S mobitela na internet od PC

poruka: 23
|
čitano: 6.154
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
S mobitela na internet od PC

Ovako zanima me program pomocu kojeg mogu kad mobitel spojim na pc da s mobitela koristim internet od pc-a a mobitel je SAMSUNG GT-B3410..HVALA

Softwer
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
To nije moguce.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Mitch kaže...
To nije moguce.

Naravno da je moguce lol. To ti svaki PC suite za mobitel ima.. Pa cak i da nema, postoji opcija i za bluetooth

14 godina
neaktivan
offline
Re: S mobitela na internet od PC
passat kaže...
Mitch kaže...
To nije moguce.

Naravno da je moguce lol. To ti svaki PC suite za mobitel ima.. Pa cak i da nema, postoji opcija i za bluetooth

Ja nemogu nac PC Suite za gore navedeni model mobitela samo nudi Samsung Kies,a snalazim se najboljeu njemu,...{#}

Softwer
14 godina
offline
S mobitela na internet od PC

Evo http://www.software112.com/products/samsung-pc-studio.html

 

Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC."

Vjerojatno podrzava i tvoj mobitel..Ako ne, onda skini neki isto ovako "univerzalni" sa sluzbene samsung stranice

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 21:22 (passat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
S mobitela na internet od PC

ja to radim tako da spojim mob na usb, zatim odem u mrezu, pa dodatno pa dijeljenje i mobilna pristupna mreza pa usb dijeljenje

 

to je na androidu, za ostale nezz

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S mobitela na internet od PC
passat kaže...

Evo http://www.software112.com/products/samsung-pc-studio.html

 

Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC."

Vjerojatno podrzava i tvoj mobitel..Ako ne, onda skini neki isto ovako "univerzalni" sa sluzbene samsung stranice

Evo skidam pa javim ako uspijem ili neuspijem?

Softwer
15 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
passat kaže...
Mitch kaže...
To nije moguce.

Naravno da je moguce lol. To ti svaki PC suite za mobitel ima.. Pa cak i da nema, postoji opcija i za bluetooth

Da koristi internet od PC-a na mobitelu?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
WiFi ?? cemu kompliciranje
ili mozda misli da na PC koristis mobilni internet gdje ti mob sluzi kao modem?
14 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Softwer kaže...

Ovako zanima me program pomocu kojeg mogu kad mobitel spojim na pc da s mobitela koristim internet od pc-a a mobitel je SAMSUNG GT-B3410..HVALA

 

passat kaže...

Evo http://www.software112.com/products/samsung-pc-studio.html

 

Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC."

Vjerojatno podrzava i tvoj mobitel..Ako ne, onda skini neki isto ovako "univerzalni" sa sluzbene samsung stranice

 

Mitch kaže...
passat kaže...
Mitch kaže...
To nije moguce.

Naravno da je moguce lol. To ti svaki PC suite za mobitel ima.. Pa cak i da nema, postoji opcija i za bluetooth

Da koristi internet od PC-a na mobitelu?

Eto vidis gore da se moze. Al kuzim sto si htio rec, u 99% slucajeva su ti PC-suitovi namjenjeni da se koristi internet od mobitela. Ja sam onda pogrijesio sto sam napisao da to SVAKI pc suite ima al et...posrecilo mi se da taj sto sam ja nasao bas ima tu obrnutu situaciju.

Ako i nemoze preko PC-suita, a mobitel nema wireless, moze se i preki Hiisi suita, tj. preko bluetootha. To je naravno zgodnije ako se radi o laptopu koji uglavnom imaju ugradjen bt adapter.

14 godina
neaktivan
offline
S mobitela na internet od PC

Skinuo Samsung PC Studio i spoji mob sve u postavkama namjesteno da pri spajanju koristi PC Suite i nece prikazuje mi sliku gdje pokazuje kako se kabal steka u mobitel i tako pise loading i nikad da registrira.,... POMOZITE::!!

Softwer
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC

ti oces koristiti adsl od kompa na mobitelu tako da mobitel povezes na pc kabelom???

14 godina
neaktivan
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Lord_Marko kaže...

ti oces koristiti adsl od kompa na mobitelu tako da mobitel povezes na pc kabelom???

O tome i govorimo..Iso Miki

Softwer
16 godina
offline
S mobitela na internet od PC

to ti je nemoguce. jedino da se spojis s wlanom na ruter. naravno ako imas wlan. a ovo nemoze.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Lord_Marko kaže...

to ti je nemoguce. jedino da se spojis s wlanom na ruter. naravno ako imas wlan. a ovo nemoze.

Svaki PC Suite ti to nudi,de malo se informiraj...

Softwer
16 godina
offline
S mobitela na internet od PC

Nudi ti da koristis net od mobitela na racunalu. ali ne i obrnuto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Softwer kaže...

Skinuo Samsung PC Studio i spoji mob sve u postavkama namjesteno da pri spajanju koristi PC Suite i nece prikazuje mi sliku gdje pokazuje kako se kabal steka u mobitel i tako pise loading i nikad da registrira.,... POMOZITE::!!

Jesi uspio uopce spojit mob usb-om? Mozes li bilo sto prebacit na njeg dok je spojen? Ako nemozes(pa cak i da mozes) mozda ces morat pronac driver za njeg..I ja sam istih problema imao sa svojom nokiom 

Lord_Marko kaže...

Nudi ti da koristis net od mobitela na racunalu. ali ne i obrnuto...

Jesi uopce procitao ono sto sam ja stavio?
Pa cak i da se ne moze sa PC-suitom, opet postoji nacin da se to slozi. (doduse, puno slozeniji, al se moze) 

16 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC

Citiram tebe: "Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC." "

znaci da pc suite moze djeliti net od mobitela na pc-u. ali autor teme treba net od kompa na mobitelu!

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: S mobitela na internet od PC
passat kaže...
Softwer kaže...

Skinuo Samsung PC Studio i spoji mob sve u postavkama namjesteno da pri spajanju koristi PC Suite i nece prikazuje mi sliku gdje pokazuje kako se kabal steka u mobitel i tako pise loading i nikad da registrira.,... POMOZITE::!!

Jesi uspio uopce spojit mob usb-om? Mozes li bilo sto prebacit na njeg dok je spojen? Ako nemozes(pa cak i da mozes) mozda ces morat pronac driver za njeg..I ja sam istih problema imao sa svojom nokiom 

Lord_Marko kaže...

Nudi ti da koristis net od mobitela na racunalu. ali ne i obrnuto...

Jesi uopce procitao ono sto sam ja stavio?
Pa cak i da se ne moze sa PC-suitom, opet postoji nacin da se to slozi. (doduse, puno slozeniji, al se moze) 

Mogu prebacivati ali kada u postavkama odaberem u PC Veze na Spremanje Podataka tada prebacujem bez problema!..

Softwer
14 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Lord_Marko kaže...

Citiram tebe: "Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC." "

znaci da pc suite moze djeliti net od mobitela na pc-u. ali autor teme treba net od kompa na mobitelu!

 

hahaha a vidis izgleda da sam pogrijesio :DD Mogli su to napisat jednostavnije al et

Al opet, i ti grijesis kad kazes da je nemoguce sa kompjutera slat internet na mobitel :) Mozda se ne moze sa PC-suitom, al sigurno moze na neki drugi nacin

15 godina
offline
Re: S mobitela na internet od PC
Lord_Marko kaže...

Citiram tebe: "Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC." "

znaci da pc suite moze djeliti net od mobitela na pc-u. ali autor teme treba net od kompa na mobitelu!

 

 

passat kaže...
Lord_Marko kaže...

Citiram tebe: "Ispod ti pise: "Networking Wizard. Manage the internet connection thus access the Internet from your phone through the PC." "

znaci da pc suite moze djeliti net od mobitela na pc-u. ali autor teme treba net od kompa na mobitelu!

 

hahaha a vidis izgleda da sam pogrijesio :DD Mogli su to napisat jednostavnije al et

Al opet, i ti grijesis kad kazes da je nemoguce sa kompjutera slat internet na mobitel :) Mozda se ne moze sa PC-suitom, al sigurno moze na neki drugi nacin

Ja ti to govorim cijelo vrijeme.

 

 

Da mobitel ima LAN ulaz, to bi se rjesilo crossover kablom, ali pricamo o mobitelima.

Ti bez problema mozes koristit USB tethering ili WLAN tethering, ali žičnim putem nije moguce djeliti internet vezu od PC-a na mobitel.

 

Da mobitel vrti punokrvni ili barem identični OS, onda već da.

 

Neka proba dignut npr Android kao VM, i onda USB tethering na mobitel, ali cisto sumnjam da je takvo nesto izvedivo.

 

 

Zakljucak, nije moguce žično djeliti internet vezu od PC-a na bilo koji razliciti uredaj. Obratno da.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 16:13 (Mitch).
13 godina
offline
S mobitela na internet od PC

Ako imaš micro USB priključak, nabavi si nešto ovako, LAN adapter, možda bude radilo... LINK

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
S mobitela na internet od PC

zdravo, imam Samsung GT-S5230 i zanima me kako da koristim ps studio. Na kompjuteru mi je OS windows XP i skinuo sam novi ps studio, telefon je iz austrije i nije android. Hvala unaprijed {#}

 

PS. kada pokrenem ps studio pise da ima neku gresku

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 18:56 (BOLAC).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice