"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.741.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jedno pitanje koje mi se čini da nisam vidio ovdje:

Koji od kineskih proizvođača upgredaju firmware, ili preciznije, koji "Kinezi" će dobiti Lollipop?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...

Je li tko dobio ili da mu tracking radi za Ulefone Be X? Meni je poslan i očekujem ga uskoro. Dosta je povoljan octa core za 90$.

 dobio ga prije 3 dana al jos nije proradio :D

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Je li ovo lažnjak ili zaista povoljno, imali netko iskustva sa ovim shopom?

 

https://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Mi3-WCDMA-Phone.html

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa to je normalna cijena. Kreće se od 220-260$. Kako koji shop i kako koja akcija. Pogledaj ima li troškova dostave.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što bi vi uzeli, ili možda nešto četvrto?

5 Jiayu S3 (3 Gb)
1 Ecoo E4 Plus
17 Meizu M1 Note
Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MarioVk kaže...
XXX-Man kaže...
MarioVk kaže...

 Kao sto je kolega iznad reko, ostavi se toga.

10400mAh - ~140kn

5200mAh - ~108kn

5000mAh ultra-thin -~115kn

 Tamo su provjereno originalni?

 

Pitam jer ima lažnih svud po shopovima...

 

Banggood ima originalne, provjereno.

 Provjereno.
Osobno sam uzeo 2 komada sebi i djevojci, oba orginala. Merimobiles ima odlicnu reputaciju sto se tice orginalnosti njihovih prozivoda.

 Za koliko vremena stigne paket s ove stranice?

totus mundus agit histrionem
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SinCr0 kaže...
MarioVk kaže...
XXX-Man kaže...
MarioVk kaže...

 Kao sto je kolega iznad reko, ostavi se toga.

10400mAh - ~140kn

5200mAh - ~108kn

5000mAh ultra-thin -~115kn

 Tamo su provjereno originalni?

 

Pitam jer ima lažnih svud po shopovima...

 

Banggood ima originalne, provjereno.

 Provjereno.
Osobno sam uzeo 2 komada sebi i djevojci, oba orginala. Merimobiles ima odlicnu reputaciju sto se tice orginalnosti njihovih prozivoda.

 Za koliko vremena stigne paket s ove stranice?

 ako uplatiš danas, za mjesec i pol je kod tebe

dak
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Može li savjet za kupovinu jednog od ova modela:
https://www.fastcardtech.com/Leagoo-Eli ... Phone.html
ili
http://www.to2c.com/zte-v5-red-bull-bas ... rsion.html
Možda preporuka za treći model?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Ako ima netko zainteresiran za skoru kupovinu nešto od xiaomia a na području je recimo slavonije možemo se udružiti da smanjimo/podijelimo troškove dostave. (eu direct)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SinCr0 kaže...
MarioVk kaže...
XXX-Man kaže...
MarioVk kaže...

 Kao sto je kolega iznad reko, ostavi se toga.

10400mAh - ~140kn

5200mAh - ~108kn

5000mAh ultra-thin -~115kn

 Tamo su provjereno originalni?

 

Pitam jer ima lažnih svud po shopovima...

 

Banggood ima originalne, provjereno.

 Provjereno.
Osobno sam uzeo 2 komada sebi i djevojci, oba orginala. Merimobiles ima odlicnu reputaciju sto se tice orginalnosti njihovih prozivoda.

 Za koliko vremena stigne paket s ove stranice?

 4 puta narucivao od njih, 4 puta doslo u roku 2 tjedna u hrv

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jeste platili PDV na powerbankove? Npr ovaj 16000mAh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ne. Jedan došao za 2 tjedna, drugi za 2 mjeseca.

I svakako ne plaća se PDV jer ima zanemarivu vrijednost (ispod 160kn).

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 15:18 (Domaccc).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lepi91 kaže...

Jeste platili PDV na powerbankove? Npr ovaj 16000mAh

Ako netko misli uzimati ovaj od 16000mAh, onda je najpovoljnija opcija Geekbuying, uz kupon LSBRQCOZ cijena ispadne cca 21€..ja sam otamo dva komada uzeo, dodje sve u roku od 10-20 dana, za razliku od banggooda gdje sam cekao 45 dana. U obje trgovine su originali, 100% provjereno..

10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala, kupio.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na internetu sam nasao da u coolpad mobitele proizvođač stavlja virus koji omogucava kompletni nadzor i preuzimanje telefona. Tako da je coolpad kao firma za mene mrtav ako to rade svojim korisnicima stvarno su jadni. Virus se zove coolreaper a otkrili su ga iz americke sigurnosne tvrtke paloalto networks. Vijest je objavljena krajem prosle godine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nisam trebao citat tvoj post, vec sam znao da su ga nasli ameri. ko bi drugi. borba protiv konkurencije

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hmmm pa iz coolpeda su se ispricali korisnicima i priznali krivnju

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bleki kaže...

Na internetu sam nasao da u coolpad mobitele proizvođač stavlja virus koji omogucava kompletni nadzor i preuzimanje telefona. Tako da je coolpad kao firma za mene mrtav ako to rade svojim korisnicima stvarno su jadni. Virus se zove coolreaper a otkrili su ga iz americke sigurnosne tvrtke paloalto networks. Vijest je objavljena krajem prosle godine.

 O da, Coolpad je stvarno jadan (ni u kom slučaju ne odobravam njihov potez) za razliku od npr. Google-a, Apple-a i Microsoft-a koji su poznati "borci" za sigurnost privatnosti korisnika njihovih proizvoda. 

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

imam problem sa kineskim mobitelom, naime prije mjesec dana sam kupio kineski mobitel imena flying s5/H900. pokazalo se da ima problem sa signalom. dali mi itko može pomoči pri rješavanju tog problema?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pa posto je Flying jako poznata i kvalitetna firma, mozes ga za pocetak odvalit u zid.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
vucibatina42 kaže...

imam problem sa kineskim mobitelom, naime prije mjesec dana sam kupio kineski mobitel imena flying s5/H900. pokazalo se da ima problem sa signalom. dali mi itko može pomoči pri rješavanju tog problema?

 

Kakvo pitanje takav i odgovor. Novi si član, upao si u temu, nisi ni pozdravio a niti se predstavio (makar s izmišljenim nadimkom). Da si malo pročitao koju stranu vidio bi da se ovdje ne piše o takvim uređajima. Pod takvim uređajima smatram divlje kopije nečega što samo izgledom podsječaju na određeni brand a kvalitetom ne mogu parirati ni najlošijim "kineskim" brandovima također u narodu prozvanim odronima. Također nisi napisao ni kakav problem imaš sa signalom, da li se gubi, nemaš ga uopče ili nešto treće?? Netko bi ti možda i pomogao ali moraš malo proijeniti pristup. Bez ljutnje, to je samo moja opaska i ne odražava stav ostalih forumaša.

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jel ima iko NOA X81 ? Kakav je ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pa evo kaj ti ja mislim za kineze koje brendira Hangar 18 - podlosci za pivu. Radje bi uzel kineza i da mi ga dofuraju na biciklu za 3 godine sa noname kineskog shopa, neg tam kupil smartphone. Ok ak ne kupujes tam, svejedno tam bu isel na servis, a onda bus ko i ovaj gospodin - odvaljival u zid jer popravak nes videl ak ne pljunes za novi uredjaj (ili popravak 80% cijene potonjeg). Garanciju zaboravi tamo. Hangar 18 i garancija su oksimoron.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Iz iskustva?

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
red_bull kaže...

Iz iskustva?

 Naravno. Zivimo u istom gradu, a 80% zaposlenika poznam. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nemoj tako! Ti mobiteli od hangara redovito dobivaju fenomenalne kritike na testovima. Kada dolje na komentarima tom Kreši kak se već zove lik koji recenzira mob napišeš minimalno 5 nedostataka za svaki hangarov mob on to fino obriše;);). Lik je totalno nepristran ;);)

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Normalno kad dobije for free mobove za familiju i prijatelje. Uglavnom i ukratko - najgori kinezi + hangar ko jedan od gorih ducana u hr. Mix za kuziju normabele. Al nas kak se veli - ko voli nek izvoli.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Poštovanje!

Moji prvi post :)

Molim vas za pomoć. Dakle, trazim mobitel do 1200kn (novi).

Zahtjevi:

- Manjih dimenzija

- kvaliteta ekrana manje bitna

- kvaliteta kamera manje bitna

- android

- card slot za prosirenje memorije

- dugo trajanje baterije

 

Bitno mi je da tu i tamo mogu zagooglat informacije kad mi trenutno  zatrebaju i bitno mi je da mu gps šljaka kak se spada jer su mi google mapsi bitni i dosta bi ih koristio.

I još što bih tražio da ima onu tzv "fluidnost" da mu preglednici imaju glatke prelaze i sl. i da nije baš ružan kad ga vidim na stolu :P

 

Preporuke molim vas.

Hvala  

-----------

Ovo mi je bio post u temi Pomoć pri odabiru mobitela, al za sada nisam dobio adekvatan odgovor. Kakav vam se cini Xiaomi Redmi 2 za ove stavke koje trazim? Ili ako imate neke druge prijedloge, samo pucajte.

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma za tebe je asus zenphone 5 sa alzashopa...

Pucaaaajjjj :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice