"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.742.250
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kako ti radi GPS, WIFI itd? Mozes opisati kako se roota?

Imas li mozda ovakvih problema https://www.gsmarena.com/meizu_m6_note-reviews-8802.php

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam u kući 2 komada, korisnici žene, prezadovoljne.

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Wifi radi bez problema, a Gps nisam još koristio, ali mislim da nebi trabalo biti nikakvih problema (ipak je to provjereni Snapdragon 625). Moram još napomenuti bateriju, koja drži meni dva dana, neki puta i duže. Root se radi preko Flyme apk.

Inače kao dosta proizvođača meizu ima svoj store. Pišem preko moba, pa neću nikada. Ako ga kupiš pomognem ti u rootu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:40 (bodija).
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kupio sam Meizu m6 note. Zanima me kako da ga rootam i gdje da kupim futrolu za njega? Nema nigdje futrola za  njega, prosao sam vise trgovina.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Alfredo nr.2 kaže...

Kupio sam Meizu m6 note. Zanima me kako da ga rootam i gdje da kupim futrolu za njega? Nema nigdje futrola za  njega, prosao sam vise trgovina.

 

Link

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Alfredo nr.2 kaže...

Kupio sam Meizu m6 note. Zanima me kako da ga rootam i gdje da kupim futrolu za njega? Nema nigdje futrola za  njega, prosao sam vise trgovina.

 Evo ovako, prvo ga ažuriraj na najnoviju inačicu softwera. Napravi Flyme acount i onda napravi Root 

. A poslje toga vrati kameru na ovu inačicu. Samo instaliraš ap..

  Što se tiče maskica i kaljenog stakla ja sam naručio sve na aliju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 22:41 (bodija).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sosta kaže...

Trebam što jeftinji 5" mob, uvjeti da ima donekle kvalitetan ekran i da ima ima mjesta za instalirati par aplikacija tipa viber, skype, trajanje baterije što duže.

Kod nas za 400kn ima npr. ima noa move se (720p ekran, 2/8 GB), ima li nešto bolje za takvu cifru?

https://mob.hr/noa-movese-recenzija/

 

 Evo, nakon nekog vremena traženja low budget mobitela iz prethodnog zahtjeva, na kraju ipak kupio Nou, ali H6, jer sad imaju akciju 1+1 gratis, a za 500kn mislim da će poslužit za navedenu namjenu.

 

https://megastore.hr/kategorija-proizvoda/akcije/akcija-11-noa-mobiteli/?filters=order-menu_order

6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sosta kaže...
sosta kaže...

Trebam što jeftinji 5" mob, uvjeti da ima donekle kvalitetan ekran i da ima ima mjesta za instalirati par aplikacija tipa viber, skype, trajanje baterije što duže.

Kod nas za 400kn ima npr. ima noa move se (720p ekran, 2/8 GB), ima li nešto bolje za takvu cifru?

https://mob.hr/noa-movese-recenzija/

 

 Evo, nakon nekog vremena traženja low budget mobitela iz prethodnog zahtjeva, na kraju ipak kupio Nou, ali H6, jer sad imaju akciju 1+1 gratis, a za 500kn mislim da će poslužit za navedenu namjenu.

 

https://megastore.hr/kategorija-proizvoda/akcije/akcija-11-noa-mobiteli/?filters=order-menu_order

1000kn za taj mobitel? wtf pa ko to kupuje ja ne razumijem 

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

1000 kn su 2 komada, znači 500 po komadu.

A kako su mi trebala 2 komada, meni je to ok

 

A u temi sam dobio odgovor da za te novce kupim rabljeni redmi 3. E sad kako imam jedan redmi 3 doma, pa vidim koliko se usporio i počele kasniti notifikacije, pa lagano i problemi s baterijom, za te novce meni osobno je bolje kupiti novi uređaj s 2 god. jamstva kakvo kod bilo problematično kod H18, opet mi se čini bolje nego slanje u Kinu i raditi privremeni izvoz.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 8:44 (sosta).
6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sosta kaže...

1000 kn su 2 komada, znači 500 po komadu.

A kako su mi trebala 2 komada, meni je to ok

 

1000 kn je cijena, to mi nije jasno kako to netko moze kupiti

 

to sto je sada ta akcija, da ti daju jos jedan nema veze, opet za 1000kn imas smece uredaj, samo imas 2 komada.

 

za 1000kn stvarno se kupi vrhunski telefon

 

da je akcija 500kn i onda dobijes jedan gratis, ne bi rekao nista, jer to mu je realna cijena

 

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Meni nije trebao vrhunski uređaj za 1000kn, trebala su mi 2 low budget telefona.

Sad mi ti daj link što sam mogao bolje kupiti

 

 

6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sosta kaže...

Meni nije trebao vrhunski uređaj za 1000kn, trebala su mi 2 low budget telefona.

Sad mi ti daj link što sam mogao bolje kupiti

 

 

pa bilo koja dva Samsung, LG, Sony, Huawei za 500kn na njuskalu, ima ih stotine

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ja staroj uzeo meizu m6note. https://www.links.hr/hr/smartphone-meizu-m6-note-5-5-3gb-32gb-android-7-1-2-crni-049300017
Za te pare najbolji mob meni meizu osobno duplo bolji od xiaomija a konkretno ovaj model za ovu cijenu je vrh.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Đaba ti jamstvo kad ces sigurno s tim Noa drekom hodocastit bar jednom mjesecno po servisima. Neznam jos ni jednu osobu kojoj je mob te marke izdrzao punu godinu bez ikakvih problema

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Kupio sam Meizu m6 note. Zanima me kako da ga rootam i gdje da kupim futrolu za njega? Nema nigdje futrola za  njega, prosao sam vise trgovina.

 Evo ovako, prvo ga ažuriraj na najnoviju inačicu softwera. Napravi Flyme acount i onda napravi Root 

. A poslje toga vrati kameru na ovu inačicu. Samo instaliraš ap..

  Što se tiče maskica i kaljenog stakla ja sam naručio sve na aliju.

Sjajno, hvala :)

Roota sam ga, nije tesko. Zanima me nešto, sad mogu deinstalirati sve one bloatware aplikacije koje mi ne trebaju od google-a i ostalih? Može preporuka za neki program te namjene.

Čini mi se bolja ova stara kamera, hvala. Mi možeš poslati link na launcher koji ti koristiš i imaš li još neke preporuke za aplikacije?

Mobitel imam jedan dan i dojmovi su odlični. Nakon Samsunga J3 ovo je preporod. Zasad nisam naišao na neke problemu u radu i nadam se da će tako ostati.

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Skini Link 2sd apk i s njom možeš sve...deinstalrati ,zamrznuti aplilacije itd. Ja sam instalirao ovaj Launcher i s njim sam prezadovoljan.

Ovu aplikaciju koristim protiv reklama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 17:15 (bodija).
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Super, hvala.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Je li moguće maknuti ili promjeniti sat na lock screenu?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Alfredo nr.2 kaže...

Je li moguće maknuti ili promjeniti sat na lock screenu?

 Font 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 13:33 (bodija).
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Je li moguće maknuti ili promjeniti sat na lock screenu?

 Font 

Može li ga se nekako micati po ekranu, da ga smestim više u sedinu ili još bolje da ga u potpunosti maknem, tako da ostane samo slika? U postavka nema nikakvih opcija. Googla ali nemu naći riješenje.

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hurki kaže...

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-6-pro-3gb-32gb-dual-black-global.html

Jel ovo valja štogod? Ima li tko da ga je kupio, kakvi su rezultati?

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hurki kaže...
Hurki kaže...

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-6-pro-3gb-32gb-dual-black-global.html

Jel ovo valja štogod? Ima li tko da ga je kupio, kakvi su rezultati?

 

 Imam ga vec jedno mjesec dana i moram reci da sam odusevljen, dobar ekran baterija traje dugo pa cak i kad igram igrice, ne grije se bar ne koliko mi se grijala stara Xperia Xa, kamere su odlicne (sa GCam jos i bolje).

Naravno ovo sve govorim u usporedbi sa mojom starom xperiom, tako da sve preporuke za note 6 pro, sa Miui sam također odusevljen, sve radi glatko, bez stucanja :D Mada sad je vec 2019 tako da treba pricekati note 7, navodno ce biti puno veca nadogradnja u odnosu sa nota 5 na note 6.

 

EDIT: eh da, jedine zamjerke koje imam je micro usb umjesto type-c, plasticni rubovi (baj d vej upitanju je vrlo kvalitetna plastika), sirok notch, i malo deblji donji bezel 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 15:30 (NiDJO7Z7).
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tražim mobitel mami za rođendan. Koliki je i da li je uopće problem custom rom (FlyMeOS, MIUI itd.) za nekoga tko se ne snalazi baš s tehnologijom? 

 

Kad sam već tu, ima netko preporuku za mobitel do cca 1300 kn, a da ima dobru kameru. U tom rangu sam naletio na Meizu M6 Note, Xiaomi Redmi 5 Plus, Xiaomi Redmi 6A, Huawei Y6, Samsung Galaxy J4 Plus (J415F), Samsung Galaxy J6 (SM-J600F).. Svaki ima svoje pluseve i minuse, nikako da izvažem. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
NiDJO7Z7 kaže...
Hurki kaže...
Hurki kaže...

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-6-pro-3gb-32gb-dual-black-global.html

Jel ovo valja štogod? Ima li tko da ga je kupio, kakvi su rezultati?

 

 Imam ga vec jedno mjesec dana i moram reci da sam odusevljen, dobar ekran baterija traje dugo pa cak i kad igram igrice, ne grije se bar ne koliko mi se grijala stara Xperia Xa, kamere su odlicne (sa GCam jos i bolje).

Naravno ovo sve govorim u usporedbi sa mojom starom xperiom, tako da sve preporuke za note 6 pro, sa Miui sam također odusevljen, sve radi glatko, bez stucanja :D Mada sad je vec 2019 tako da treba pricekati note 7, navodno ce biti puno veca nadogradnja u odnosu sa nota 5 na note 6.

 

EDIT: eh da, jedine zamjerke koje imam je micro usb umjesto type-c, plasticni rubovi (baj d vej upitanju je vrlo kvalitetna plastika), sirok notch, i malo deblji donji bezel 

 Jel možda ima što bolje u rangu 1500kn? 100kn+- Ili bi me to trebalo zadovoljiti? 
Sada imam Redmi note 2, evo tri godine mu i sad je tek postao lagano neuporabljiv.
Već sam ranije htio promijeniti, ali eto nikako... sad je definitivno došao na red, pa tražim nešto za cca 1500kn da se malo obnovim :D

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa.

Trebam mob do 1000kn.Idealno bi bilo da je ekran 5 i da ima rama i memorije.Znaci da radi glatko i da ne moram brisat aplikacije kad ocu instalirat nove.

Evo ako je to moguce za tu cijenu super makar mogu ic malo vise.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 20:57 (punk94).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Šta mislite o Asus zenfone 3 zoom?130 eura

klik

 

edit-mozda je i ovo bolja opcija

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 15:42 (punk94).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
punk94 kaže...

Šta mislite o Asus zenfone 3 zoom?130 eura

klik

 

edit-mozda je i ovo bolja opcija

Nije to 130 EUR jer nisi uračunao PDV i carinska davanja, a za 1300 kn koliko bi te ispala ova dva gore nađeš danas i bolje stvari (RN4X je odličan mob, ali skoro 2 godine star model). 

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Kupio sam Meizu m6 note. Zanima me kako da ga rootam i gdje da kupim futrolu za njega? Nema nigdje futrola za  njega, prosao sam vise trgovina.

 Evo ovako, prvo ga ažuriraj na najnoviju inačicu softwera. Napravi Flyme acount i onda napravi Root 

. A poslje toga vrati kameru na ovu inačicu. Samo instaliraš ap..

  Što se tiče maskica i kaljenog stakla ja sam naručio sve na aliju.

Nekako se mobitel unrootao i ova metoda vise ne prolazi. Znas mozda kako da ponovo rootam nekom drugom metodom?

Shvatio sam zašto se unrootao. Instalirao sam exposed i to je poremetilo stvar, zna netko kako da to riješim? Bi li pomoglo vraćanje na tvorničke postavke?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 13:32 (Alfredo nr.2).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice