Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 211.040
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
mile59 kaže...
@fer-de-lance

Koristio si pa znas? Ako mobitel izdrzi toliko sa ukljucenim wi-fi i 4G ne, ne radi se o gledanju videa nego normalnom koristenju, chatu, surfanjem, telefoniranjem itd.. pa obican 8 ima brutalno optimiziranu bateriju i softver a kamoli plus verzija dok ju apple ko po obicaju ne usere sa recimo novim IOS 12 kad dodje, kao sto su sedmicu malo sjebali sa IOS 11..

 

 

A ja bi ga svojim načinom korištenja ubio i prije.

Uglavnom, ni jedan flagship nema dobru bateriju, zapamti to.

Nemam apsolutno ništa protiv iphonea, ali reći da ijedan od njihovih modela ima dobru bateriju je glupost.

A problem je kaj to ljudi rado prihvaćaju, umjesto da se bune i bojkotiraju to.

 

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

nesto mi je nejasno.Kod mene nazad isod baterije dole pri dnu pise samo Iphone nema jos onih slova koje vidjam po internetu.I naprijed uopste ne vidim dvije rupice na vrhu samo crtu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!
Nagledao sam dosta iPhone recenzija i za Plus model govore da ima jednu od boljih autonomija od flagshipa. Tako da dan jačeg korištenja će sigurno izdržati, a 2 umjerenog. Bez obzira na kapacitet baterije taj SoC je i iznimno štedljiv
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Kolege,ima li mogucnost na njemu nastimati kao na androidu da mi sve slike koje stignu na viber i fb messenger se spase u telefon ?Tamo sam imala album viber gdje su se same spasavale sve slike.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
U whats app-u se to namješta unutar aplikacije dali da sprema slike u galeriju ili ne, pretpostavljam da je i kod ostalih tako.
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Kolege,ima li mogucnost na njemu nastimati kao na androidu da mi sve slike koje stignu na viber i fb messenger se spase u telefon ?Tamo sam imala album viber gdje su se same spasavale sve slike.

 Ne koristim viber ali u whatsappu ides na postavke i namjestis da ti sprema sve slike u album kamere (jos ti napravi poseban folder za samo whatsapp slike). Sa fb messengera automatski sprema u album kamere. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Da li postoji mogucnost da se vibriranje kod tiphe Home iskljuci?
I na kraticama ono kada se povuce odozdo prema gore da li se one kratice mogu mjenjati?Na nekim sam recenzijama gledala da im stoji crvena tackica kojom snimaju to sto rade kod mene se ta kratica kamera.I jos jedno pitanje -kako se na njemu radi screenshot?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Postavke - kontrolni centar.... i tu radis sta hoces sa ikonicama
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Molim vas moze li neko odgovoriti.Naime kod mene Ispod onog loga sa straznje strane gdje pise Iphone nema nikakvih slova a u ovim recenijama vidim svugdje slova jos neka.Do cega je to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Molim vas moze li neko odgovoriti.Naime kod mene Ispod onog loga sa straznje strane gdje pise Iphone nema nikakvih slova a u ovim recenijama vidim svugdje slova jos neka.Do cega je to?

 vjerojatno su ti uvalili kinesku kopiju

ali što te briga, za fb, sms i pozive tak ti je svejedno

9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
picajzla0707 kaže...
Besana kaže...

Molim vas moze li neko odgovoriti.Naime kod mene Ispod onog loga sa straznje strane gdje pise Iphone nema nikakvih slova a u ovim recenijama vidim svugdje slova jos neka.Do cega je to?

 vjerojatno su ti uvalili kinesku kopiju

ali što te briga, za fb, sms i pozive tak ti je svejedno

 Ja pitam ozbiljno

11 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

 Ja pitam ozbiljno

 a ja te malo zezam, nemoj kaj zameriti

uostalom, i to je free bump, pa će netko ozbiljiniji i pametniji prije uletiti s odgovorom

13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Americki FCC je odlucio da tog teksta vise ne mora biti na uredaju pa pise samo iPhone. EU verzije jos uvijek moraju to imati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Americki FCC je odlucio da tog teksta vise ne mora biti na uredaju pa pise samo iPhone. EU verzije jos uvijek moraju to imati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

NINO moze li pp

 

13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Ako normalno radi icloud i appstore, nemas brige. Cudno samo kako je tu dosao uredaj za USA - gdje si ga kupila?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Vjeruj da ne znam.Kupila u radnji.Radi normalno oboje

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

I to kupljen u radni ali sa garancijom radnje ne Aple garancijom.Rafi normalno i itunes(snimala pjesme)i ap store

13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Onda su ga valjda nabavili nekim kanalima iz USA. Ako ga i iTunes na kompu uredno prepozna, ne brini...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Prepozna jer sam skidala na njega muziku bas preko Itunesa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Iphone 8 plus je u pitanju.Kada odem u kameru i portret mode ne zamucuje mi pozadinu.Da li je nesto do postavki?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 17:04 (Besana).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Moras biti od objekta cca 2m i mora biti dosta svjetla. Najlakse probas ba nekoj faci.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

OK onda pokusam po danu.Nisam bila udaljena 2 metra

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Nakon zadnjeg updatea imam problema sa pozivima. Nekad je zvuk cudan. Kao robotski. Nekad cim krenem nekog zvat izbaci mi call failed. Pa moram par puta dok dobijem. Radi se o 8plus modelu.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Neko uradio update na 11.1.2? Meni je sinoc stiglo ja ne zelim dok ne cujem komentare.Baterija mi je sada ok bojim se poslije 11.1.2 da se ne zezne vijek

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

nabavio ip8, ima ko preporuke za neke slim minimalisticke ali dovoljno protective maske? na umu mi je spigenica i jos neke od par stranica prije, i one silikonske jeftine s ebaya mi se cine budget-wise okej

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Update je 11.2.2 zadnji
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Ficolinja kaže...

nabavio ip8, ima ko preporuke za neke slim minimalisticke ali dovoljno protective maske? na umu mi je spigenica i jos neke od par stranica prije, i one silikonske jeftine s ebaya mi se cine budget-wise okej

 https://www.ebay.com/itm/iPhone-8-iPhone-7-Case-Ringke-Slim-Ultimate-Thin-Superior-Coating-Hard-Cover-/302491267221

Za 60-tak kn odlicna maskica

iPhone 8  Space Gray
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Robi1992 kaže...
Update je 11.2.2 zadnji

 Da ja sam jos na starom pa me zanima prednosti i mane tog 11.2.2

7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Ma moze ti biti samo bolje
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice