Iphone 3.1.3 jailbreak

poruka: 20
|
čitano: 6.428
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

ovako mucim se vec 2 dana nemogu jailbreakat iphone, slucajno sam se prebacio na verziju 3.1.3 =( , preso sam cijeli google i youtube, nista od toga. Imam: iPhone 3GS--32gb--modem firmware 5.12.01. Molim pomoc ako je netko rijesio ovakav problem. Pokuso sam sve sn0wowe i to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

Nista ne mozes.. 5.12.01 ne mozes napraviti downgrade..

ili počekaj da izade novi softwere ili prodaj mob.. :-D

ekoraca
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

upucat cu se -.- sta cujem da ovaj sto je napravio blackra1n cuvaju se za nesto??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

koliko sam ja uspio skuziti, nasli su oni vec nacin, al nije jos izasao na internet.. tj, ako kazes cuvaju se, valjda za ovaj novi 3.2 sta ce izac pa da njega otključaju..

prodaj ga meni za neke male pare, i svi sretni.. ja ima 098   :-D

ekoraca
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 19:42 (ekoraca).
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

hah moze za 6k, mobitel je kosto 7600kn =)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

onda ipak počekaj da izade nesto da ga otključaju..

p.s za te pare kupis 3komada.. sa njuskala..

ekoraca
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

prijatelj mi je namjeravao kupit odatle, 3 mj je cekao nije dobio jbg , nekuzim tko bi dao 7600 kuna i prodo ga za 3k

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 20:01 (dooma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

niko ne daje 7600kn pa prodaje za 3000

evo ti primjer dva: frajer ima ogromnu firmu, ima ogromne račune za mobitel, i jednostavno ode do t-mobile, kupi 3/4/5 koliko god 3gs za 1 kunu i prodaje dalje po 2300-3000kn, jednostavno.

neki su modeli iz italije, pa se nekome i to isplati..

ekoraca
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

mislim nisam ni ja tako, moj stari je platio 1 kunu, al jbg

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

Apple vjerojatno ovaj mjesec, točnije ovaj tjedan, planira predstaviti novu verziju OS-a. To se govori jer su se do sada i prethodne verzije objavljivale u 3 mjesecu. 

Ako se ovo dogodi onda se fino samo strpiš za novi jailbreak.. a i nije sada kraj svijeta, možeš valjda izdržati neko vrijeme bez jailbreaka

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

sta opet novi OS? sad citam DEV- Team tesko radi da bi napravili jailbreak za 3.1.3, 5.12 samo se treba strpiti neko vrijeme, a koje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

a procitao sam i ja, kao da su pronasli nacin, al nigdje ga nema jos..

i kazu da se vise zamaraju s tim 3.2 da ih ne brine previse 3.1.3

ekoraca
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

Pa cijeli internet je pun tih nagađanja oko OS-a 4.0, e sada hoće li to biti 4.X ili 3.X ali da se priča naveliko o tome to da..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak

Ima li sta novo, si uspio jailbreakat, 3gs 32gb, ima isti model iz tmobila!

Pronasao sam neka uputstva samo se nisam usudio probat, ak ces probaj pa javi dal radi!

 


Well, I think I might have a method to downgrade Iphone 3GS with 3.1.3 Baseband 05.12.01 to 3.1.2 without any SHSH backup. But the baseband will still be 05.12.01, therfore unlockable. But you can actually jailbreak it. I have tried it on my Iphone 3gs 16gb Baseband: 05.12.01, version 3.1.3…and I suceeded…maybe it was poor luck, therefore I would appreciate, if someone could test it…so that more people can profit from it.

1. Download Iphone 3GS original 3.1.2 ipsw file (search in google)
2. Go to Itunes and make shift+restore…and choose the 3.1.2 file
3. Itunes will now give after dowgrading the error message 1015
4. Your iphone will be now in the recovery mode loop
5. Use IRecovery mode (google it: use the tutorial from ihackintosh) -> I did not work for me on Windows 7 64bit, but worked flawlessly on Windows XP 32bit

http://www.ihackintosh.com/2009/09/recover-iphone-3gs-from-apple-logo-or-recovery-mode-loop/
6. After you come out of the Recovery mode, boot your iphone again and Iphone will ask you to make an Activation (but don’t do anything)
7. Turn off your iphone, download redsn0w 0.94 and jailbreak your iphone with the previously downloaded 3.1.2 ipsw file.
8. After that your iphone 3gs should have 3.1.2 (jailbreaked) and baseband 05.12.01
9. Finished^^

Hope this helps and pls let me know if it works for you aswell...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak
Dom031 kaže...

Apple vjerojatno ovaj mjesec, točnije ovaj tjedan, planira predstaviti novu verziju OS-a. To se govori jer su se do sada i prethodne verzije objavljivale u 3 mjesecu. 

Prerano je za to, sad je prodaja iPada u igri i fokus je na tome. Marketinški bi bilo loše sad najavljivati novi OS.

On će vjerojatno doći s novim iPhoneom.

6-7 mjesec, možda i kasnije.

15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

iPhone OS 3.2 je već poslan developerima, uskoro će i za nas smrtnike.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak
vjeko kaže...

iPhone OS 3.2 je već poslan developerima, uskoro će i za nas smrtnike.

ok, mislio sam na OS 4.

3.2 će biti logična nadogradnja na postojeće, ali neće biti revolucionarnih promjena.

Realno, nisu ga ni puno mijenjali od izlaska prvog iPhonea, lagano je već zastario.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3.1.3 jailbreak
vjeko kaže...

iPhone OS 3.2 je već poslan developerima, uskoro će i za nas smrtnike.

Gdje si pronašao tu informaciju, ja nisam nigdje na netu čuo za ovo.. možda iPhone SDK 3.2 Beta za iPad 

15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3.1.3 jailbreak

Imam iPhone 3GS 16GB, 3.1.3 Mc verziju... Po forumima sam gledao izgleda da ne postoji unlock, za jailbreak preporučaju Spirit. Nemam iskustva s tim do sada, pa molim za savjet.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Brojevi s kartice i Iphone3

Pozdrav,

 

Molim da mi netko kaze zasto kada stavim bonbon karticu u Ipnone3 nemam nikakvih brojeva iz imenika

 

Kada tu karticu prebacim u drugi mobitel onda se brojevi pojave

 

Btw   Mobitel je otkljucan na bonbon

 

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice