Huawei P9 - Rasprava

poruka: 124
|
čitano: 67.356
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

Thx

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 9:03 (tomoja).
10 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 - Rasprava

Pozdrav ekipa,

 

Stalno mi se dešava da se kod snimanja videa slika smrzne svakih 10-ak sekundi na sekundu, dvije. Nikako ne mogu otkriti zašto se to dešava i kako to riješiti.

 

Ima li netko takav slučaj da je uspio riješiti.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
crocked kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Stalno mi se dešava da se kod snimanja videa slika smrzne svakih 10-ak sekundi na sekundu, dvije. Nikako ne mogu otkriti zašto se to dešava i kako to riješiti.

 

Ima li netko takav slučaj da je uspio riješiti.

 

Hvala.

 Spora SD kartica?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Torent kaže...
crocked kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Stalno mi se dešava da se kod snimanja videa slika smrzne svakih 10-ak sekundi na sekundu, dvije. Nikako ne mogu otkriti zašto se to dešava i kako to riješiti.

 

Ima li netko takav slučaj da je uspio riješiti.

 

Hvala.

 Spora SD kartica?

 

Nemam ju uopće...

6 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 - Rasprava

Pozdrav!

imam P9 brendiran na T-Mobile mrežu, build number EVA-L09C150B141 kupljen prošle godine. Nadogradnju na Nougat još nisam dobio, a kod kolega vidim da novokupljeni P9, isto u T-mobileu, dolaze s Nougatom. Kakva su Vaša iskustva?

Negdje sam čak pročitao da za gornji build number bez servisa (ili roota) nije moguće nadograditi na Nougat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Planiram kroz tjedan dva u investiciju novog mobitela i cini mi se da je huawei p9-sto se tice ulozeno-dobiveno i vise nego zadovoljavajuce..Jedino sto nisam sasvim siguran-postoji li sluzbena nadogradnja Nougat ili ne,ako da na sto treba obratiti paznju,koji model..Citao sam po forumu,no bio bih zahvalan da neka dobra dusa odvoji minutu-dvije i razjasni.
HVALA!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Postoji, za otključanu europsku verziju L09c432 ili L19c432 već su bildovi b38x/b39x (Android 7, EMUI 5) raspoloživi od početka godine. Zadnji OTA je b391, za koji dan će b393.
Inače, ako nije c432, moze se otključati Bootloader i instalirati c432 (debranding), koji najčešće dobiva OTA
Beta Oreo najavljen je za početak sl godine
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Ima li tko L09 c432 b391?
Dodatno, je li dobio OTA b393?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

Kupio neki dan p9,(nije lite),odmah stavio update,restirao na tvornicke postavke, b386 i ne nudi novi..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

L09 ili L19, c432?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

L19 c432

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

Moj je L09 pa ne znam sto je točno s L19. Medjutim, FirmwareFinder kaže mi (bez IMEI provjere, dakle samo na temelju hrvatske lokacije) da su L19 c432 b388 te b390 Approved for Installation. To bi trebalo značiti da je OTA notiflkacija.trebala stići.

Npr, imao sam na svom L09 c432 b391 i nikako nisam dobivao OTA za b393
Takodjer, FirmwareFinder mi je svo vrijeme pokazivao b383 kao Not Approved. Isti dan kad mi je konačno došla OTA za b393, taj b393 postao mi je Approved (čak i s tableta koji nema veze s Huaweijem ali na kojem takodjer imam instaliran FirmwareFinder).

Settings, System Upgrade pa ručno provjeriti. Takodjer, iz HiSuite programa na računalu, postoji li System Upgrade.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 23:02 (zgf).
6 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 - Rasprava

Pozdrav ekipa :)
Za par dana cu dobiti Huawei P9 od brata koji ga je u njemackoj koristia godinu dana..Zanima me koliko se ista na mobitelu promijeni u tih godinu dana imali zastakivanja ikako usporenja..Vjerujem da ovdje ima korisnika koji ga imaju godinu dana ili malo duze :)..Zanima me da li mobitel radi glatko kao prvi dan znaci tice se procesora zagrijavanje i tako..Brat mi kaze d aje mob u odlicnom stanju..on nije koristia igre cesto samo je dosta fotic koristia ali sumnjam da s ekamera moze za godinu pokvarit tojest malo slabije slike davati..Sto se baterija tice isto kaze da je ok  mada i ako bude ista baterija s emoze promijeniti vrlo lako u servisu i nije skupa..Znaci zanima me kako kod vas ekipa Huawei radi nakon godinu dana :)pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Napravi factory reset i bit ce kao iz tvornice, baterija sigurno nije kao prvog dana..
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

hvala ti na info..da svakako cu napraviti factory reset i vidit imali update..kako sam vidia izasa je 5.0.1 EMUI update za huawei p9 valjda ce se brzo moci update na tu verziju

16 godina
offline
Huawei P9 - Rasprava

Na mom 6 mjeseci starom P9 se pojavio neobičan problem

u gornjem kutu ekrana kao da postoji mrlja od zraka koja se nalazi ispod stakla...ako se to trlja krpicom za čišćenje displaya ona nestane ali se vrati nakon nekog vremena
(zanimljivo je da ne nestaje ako se trlja suhom krpicom)

 

drugi problem: pojavljuju mi se vertikalne tanke linije po cijelom ekranu koje nestanu nakon što se lagano trlja po ekranu.

u 100% slučajeva se pojave ako ekran krenem brisati o majicu ili npr tkaninu kreveta

 

Mobitel mi nije pao, nema oštećenja...jedino su 3 tjedna nakon kupovine mijenjali puknuti ekran u jamstvu

 

idenje?

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

kazes da su ti mijenjali ekran puknuti nakon 3 tjedna..ocito je tu problem neki..sigurno su ti ga malo krivo stavili pa ti zrak ulazi i imas te sitne probleme..vjerovatno moras opet ekran stavljat taj isti ili novi nzm..to je moje misljenje sad mozda ima neki drugi nacin

6 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 - Rasprava

heii pozz ekipa..koju da zastitu za staklo uzmem za p9..ima raznih folija nekih stakala em jeftinih em skupljih..koje ste vi stavili na mob sta valja..ili da ne stavljam nista :D hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P9 - Rasprava

Ekipa razmisljam o kupnji ovog uredaja al me znaima koliko dugo treba vasem p9 da se napuni?

Gledo sam po netu nwko kazw 2h.....neko 2h35m.....pa nadem negdje da ga je napunio za 1h30m

 

Ne znam dal s eisplati dat cca 700 kn veče za p10 koji ima ultra brzo punjenje gdje se mob od 0-100% napuni za 1h10m to je recimo ono sto mw privlaci kod p10 al mi je recimo izglwd p9 ljepsi nego kod 10-ke

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
croGOREatia kaže...

Ekipa razmisljam o kupnji ovog uredaja al me znaima koliko dugo treba vasem p9 da se napuni?

Gledo sam po netu nwko kazw 2h.....neko 2h35m.....pa nadem negdje da ga je napunio za 1h30m

 

Ne znam dal s eisplati dat cca 700 kn veče za p10 koji ima ultra brzo punjenje gdje se mob od 0-100% napuni za 1h10m to je recimo ono sto mw privlaci kod p10 al mi je recimo izglwd p9 ljepsi nego kod 10-ke

 P9 takodjer ima brzo punjenje.Tako da ovo za 2h su babske price.Meni mobitel se napuni u roku 1h.

9 godina
offline
Huawei P9 - Rasprava

Ekipa evo da javim svoje dojmove nakon kupnje p9
Zadovoljan sam,kamera je puno puno bolja nego sto sam je imo na z3 
Baterija isto plus za sad hahaha.....nastojat cu je pazit 
Punjenje je iako sam dobio quick charger po meni sporo traje cca 1.50 min ne znam kako je kod vas
Napuni mi od 0-50% jako brzo dok najsporije puni zadnjih 10%

Eh sad vec 3 dana pokusavam nac kaljeno staklo i kikako ga mac
Dakle naso sam jedno i zaljepio da imam makar nesto al je problem sto sa svake strane ekrana mi ostale lufta 3-4 milimetra dakle to mi ubija mozak hahhaha bode za oci

Pa ako mi mozete rec di da kupim kaljeno da ide preko cijelog ekrana

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava

Probaj na Aliexpress - tempered glass full cover 3d

 

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
16 godina
offline
Huawei P9 - Rasprava

u smart opremi u Importanneu kupio sam full cover za Huawei P9

 

minus: po širini je za 0.25mm preusko staklo pa prelazi preko teksta

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Pozdrav ekipi... kako ste zadovoljni sa ovim uredjajem sada nakon 2 godine..u tcomu ima ponuda preko webshopa p9 i to ne lite nego pravi p9 za samo 20 kn mjesecno na 36 rata sto ispada 720 kn i sto je smjesno,ugovor sam produzio i narucio si taj mobitel...ja mislim da je to najjeftinije moguce sto se tice dobrog mobitela za te novce...pa vas molim iskustva dali je on i dalje “stroj” sada u 2018.. hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Imam ga 1,5 god, mogao sam ali ne zelim ga zasad mijenjati. EVA-L09c432b399 (zadnji ROM za taj EU cust), s tim da imam kustomizirani MR v4 ROM.
Danas popodne sam ga nakon dva dana stavio na punjac.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Ja mislim da za 700-800 kn nije moguce kupiti bolji mobitel od ovoga,zapakiran sa garancijom 2 god
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Ekipa pozz,stigao jos jedan p9 iz tcoma i ne dolazi mi update na 7.0 to jest onaj 5.0 emui... i kada odem manualno ne izbacuje mi nista kao da nema nadogradnje,jel zna netko u cemu je problem
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Koja je tocno verzija ROMa, npr L09 c??? b182
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Hvala ali rijesio sam,hvala svejedno 😀
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P9 - Rasprava
Robi1992 kaže...
Hvala ali rijesio sam,hvala svejedno 😀

 Cao,možes li mi molim te reći kako si uspio rjesiti problem jer isti tvoj problem koji si imao imam i ja.Kupio sam ga danas novoga za mamu i na 6.0 je verziji i kad idem u postavkama na ažururanja stalno mi izbacuje da nema nove verzije.

Broj modela je EVA-L09

A broj međuverzije je EVA-L09C432B210

tomas
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice