NOA H5 hangar 18

poruka: 40
|
čitano: 60.178
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
NOA H5 hangar18

Da li je netko kupio ovaj mobitel?

Molim kratku recenziju

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NOA H5 hangar 18

nitko?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Bježi od noe i hangara kolko te noge nose, prijateljski savjet

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18
dudekzg kaže...

Bježi od noe i hangara kolko te noge nose, prijateljski savjet

 haha i neko mi da thumbs down, ajde molim te daj napisi sta sam krivo rekao da sam zaslužio palac dolje?

 

svi znaju da je to smece od mobitela, da se raspada, servis i podrška su nula bodova, uostalom pisano je već više puta tu po forumu

9 godina
protjeran
offline
NOA H5 hangar 18

Noa je hrvatski brand smartphone uređaja koji se može kupiti po povoljnim cijenama. Noa su zapravo samo brandirani mobilni uređaji raznih kineskih proizvođača. Noa se na kineskom tržištu može pronaći pod originalnim nazivom KingSing S2 dok se kod nas krije pod nazivom Noa. Cijena uređaja je 999 kn i spada u budžet uređaje

 

To sam proguglal

Najjeftiniji su piratski programi
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Nije to KingSing S2. Taj ima 1GB rama i quad core, manje diskovnog prostora, manju kameru?!

9 godina
protjeran
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

Nije to KingSing S2. Taj ima 1GB rama i quad core, manje diskovnog prostora, manju kameru?!

 Ovo boldano

Najjeftiniji su piratski programi
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Noa (ime) je hrvatski brend, s tim se slažem. Ostalo nema veze sa hrvatskom. To su generički mobiteli koji se rade po narudžbi u tvornicama u Kini. Ja mogu naručiti iste takve i da na njima piše npr "Štef" ili kaj god oću. Kontrola kvalitete je ili jako slaba ili je nema. Kad imaš problem hangar ti neće baš pomoći (proguglaj malo, ima po forumu), ljudima stvarno otpadaju stakla, software se brejka, mobiteli neće radit nakon dan dva, ugl jaako loše.

 

A da je to budget phone za 999 kn mogu se samo nasmijat, daš 50kn više i uzmeš si Xiaomi Redmi Note 2 o čem pričamo ljudi. Ili za manje para običan Redmi. Ima pun k boljih izbora za soma kn.

 

A H5 za 1900kn... oprosti nebi htio vrijeđat nikoga ali moraš biti glup da to kupiš. Za te pare đizus biraš kaj očeš. Dam se kladit da moš na njuški nać od G2,3, S4,5, Z2,3c,... ne pratim njušku i "nekineze" baš al ono.

 

Ja ti to kažem prijateljski da ne misliš da ti propovjedam, ti kupi šta oćeš. Al bar proguglaj o Noi i Hangaru općenito pa češ vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 15:38 (dudekzg).
16 godina
offline
Re: NOA H5 hangar 18
Bezi od Hangarovih kineza. Oglasnik mi je pun njih. A taj njihov servis smijurija na kvadrat. Strucnost je rijec koja tamo ne postoji ni u tragovima. Lokalni Djureki i Stefeki sarafe.
10 godina
protjeran
offline
Re: NOA H5 hangar 18
Kakvih krvavih 999 kn za tu igračku. U ht uzmes za 650 kn lumiju 535 i dobis vrhunski mob za manje para...
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Ne razumim!

10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Može li se išta bolje naći u dučanu i novo? Ne na njuškalu i ne na internetu iz neke druge zemlje.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: NOA H5 hangar 18
Pa u hrv telekomu imas lumije ispod 700 kn...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Dakle, Lumia nije toliko dobra i nije android.

Ovaj mobitel ima:

ZASLON: 5" FHD 1920x1080 OGS, AUO Display, 2.5D Screen

PROCESOR: MTK 6753 Octal Core 1.5Ghz 64bit

MEMORIJA: 3GB

POHRANA: 16GB

KAMERA: prednja 8Mpx + flash, stražnja 16Mpx Panasonic

OS: Android 5.1

BATERIJA: 2350 mAh Lithium

Ako imate preporučit nešto sličnih karakteristika u istom cijenovnom rangu i da ima kupit u dučanu, tj da nije na njuškalu ili nekoj online trgovini izvan Hrvatske, onda hvala

9 godina
protjeran
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

Dakle, Lumia nije toliko dobra i nije android.

Ovaj mobitel ima:

ZASLON: 5" FHD 1920x1080 OGS, AUO Display, 2.5D Screen

PROCESOR: MTK 6753 Octal Core 1.5Ghz 64bit

MEMORIJA: 3GB

POHRANA: 16GB

KAMERA: prednja 8Mpx + flash, stražnja 16Mpx Panasonic

OS: Android 5.1

BATERIJA: 2350 mAh Lithium

Ako imate preporučit nešto sličnih karakteristika u istom cijenovnom rangu i da ima kupit u dučanu, tj da nije na njuškalu ili nekoj online trgovini izvan Hrvatske, onda hvala

 OVDE imas sve pitaj

Najjeftiniji su piratski programi
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

Dakle, Lumia nije toliko dobra i nije android.

Ovaj mobitel ima:

ZASLON: 5" FHD 1920x1080 OGS, AUO Display, 2.5D Screen

PROCESOR: MTK 6753 Octal Core 1.5Ghz 64bit

MEMORIJA: 3GB

POHRANA: 16GB

KAMERA: prednja 8Mpx + flash, stražnja 16Mpx Panasonic

OS: Android 5.1

BATERIJA: 2350 mAh Lithium

Ako imate preporučit nešto sličnih karakteristika u istom cijenovnom rangu i da ima kupit u dučanu, tj da nije na njuškalu ili nekoj online trgovini izvan Hrvatske, onda hvala

 Ok, oprosti, samo si uzmi

očito ili neznaš čitat ili neželiš poslušat, za tebe je noa prva liga, samo naprijed

svakako dodi za 2 dana i javi kaj ti sve ne radi i traži pomoć, otvaraj sto tema da ovo ono, noa sim tam ko svi drugi pametni

sry što sam išta pisao

12 godina
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

Dakle, Lumia nije toliko dobra i nije android.

Ovaj mobitel ima:

ZASLON: 5" FHD 1920x1080 OGS, AUO Display, 2.5D Screen

PROCESOR: MTK 6753 Octal Core 1.5Ghz 64bit

MEMORIJA: 3GB

POHRANA: 16GB

KAMERA: prednja 8Mpx + flash, stražnja 16Mpx Panasonic

OS: Android 5.1

BATERIJA: 2350 mAh Lithium

Ako imate preporučit nešto sličnih karakteristika u istom cijenovnom rangu i da ima kupit u dučanu, tj da nije na njuškalu ili nekoj online trgovini izvan Hrvatske, onda hvala

 Može imati i 6GB rama kad će se raspast za mjesec dana. Kvaliteta izrade je nikakva, u to sam se sam uvjerio od nekoliko poznanika do raznim foruma. Ne kupuj NOA mobitele, a novi za tu cijenu si pogledaj na nabavi.net

16 godina
offline
NOA H5 hangar 18

Robi, specifikacije mobitela nisu sve. Danas vecina proizvodjaca pumpa specifikacije dok je kvaliteta samog mobitela ocajna.

Noa mobiteli su jedno od najvecih smeca koje dolaze iz kine. Cak bi i Cubot 10 puta prije uzel nego Noa mobitel. 

Vrlo cesto imam priliku vidjeti i isprobati Noa mobitel (mozda sam ih cak i sve isprobao) jer sam iz grada u kojem Hangar ima svoje sjediste - Koprivnica. I svaki puta se uvjerim kolko su to losi kinezi. U rangu 2010. godine kineza su. Skripavi do bola, ekrani im se znaju odljepljivati, znaju se resetirati sami od sebe, jakooo puno neispravnih modela imaju. Ono, skladiste od 1000 komada, valjda 800 neispravno (karikiram, kuzite kaj mislim). Jos je tu faktor Hangar 18, firma s najgorom servisnom podrskom u regiji. Napajanja testiraju multimetrima (ok, moze), ali kad ih trazis nek isprobaju upalit neki PC onda te steraju van i jos zvredjaju (iskustvo jednog mladica), Hangar je u koprivnici imal PC igraonu iz kojih su kompjutera cupali komponente i prodavali ljudima pod novo (ispovjest jednog radnika), vlasnik hangara se druzi s ekipom i vidjan je u drustvu Polancecovih suradnika koji su lezali po cuzama zbog malverzacija (ok, nek se druzi ko s kim oce ali ruka ruku mije... znamo tu staru)... i jos puno puno toga. O nestrucnim kvazi serviserima da ne pricam. To je vecinom ekipa koja pojma o pojmu nema. Valjda im je youtube glavni izvor informacija prilikom servisiranja "vlastitih" uredjaja.

Ne znam kaj da ti vise velim. Kupi pa se bus sam uvjeril jer ja jos do sada nisam upoznal niti jednog zadovoljnog korisnika. A imam svoj oglasnik na facebooku s nekoliko tisuca aktivnih clanova i ti Noa mobiteli se prodaju ko da je Bozic svaki dan. Ili bi menjali za nekaj u istom "rangu" - Nokia dummy phone (koji je nekoliko puta bolji urejaj). Jedna tuzna prica jer ljudi nasjedaju na specifikacije a Hangar valjda trosi milijune na oglasavanje. U Koprivnici zagriznes buhtlu i izleti ti reklama za Hangar...

Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: NOA H5 hangar 18
Vidi se da su iz hrvatske..
Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

dudekzg@

Ovakav razgovor, bez argumenata i karakter ne razumijem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 21:56 (robigrg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Hvala @remzi

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 21:57 (robigrg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

@Ukay1000

Ovo je vrlo kvalitetan i razumljiv odgovor. Hvala lijepa

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 21:58 (robigrg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

dudekzg@

Ovakav razgovor, bez argumenata i karakter ne razumijem.

 A ja ne razumijem da si ljen proguglat po forumu, barem 20 puta je pisano o hangaru. Lijepo sam ti rekao zaobilazi u širokom luku, pretpostavio sam da znaš koristiti search funkciju foruma

10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

ne laprdaj. Pitao sam da li je netko kupio ovaj model. Također nema ništa ni o H4

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 19:49 (robigrg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18
robigrg kaže...

ne laprdaj. Pitao sam da li je netko kupio ovaj model. Također nema ništa ni o H4

 searchaj riječ "noa" na ovom forumu, ovo je deseta tema u kojoj neko plače da nešto ne štima. Pročitaj temu "kineski mobiteli" od početka do kraja tamo imaš bar 50 puta (malo sam i rekao) da neko pita za pomoć o noa telefonima jer ima problema. U temi "pomoć pri odabiru mobitela" ista stvar.

 

Sve smo ti rekli, više nas. Ti dalje radi po svom, ja sam gotov sa "laprdanjem"

 

Samo, kako sam rekao, javi koje ćeš sve probleme imati sa mobitelom tako da se neko pametniji ne zahebe i kupi ga

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 20:52 (dudekzg).
10 godina
offline
NOA H5 hangar 18

Igrao se malo s njim, nije mi sjeo. 

 

Interface kao da je kit kat, generična kamera kao i na ostalim njihovim mobitelima, hdr zeza pri pokretu etc. Tipke za navigaciju katastrofa.

 

Ugl za 2000kn se nikako ne isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NOA H5 hangar 18

Ovo je vrijedan savijet

8 godina
odjavljen
offline
NOA H5 hangar 18

Ne kupuj to!

Bio neki dan u Hangaru u Avenue Mallu, rekoh aj da pogledam te Noa mobitele, ove jeftine na prvi pogled zaobiđeš jer se vidi da su drek, ovi koji su malo skuplji se na prvu ne čine baš tako loši no kad malo prođeš kroz meni i pretraživač vidiš da to nije to.

Moj ne baš tako mladi SG S5 mi se poslije tih mobitela učinio kao premium. Imaj na umu da ćeš na taj loše optimiziran mob još stavit ponešto aplikacija poput Wappa, Messengera etc., a pitanje je kako će to sve tada radit kad i SG S6 uredno štuca sa vremena na vrijeme.

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NOA H5 hangar 18

Kao korisnik H43 i H40 modela u zadnjih godinu dana mogu reći da sam u globalu zadovoljan (kolko para tolko muzike :D), što se reklamacija tiče o tome ne mogu pričati jer nisam do sada radio nikakvu reklamaciju. Jedina zamjerka na trenutni koji koristim (H40) je nešto lošiji prijam wifi signala i gps-a naspram konkurencije i povremeno (rijetko) gubljenje mreže (što je možda i do SIM kartice-nutra je još uvijek ispečena t-comova, ima anegdota u hardverskim kiksevima).

Rezime svega, budući da često drobim mobitele ne pada mi na pamet kupovat nešto skupo tak da su meni kinezi zakon (uključujući i NOU) a i malo pričajući sa ljudima, koliko čujem dosta ih je nezadovoljno razvikanijim markama (pogotovo samsungom), tako da bih rekao da većina koja tu pljuje po istima, iste je ili vidjela na slici ili čula od prijeteljevog prijatelja koji ima prijatelja čija tetka u 6 koljenu ima nou da su go*no.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NOA H5 hangar 18

Evo vam recenzija http://mob.hr/noa-h5-recenzija/

BTW, Hangar je prije prodavao brandirane generike, ali od ove godine sudjeluju u proizvodnji na višem levelu nego bilo koja hrvatska firma do sad. http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/402020/Domaci-Hangar-18-krece-u-proizvodnju-mobitela.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 20:19 (Bizarro).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice