Nokia 930 ili Icon

poruka: 8
|
čitano: 841
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 930 ili Icon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nokia 930 ili Icon

Icon je izdan isključivo po narudžbi verizona i optimizirana je za američko tržište. Ima pokoja dizajnerska razlika i 4g čip ne radi na istim frekvencijama. Zaključak je da kupiš 930 ako je misliš koristit kod nas

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 930 ili Icon

kupujem u USA i koristit ću je ovdje...razlika je $300! u koristi icona...ima neke frenkvencije na 4g koje se poklapaju, znači li to da će raditi kod nas ili ne?

13 godina
online
Re: Nokia 930 ili Icon

Moraš provjerit koje frekvencije naši provideri podržavaju pa tek onda vidi. Ja mislim da nisu kompatibilni

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 930 ili Icon

nisu da....fak...ništa sada trebam odlučiti ću s novim mobom surfat samo 3gom u cro ili moram imati lte :D

16 godina
offline
Nokia 930 ili Icon

Radije još pričekaj sa kupnjom 930tke, ljuid se žale na pregrijavanje, purple tint, loša baterija čak sam negde našel da imaju i problem s kamerom, potonje je možda izoliran slučaj..

Bolje pričekat noviju reviziju moba, da isprave ove gluposti...

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 930 ili Icon

mislio sam utrošiti u onaj one+ ali njega ne mogu nikako naći (pozivnici i shit), nexus 5 je možda već malo stariji, i to je to...lg g3 je 500$ u usa...ali to je već skuplje sad :)

13 godina
offline
Re: Nokia 930 ili Icon
zvonac kaže...

Radije još pričekaj sa kupnjom 930tke, ljuid se žale na pregrijavanje, purple tint, loša baterija čak sam negde našel da imaju i problem s kamerom, potonje je možda izoliran slučaj..

Bolje pričekat noviju reviziju moba, da isprave ove gluposti...

Moj se ne grije nista manje nego drugi mobiteli, jedino što se grije točno na mjestu gdje se rukom drži mobitel, pa je moguće da je to nekome nezgodno. Purple tint se da ispraviti, dok za bateriju ja pak imam samo riječi hvale. Izdrži dan i pol bez problema.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice