kad dođe do 100% prestat će se puniti pa nema smisla ga držat toliko dugo na punjauču.
14 godina
offline
Re: Huawei P9 brzi pujač
Torent kaže...
Na mom od nexus 6p je 3A.

 Ja sam pronašao takav punjač ne ebayu od 5V 3A, ali kabal koji dolazi uz njega mislim da ne paše, na obje strane je isti onaj široki usb priključak a ne uski što ide u mobitel.

Jedino uzeti samo punjač, a ovaj moj kabal što imam od moga punjača onda upotrijebiti, jel bi to pasalo da ubrzam onda punjenje na mojem P9 lite.

http://www.ebay.com/itm/Genuine-5V-3A-Charger-Type-C-To-Type-C-USB-CABLE-For-HUAWEI-NEXUS-6P-LG-5X-/112261134653?var=&hash=item1a2348f93d:m:mMpVbKceZBpTwpVlS_3j60A

 

Ovakav kabal sada imam, jel bi išao onda on na taj gore punjač

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2017 20:21 (kran).
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 brzi pujač

Na Huawei ide samo njegov pripadajući brzi punjač,nikakva QC riješenja sa Qualcoma neće raditi na njemu. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice