Neispravan iPhone 3GS?

poruka: 12
|
čitano: 2.162
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Kupio sam preko njuškala iPhone 3GS 16GB model, i kada mi je stigao doma, iPhone ne daje znakove života! Kad ga spojim na punjač ne prikazuje ništa, zna li netko što da napravim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neispravan iPhone 3GS?
Probaj se supit npr.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Novceki su dani postaru ili direktno zapaljeni na tekuci ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Postaru...

Ne znam, mozda je cak do punjaca koji mi ne izgleda 100% ispravno, pa cu probat kasnije s frendovim punjacem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 13:52 (mxselotejp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neispravan iPhone 3GS?
mxselotejp kaže...

Kupio sam preko njuškala iPhone 3GS 16GB model, i kada mi je stigao doma, iPhone ne daje znakove života! Kad ga spojim na punjač ne prikazuje ništa, zna li netko što da napravim?

veča je sansa da su ti uvalili pokvareni mob a ti sada tražis rješenje u obiliku updatea ili zamjena punjača :D :D  Ja bi prijavio tog tko mi je prodao neispravni mob. 

Najviše si pogriješio u tome sto si kupovinu obavio sa poštom, a trebao si uživo dogovorit susret i dobro istestirati mob. 

 

13 godina
offline
Neispravan iPhone 3GS?
Ako ti je do punjača, ja imam jedan viška baš od 3GS modela, pa kada ustanoviš problem, javi mi se u PP, za dogovor oko slanja.
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Prodji prstom po zadnjoj masci da vidis da se baterija nije slucajno napuhnula, sto bi mogao biti jedan od uzroka.

Sljedece, pod direktnim svijetlom, suncevim ili obicnim vidi da nemas prljavstine na dock konektoru, ako imas na stapic za usi stavi malo alkohola, i procisti.

I definitivno probati novi USB kabl, odi korak po korak i eliminiraj moguce kvarove.

iPhone 4S, iOS 7.1.2
 
2 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Neispravan iPhone 3GS?
mxselotejp kaže...

Kupio sam preko njuškala iPhone 3GS 16GB model, i kada mi je stigao doma, iPhone ne daje znakove života! Kad ga spojim na punjač ne prikazuje ništa, zna li netko što da napravim?

neznam koliko si dugo drzao punjac u njemu no nekad je potrebno i po par minuta da 3gs "dode k sebi"lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Ma isprobavao sam svasta i ustanovio da je baterija crknula, trebalo bi ju zamijeniti. 

EDIT: Sad sam vidio poruku u kojoj mi je spomenuto da provjerim dock, dock mi se cini uzasno prljavim, cak kao da je hrdav na jednom dijelu (tako izgleda), sad sam ga pocistio alkoholom, pa cu vidjeti sto ce biti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2014 21:56 (mxselotejp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Ukoliko nisi, isprobaj

da budeš 100% siguran da je baterija razlog zašto se ne pali.

iPhone 4S, iOS 7.1.2
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Ja sam ocistio dock alkoholom, ostavio preko noci da se osusi, ali nisam primijetio da je nesto cisci, ima kao smede mrlje po sebi. Da nije u docku problem? Ili je svejedno baterija riknula...

EDIT: Ali kad spojim punjac na mobitel on kao da tiho cvili (punjac), a kada ga odspojim se taj zvuk ne cuje, sto bi trebalo valjda znaciti da ga on puni (baterija?)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2014 11:59 (mxselotejp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neispravan iPhone 3GS?

Maloprije sam cisto iz fore spojio iPhone na punjač, kad ono, upalim mobitel, očito ima neku grešku u jailbreaku jer nakon otključavanja se mob ugasi. Pošto je vjerojatno home tipka zeznuta, ne mogu u recovery mode.

Ali sad imam problem, iTunes ne prepoznaje iPhone, a u recovery mode ne mogu jer je home button neispravan.

Inače, mobitel se puni samo dok je ugašen, tj. dok je ona munja nacrtana, kad se upali se prestane puniti. Je li to softverska greška ili je dock također neispravan? Neispravan dock bi objasnio neprepoznavanje od strane iTunesa.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 23:14 (mxselotejp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice