Mobitel grije

poruka: 11
|
čitano: 23.386
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mobitel grije

Pozdrav. Prije nekoliko danas u TELE2 sam kupio mob LG Optimus L9 P760 i tijekom korištenja se grije. Tražio sam po Googleu i vidio sam da i drugi ljudi imaju tih problema. Osim toga piše da se svi android mobiteli tako griju. Je li to istina? Inače ovo mi je prvi smartphone. Hvala unaprijed...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mobitel grije

ako je samo malo topao,to je uredu,moji tableti i pap5000 se nakon igre i surfanja zagriju..

 

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel grije

Nakon malo dužeg korištenja i gornji dio ekrana se zagrije. Čitao sam na nekakvom forumu da će to sa vremenom prestati ali nisam baš siguran u to...

 

EDIT: Postoji li nekakva aplikacija sa kojom bi mogao vidjeti na koliko se stupnjeva grije?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 19:09 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel grije
Marko :D kaže...

Nakon malo dužeg korištenja i gornji dio ekrana se zagrije. Čitao sam na nekakvom forumu da će to sa vremenom prestati ali nisam baš siguran u to...

 

EDIT: Postoji li nekakva aplikacija sa kojom bi mogao vidjeti na koliko se stupnjeva grije?

Mobiteli nemaju temp senzore,provjeri cpu usage prije i poslije igranja pa ces znati jel se grije s razlogom ili se grije stalno bez obzira na opterecenje

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
11 godina
neaktivan
offline
Mobitel grije

na SetCPU se može vidjeti temepratura (valjda baterije), ali uglavnom ako si vani na suncu,onda se može malo 'ugrijati'

ostavi ga u kući,gdje je hladnije pa vidi

What to do with an Iphone ? Sell it and buy an Android phone :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel grije
CXZpro4all kaže...

na SetCPU se može vidjeti temepratura (valjda baterije), ali uglavnom ako si vani na suncu,onda se može malo 'ugrijati'

ostavi ga u kući,gdje je hladnije pa vidi

Ma nemora značit da je do sunca,držanje u ruci isto zagrijava,opterećenje,futrola,baterija....Moj prestigio se zagrije poslije igranja,na mjestu proca,grafike i baterije...

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
13 godina
offline
Mobitel grije

Nisam ga još nosio van. Za sada ga samo u kući koristim dok mi ne stigne maska sa eBaya. Inače super mobitel,super brz i ne blokira.

Za otprilike 15 min. surfanja preko Wi-Fia se zagrije.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 20:19 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobitel grije
Od kako mi se mobitel jučer automatski ažurirao više se ne grije tako kao što se grijao. Sada slabo grije :)
My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
9 godina
neaktivan
offline
Mobitel grije

Imam jedan problem  sa mobitelom samsung galaxy trend  u zadnje  vrijeme  bez ikakvog razloga  ekran treperi i baterija se pregrijava

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel grije

Imao sam prije LG optimus 2x on se grijao ko sam vrag, za njega je to bilo normalno.

A sada imam od 9 mjeseca Asus Zenfone 5, on mi se nikad ne pregrijava.   

11 godina
protjeran
offline
Re: Mobitel grije
Markić7 kaže...

Imao sam prije LG optimus 2x on se grijao ko sam vrag, za njega je to bilo normalno.

A sada imam od 9 mjeseca Asus Zenfone 5, on mi se nikad ne pregrijava.   

 i ja sam imao taj mobitel, ali se meni nikada nije grijao..... mislim da je to na svakom pojedinom mobitelu drugačije........

jurehabs
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice