IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.212
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ako će nekome pomoći!!!!! 

 

LINK; http://www.cultofmac.com/462814/iphone-6-random-shutdown/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Dal mogu ikak stavit sifru ili touch id na aplikaciju? Radi se o original mail app?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Koliko ja znam ne. Skinit Outlook, on podržava TouchID kod ulaska u aplikaciju.

 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pozdrav!
Koristim iphone 6s malo više od godinu dana ( znači garancija istekla), i eto prije koji dan mi prestane raditi Home button.
Koji je vaš savjet, slati ga u službeni servis ili uzeti i sam promjeniti?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ajd malo prolistaj temu pa ce ti bit sve jasno

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pao mi jutros mobitel i puklo staklo. Touchsreen jos radi. Jel ima tko kakvu preporuku sto se tice zamjene stakla?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Dogada mi se nesto cudno. iphone 6s star 3mjeseca, vec sam dva puta primjetio da mi ujutro ne radi otisak nego me trazi sifru sto znaci da je mobitel bio ugasen ili restartan, zanemario sam to reko sam sebi zabrijao si. Ali danas drkam po mobu i odjednom crn ekran kao da je baterija prazna i vrti se onaj kruzic na sredini ekrana. To je trajalo maksimalno tri sekunde i mobitel odjednom  opet normalno radi. Ono kao da se rebootao ali u par sekundi. 

 

Nadam se da ste skuzili sto sam napisao neznam kako bolje objasniti.  Dogodilo se na 19% baterije i nakon toga je opet bio na 19%. Bateriju bi iskljucio iz problema jer mislim da nije do nje. Nesto mi tu smrdi ali neznam sto. imao sam 5s skoro 3 godine i nikada mi se takvo sto nije dogodilo.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Možda i je problem u bateriji zbog onoga sa temperaturom prošle godine kaj je bilo, pa valjda da kontaktiraš baš Apple neku službu za korisnike vidiš hoćeš li šta s tim dobit. Jer to je zaista sjeban kvar i nedaj bože da je matična u pitanju. Sretno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Hvala. a neznam ak je radi temperature jer mi se to sve dogodilo u sobi na cca 23-25 stupnjeva.  I ovu zimu po ovim  velikim minusima sam vani  prckao po mobu i nije bilo nikakvoga problema. 

popratiti cu situaciju jos tjedan dana pa cu vidjeti sto se dogada. Trenutno mi je malo zeznuto biti bez mobitela. Dal je najbolje da ga osobno odfuram u mobis?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

E to ne bih znao, ja imam svoje iskustvo sa Sonyjem kad sam ga osobno odnesao u Agram, a kupio sam ga u Se-Marku, pa mi se nije dalo zajebavat još i s njima, i par dana bilo gotovo, otišao sam po njega, sve 5 bilo, zamijenili što su rekli da budu i što sam tražio. Sad, kako je u Mobisu i kako je za iPhone teško da znam, jer Apple ima neuobičajenu tu politiku a i pitanje kak će Mobis odradit servis, al ja svakak mislim da bi bilo dobro da ga odneseš jer ako je baterija u pitanju onda si srećković 

11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ma dobar frend mi radi u mobisu i bas popravlja iphone uredaje. za vikend ga upitam sto misli, ukoliko je neka pizdarija zahtjevat cu novi uredaj.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Jel moguće ikako ukloniti sa ekrana male ogrebotine??? Naime padne mi malo paste dok četkam zube na ekran i ja sa ručnikom obrišem to i malo ekran i imam šta vidit, ogrebotine mi se stvorile na gornjem dijelu ekrana al ne na mjestu gdje je bilo malo paste nego na drugim mjestima. Kad sam to vidia htio sam ga odma razbit,pojest i jebat mater ekranu i svemu jer mi se odma diga tlak trista jer na ekranu nije bilo ni mrve do toga pa me zanima jel moguće to malo sankcionirat?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Mene haba glavni zvučnik.

Prije par dana mi je ispao, ali sve je radilo bez problema.

Sada ništa... Kada sam na messengeru i tipkam-šaljem čujem kao neko tupi udarac iz zvučnika da "klikće".

 

Radio sam system restore ali to nije pomoglo.

Nekako mi niđe veze da se zvučnik tek tako poremeti .... Imal tko kakvu ideju?

 

edit:  http://prnt.sc/ernw2r

 

Ovo očigledno znači da imam garanciju?  

 

Edit2. skonto sam!

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 20:36 (micr0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Jel ima netko da je narucivao ekran sa ebaya ili od nekud pa da preporuci?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav!

Dobio sam novi 6s (stari je otišao na garanciju pa nije mogao biti popravljen).

E sad me zanima da li je to NOV uređaj ili nije, pošto dolazi bez kutije sa onim folijama preko kao kad se izvadi iz kutije? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Mobitel je refurbished sigurno.

 

Ali nema brige jer je izvana nov i prolazi, vjerujem, rigorozne testove prije stavljana u prodaju tako da po meni nemaš brige oko toga.

 

Nego, nije nitko odgovorio, jel naručivao netko ekran za iPhone 6s i bateriju pa da mi preporuči nekog prodavača na eBay ili Aliexpress?

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Tako je, svi telefoni koji dolaze kao zamjena onim nepopravljivim su refurbished telefoni.

 

Sto se tice ekrana i baterije za i6s, preporucam izbjegavanje ebaya dok na aliju nisam ni narucivao jer radim s HR dobavljacima. Na ebayu su svakakva iskustva, a za oboje bi ti preporucio robu prve klase jer inace mozes dobiti defektnu robu, tu najviše ciljam na baterije.

15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
siljo90 kaže...

Mobitel je refurbished sigurno.

 

Ali nema brige jer je izvana nov i prolazi, vjerujem, rigorozne testove prije stavljana u prodaju tako da po meni nemaš brige oko toga.

 

Nego, nije nitko odgovorio, jel naručivao netko ekran za iPhone 6s i bateriju pa da mi preporuči nekog prodavača na eBay ili Aliexpress?

 Ja sam dobio refurbished. Samo kuciste je bilo novo. Za sam ekran i nisam toliko siguran. Ja mislim da uopce nije ima oleophobic zastitu jer mi se staklo prljalo nenormalno od prvog dana i jako se tesko cistilo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Dogada mi se nesto cudno. iphone 6s star 3mjeseca, vec sam dva puta primjetio da mi ujutro ne radi otisak nego me trazi sifru sto znaci da je mobitel bio ugasen ili restartan, zanemario sam to reko sam sebi zabrijao si. Ali danas drkam po mobu i odjednom crn ekran kao da je baterija prazna i vrti se onaj kruzic na sredini ekrana. To je trajalo maksimalno tri sekunde i mobitel odjednom  opet normalno radi. Ono kao da se rebootao ali u par sekundi. 

 

Nadam se da ste skuzili sto sam napisao neznam kako bolje objasniti.  Dogodilo se na 19% baterije i nakon toga je opet bio na 19%. Bateriju bi iskljucio iz problema jer mislim da nije do nje. Nesto mi tu smrdi ali neznam sto. imao sam 5s skoro 3 godine i nikada mi se takvo sto nije dogodilo.

 Probaj reinstalirat iOS, ubaci ga u DFU mode i reinstaliraj, čisto da otkloniš software stranu.

14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ljudi koliko košta matična ploča, tj zamjena u servisu za 6s plus?

 

Nemam ja, al mogu uzet jeftino mob, pa gledam isplati li se to praviti, pretpostavljam da nije bas jeftino, ali s obzirom na cijenu za koju bi ga dobio pokvarenog, ako je samo matična kvar(a ne znam sta jos moze bit) cijena do 1000 kuna je mislim čak prihvatljiva..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Ispravne matične ploče su - vrlo rijetke. I nema ih nigdje za kupiti osim neke polovne preko malih oglasa.

14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Aha, dakle nema za iPhone prodaja dijelova, kao kod ostalih mobitela? Uglavnom, ako je otisla matična u k, taj mob je za smeće..

 

Hvala na odgovoru

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pezer kaže...

Aha, dakle nema za iPhone prodaja dijelova, kao kod ostalih mobitela? Uglavnom, ako je otisla matična u k, taj mob je za smeće..

 

Hvala na odgovoru

Za svaki mobitel ima prodaja dijelova, ali odakle ti informacija da možeš kupiti matičnu ploču, na isti način kao npr. modul kamere?

 

To je najskuplji dio i nikad ga se ne isplati odvojeno kupovati pošto u nabavi košta skuplje nego rabljeni uređaj (ako se uopće da nabaviti).

14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Zato sto ne kosta skuplje kod svih mobitela, istina nisam imao iskustva s ovim flagship modelima, al nebitno..

 

Nemam informaciju, zato sam i pitao ovdje

11 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ako bi nasao maticnu plocu morao bi traziti i fingerprint koji je bio vezan za tu maticnu, jer inace nece raditi sa nekog drugog iphonea

iPhone 7
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

interesuje me jel moguce da uradim update na ios 11 betu da probam kakva je i ako mi se ne bude svidjala da vratim na 10.3 jel to moguce? Prvi mi je IOS uredjaj pa necu da nesta zajebem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

napravi backup prvo na 10.3.2 i onda sa beta 11 mozes nazad kad god preko itunes restore-a

 

link

MuWu
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

jel se isplati uopste raditi update na ios 11 beta 10? citam da ima nekih bugova jos uvijek ili da sacekam konacnu verziju

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Kazu da je ova zadnja beta odlicna, neki cak govore da bi ju dali za final...e sad na tebi je

u svakom slucaju ja bi ipak sacekao finalnu verziju jer ce jako brzo...tako da se ne moras drkat sa restoreo, itunesom, bla bla

Galaxy S8+ iPhone 7
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Imam problema sa ip6s na ios 10.3.3 je problem je u bateriji doslovno postoci padaju nevjerovatno brzo u pola sata surfanja na wlanu znaci face i safari ode 38% baterije. Mobitel je star 8 mjeseci uz normalno koristenje nema sanse da baterija me izdrzi vise od 6 sati 8 maximalno. Da li netko ima takav problem. Imam garanciju ali ako ga odnesem na popravak mjesec dana sam bez njega
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice