Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 211.102
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Syke kaže...
Indestructible kaže...

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

 

S istim dizajnom nemam problem, meni je telefon lijep.

 

nemam ni ja problema sa dizajnom, ali ne mogu preci preko toga da mi plasiraju 3 godine star dizajn.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

ios 11 dostupan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Za one koji pikiraju NOVI komad gadgeta, evo iz T-Com-a lijepe vijesti, a to mi se skorom sve podudara sa onom najavom da će uskoro ići gore sa ponudom u paketima, kako sa GB-ima za potrošnju, tako i sa brzinom bitno preko 500 i kusur Mbit/s! 

 

LINK; http://mob.hr/predbiljezbe-za-iphone-8-i-iphone-8-plus-u-ht-u-od-22-rujna-prodaja-krece-29/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Molim iskreni odgovor zasto kupiti i8  te platiti prilicno vise :) kada je isti kao i i7 ? Ne nudi apsolutno nista bitno u odnosu na i7.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
robee1 kaže...

Molim iskreni odgovor zasto kupiti i8  te platiti prilicno vise :) kada je isti kao i i7 ? Ne nudi apsolutno nista bitno u odnosu na i7.

Da sam ja u pitanju, ja bih uzeo bijeli iPhone 8 Plus, sa 256GB interne memorije, isključivo! 

 

Zašto, ima preko nekoliko razloga! 

 

Prvi razlog; ima veći ekran, FullHD rezoluciju i veći realno PPI! 

Drugi razlog; realno opet, ima veću bateriju, a display ipak ne troši toliko više juhe od iPhone 8! 

Treći razlog; možda griješim, ali 6 Plus je imao landscape mod rada, a 6 nije, meni je to neki puta must have! 

Četvrti razlog; utvaram si da je zbog više rupica dolje, čišći zvuk iz zvučnika, moguće i jači! 

Peti razlog; bolja kamera, sa više mogućnosti, uz OIS koji sada ima i 8-ica, ima tu još materijala! 

Šesti razlog, možda najbitniji, Novi procesor, CPU, GPU, sve je to novije, jače, bolje! 

 

Evo i link za jednostavnu usporedbu, čisto da se uvidi razlika "U detaljima" koji bi trebali biti presudni, pa i u izboru 8-ice nad 7-icom! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=8573&idPhone3=8064

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...
robee1 kaže...

Molim iskreni odgovor zasto kupiti i8  te platiti prilicno vise :) kada je isti kao i i7 ? Ne nudi apsolutno nista bitno u odnosu na i7.

Da sam ja u pitanju, ja bih uzeo bijeli iPhone 8 Plus, sa 256GB interne memorije, isključivo! 

 

Zašto, ima preko nekoliko razloga! 

 

Prvi razlog; ima veći ekran, FullHD rezoluciju i veći realno PPI! 

Drugi razlog; realno opet, ima veću bateriju, a display ipak ne troši toliko više juhe od iPhone 8! 

Treći razlog; možda griješim, ali 6 Plus je imao landscape mod rada, a 6 nije, meni je to neki puta must have! 

Četvrti razlog; utvaram si da je zbog više rupica dolje, čišći zvuk iz zvučnika, moguće i jači! 

Peti razlog; bolja kamera, sa više mogućnosti, uz OIS koji sada ima i 8-ica, ima tu još materijala! 

Šesti razlog, možda najbitniji, Novi procesor, CPU, GPU, sve je to novije, jače, bolje! 

 

Evo i link za jednostavnu usporedbu, čisto da se uvidi razlika "U detaljima" koji bi trebali biti presudni, pa i u izboru 8-ice nad 7-icom! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=8573&idPhone3=8064

 

Razlika između 7 i 8 je da 8 ima malo bolje snimanje videa, noviju generaciju BT, novi proc, brzo punjenje i manju bateriju u odnosu na 7. 

Ne vidim uopće razloga za update sa 7 na 8.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:23 (Crljo).
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Zato sam i postavio sarkasticno pitanje :)

Ruzno je od njih ponuditi i8 kao novi uredjaj i traziti vise love.

Brzo punjenje?! Naravno uz upute idi do trgovine i potrosi jos dosta love da bi imao to famozno punjenje bez zice...ma dajte molom vas!

Bolji i brzi pros? Treba li netko nesto brze od i7? Mozda za generiranje onog gowanceta? Smanjiti bateriju koja je vec i tako mala?

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 15:58 (robee1).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Nije 8-ica namijenjena onima sa 7-icom. Ionako je prosječni update cycle 2 godine.
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
robee1 kaže...

Zato sam i postavio sarkasticno pitanje :)

Ruzno je od njih ponuditi i8 kao novi uredjaj i traziti vise love.

Brzo punjenje?! Naravno uz upute idi do trgovine i potrosi jos dosta love da bi imao to famozno punjenje bez zice...ma dajte molom vas!

Bolji i brzi pros? Treba li netko nesto brze od i7? Mozda za generiranje onog gowanceta? Smanjiti bateriju koja je vec i tako mala?

 A što si ti očekivao? Pa radikalne promjene se ne događaju tako često, pogotovo jer je iPhone 8 zapravo iPhone 7s ako gledamo slijed kojim se išlo do sada, i tu su uvijek u pitanju promjene unutra. Svake godine se događa brži procesor, malo bolja kamera i neke kerefek da ti se svidi mob malo vise. Ovaj put je to bežično punjenje, što je prilično zgodna stvar, a brzo punjenje je još zgodnija. Imam trenutno mob koji ima Quick Charge 2.0 i kad sam negdje samo uzmem QC power bank i za par minuta se stigne prilično dobro napuniti.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ja imam 6s i ne vjerujem da cu ga mjenjat jer me mob sluzi odlicno. Mozda za desetku ako cijene u paketima ne budu bas brutalne

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Jos se od iPhonea 6 moze brzo puniti jacim punjacem koji ne mora biti Appleov. Ako se ne varam, vuce do 12W ovisno o napunjenosti baterije. U kombinaciji s malenom baterijom, jako se brzo napuni. 

 

http://forums.whirlpool.net.au/archive/2603139

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 20:07 (IcyTexx).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
IcyTexx kaže...

Jos se od iPhonea 6 moze brzo puniti jacim punjacem koji ne mora biti Appleov. Ako se ne varam, vuce do 12W ovisno o napunjenosti baterije. U kombinaciji s malenom baterijom, jako se brzo napuni. 

 

http://forums.whirlpool.net.au/archive/2603139

 Dva ampera se ne smatra brzim punjenjem. Za brzo punjenje se koriste punjači koji imaju otprilike 20 ili više vata.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Sluzbeni najslabiji punjac za fast-charge je 29W

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
13 godina
online
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Evo nešto o čemu sam nedavno komentirao, sve mi se vidi da tek kduće godine uzimam svoj novi mobilni gadget 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/kgi_apple_to_use_faceid_on_all_iphones_next_year-news-27376.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

evo, savrseni ios ubijes jednim linkom :)

ajd nek neko proba pa nek javi jel stvarno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Gledam malo cijene ip7plus u pretplati jer racunam da ce cijena ip8plus biti podjednaka kada izadje. U tcom pretplati 200kn mjesecna rata za telefon na tri godine. Ne bas jeftino. Nekako mi je to previse i onda jos pretplata cca 200kn. Tu mač

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...
robee1 kaže...

Molim iskreni odgovor zasto kupiti i8  te platiti prilicno vise :) kada je isti kao i i7 ? Ne nudi apsolutno nista bitno u odnosu na i7.

Da sam ja u pitanju, ja bih uzeo bijeli iPhone 8 Plus, sa 256GB interne memorije, isključivo! 

 

Zašto, ima preko nekoliko razloga! 

 

Prvi razlog; ima veći ekran, FullHD rezoluciju i veći realno PPI! 

Drugi razlog; realno opet, ima veću bateriju, a display ipak ne troši toliko više juhe od iPhone 8! 

Treći razlog; možda griješim, ali 6 Plus je imao landscape mod rada, a 6 nije, meni je to neki puta must have! 

Četvrti razlog; utvaram si da je zbog više rupica dolje, čišći zvuk iz zvučnika, moguće i jači! 

Peti razlog; bolja kamera, sa više mogućnosti, uz OIS koji sada ima i 8-ica, ima tu još materijala! 

Šesti razlog, možda najbitniji, Novi procesor, CPU, GPU, sve je to novije, jače, bolje! 

 

Evo i link za jednostavnu usporedbu, čisto da se uvidi razlika "U detaljima" koji bi trebali biti presudni, pa i u izboru 8-ice nad 7-icom! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=8573&idPhone3=8064

 

Ekran je iste veličine, rezolucije i PPIa kao i na tvom 6 Plus... jedino 8 ima TrueTone pa je možda slika bolja.

 

Baterija je manja na 8 nego na 6...

 

Landscape imaju samo Plus modeli...

 

NHF ali malo si previše uživljen u sve to za moje pojmove...

6 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
JozoBozo121 kaže...
IcyTexx kaže...

Jos se od iPhonea 6 moze brzo puniti jacim punjacem koji ne mora biti Appleov. Ako se ne varam, vuce do 12W ovisno o napunjenosti baterije. U kombinaciji s malenom baterijom, jako se brzo napuni. 

 

http://forums.whirlpool.net.au/archive/2603139

 Dva ampera se ne smatra brzim punjenjem. Za brzo punjenje se koriste punjači koji imaju otprilike 20 ili više vata.

 

Vrijeme punjenja je jedino bitno.

 

Po tvojoj definiciji, ni S8 nema fast charging (pogledaj zadnja dva paragrafa):

https://www.anandtech.com/show/11540/samsung-galaxy-s8-exynos-versus-snapdragon/5

 

 

"The Galaxy S8 comes with Samsung’s Adaptive Fast Charging technology along with both WPC and PMA wireless charging. Unlike some companies, such as Huawei and Motorola, that are pulling more than 20W of power at the battery, Samsung remains a bit more conservative. The included wall charger is rated for 5V/2A (10W) and 9V/1.67A (15W) operation—same as the Galaxy S7—which translates to a peak of 9.3W at the battery when charging with the screen off. Turning the screen on reduces the peak charging power to just 4.3W, so the S8 will not charge nearly as fast while you are using it.

The peak charging period lasts for 1 hour and 9 minutes before ramping down exponentially. This gets the S8 to 25% in 21 minutes and 50% in 42 minutes, very similar to the LG G6 and its almost 10% larger battery, which gets to 25% in 25 minutes and 50% in 46 minutes; however, the S8 is fully charged in just under 2 hours where the G6 takes 2 hours and 52 minutes. As another point of comparison, Huawei’s Mate 9, which has a much larger 4000 mAh battery, pulls up to 20.2W at the battery and reaches 25% capacity in about 12.5 minutes, 50% in about 25.5 minutes, and 100% in 2 hours and 5 minutes."

 

iPhone 7 na 12W:

Results for 12W:

15 mins = 23%
30 mins = 46%
45 mins = 64%
60 mins = 78%
75 mins = 88%
90 mins = 94%
105 mins = 97%
120 mins = 99%
125 mins = 100%

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 16:07 (IcyTexx).
13 godina
online
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Syke kaže...
ATJLučko kaže...
robee1 kaže...

Molim iskreni odgovor zasto kupiti i8  te platiti prilicno vise :) kada je isti kao i i7 ? Ne nudi apsolutno nista bitno u odnosu na i7.

Da sam ja u pitanju, ja bih uzeo bijeli iPhone 8 Plus, sa 256GB interne memorije, isključivo! 

 

Zašto, ima preko nekoliko razloga! 

 

Prvi razlog; ima veći ekran, FullHD rezoluciju i veći realno PPI! 

Drugi razlog; realno opet, ima veću bateriju, a display ipak ne troši toliko više juhe od iPhone 8! 

Treći razlog; možda griješim, ali 6 Plus je imao landscape mod rada, a 6 nije, meni je to neki puta must have! 

Četvrti razlog; utvaram si da je zbog više rupica dolje, čišći zvuk iz zvučnika, moguće i jači! 

Peti razlog; bolja kamera, sa više mogućnosti, uz OIS koji sada ima i 8-ica, ima tu još materijala! 

Šesti razlog, možda najbitniji, Novi procesor, CPU, GPU, sve je to novije, jače, bolje! 

 

Evo i link za jednostavnu usporedbu, čisto da se uvidi razlika "U detaljima" koji bi trebali biti presudni, pa i u izboru 8-ice nad 7-icom! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=8573&idPhone3=8064

 

Ekran je iste veličine, rezolucije i PPIa kao i na tvom 6 Plus... jedino 8 ima TrueTone pa je možda slika bolja.

 

Baterija je manja na 8 nego na 6...

 

Landscape imaju samo Plus modeli...

 

NHF ali malo si previše uživljen u sve to za moje pojmove...

U samo startu, jedan mali OT! 

Nakon HTC DHD mobilnog gadgeta sam imao Samsung Galaxy Note II, i zar si stvarno uvjeren da sam imao ikakvih problema sa njegovom 720p rezolucijom u svakodnevnom radu ?!?! 

 

Uz to što Plus modeli imaju znatno veću rezoluciju i PPI, to nije jedino u čemu su bolji, a posebice razlike između 6 Plus i 8 Plus, pa da ti ih pobrojim, taksativno kolega; 

Ad1; Plus 8 je IP67 standard, što je podosta obzirom da je 6 Plus bio bez ičega, a i 8 Plus je težak 202 grama a 6 Plus samo 172 grama. 

Ad2; ekran je vrlo bolji, osim uz stavku što ima colour ganut, makar još ove godine nije OLED niti POLED, nešto peto deseto, 

Ad3; Chipset, sa A8 na a11 bionic, ovo valjda nije potrebno podrobnije objašnjavati, 

Ad4; CPU, Hexa Core naspram Dual Core, GPU, i on je offskroz detaljno pojačan, 

Ad5; kamera, prednja 12MP, stražnja 7MP na 8 Plus dok je 6 Plus imao osnovnu 8MP a prednju tek 1.2MP, o mogućnostima koliko su povećane nemam prostora toliko se raspisati, 

Ad6; Bluetooth 5.0 naspram 4.0, USB 3.0 naspram 2.0, stereo zvučnici, makar je upitno koliko su "stereo"! 

 

Jedino što 8 Plus nema, a 6 Plus ima je 3.5 milimetara jack, ali po mojem skromnom subjektivnom osobnom stavu i nije stavka za kojom ću ridati suze kokrodilske! 

Baterija je manja, istina, ali je tu procesor koji puuuuuuuuno inteligentnije srče juhu, tako da, ne drži vam teorija baš nešto vodu! 

 

I da, jedna moja glasna misao za kraj. U mojem slučaju, design iPhone-a X mi baš i nije legao svejedno, a što će biti kada ga budem mogao vidjeti uživo, teško je za predvidjeti! No, kako iduće godine očekujem nove iPhone gadgete, tako očekujem i nešto a la iPhone X Plus. Ako se nešto malo na bolje ne popravi sa njegovim dizajnom, pretpostavljam da ću onda na kraju balade uzeti bijeli iPhone 8 Plus, čisto zbog "navike" na old school fashion design, utvaram si da bi me mogao popratiti pa tamo do negdje 2022 godine !!!! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Staviti baterijicu od 2500 mah u mobitel velicine ekrana od 5.5" je supacki potez, da ne znam kako soc malo trosi.
What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Shupacky je gotovo sve od strane Applea :) na zalost. Hebu korisnike na sve strane, uopce ih ne slusaju sto im je bitno i sto zele...tepu po svome i stalno namecu da bas to tako mora biti i bas vama korisnicima to treba. To si mogu dozvoliti kao i proizvodjaci nekih drugih stvari....

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Zato su uvijek u vrhu po prodajnim rezultatima, dizu profit a ljudima ocito pase kad ih kupuju.. btw nadogradio ios11 na prastari 5s i mobitel radi bez greske, dok je frendu novi Galaxy A5 poblesavio od obicnog update softvera

Pa nek u apple budu shupci koliko god hoce ja cu i iduci isp7 ili 8 preplatiti i biti zadovoljan.
 
2 1 hvala 0
13 godina
online
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Za one koje mori teška briga, uzeti ili ne uzeti iPhone 8/8 Plus, sa izuzetnim naglaskom na model Plus, naravno 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...

U samo startu, jedan mali OT! 

Nakon HTC DHD mobilnog gadgeta sam imao Samsung Galaxy Note II, i zar si stvarno uvjeren da sam imao ikakvih problema sa njegovom 720p rezolucijom u svakodnevnom radu ?!?! 

 

Uz to što Plus modeli imaju znatno veću rezoluciju i PPI, to nije jedino u čemu su bolji, a posebice razlike između 6 Plus i 8 Plus, pa da ti ih pobrojim, taksativno kolega; 

Ad1; Plus 8 je IP67 standard, što je podosta obzirom da je 6 Plus bio bez ičega, a i 8 Plus je težak 202 grama a 6 Plus samo 172 grama. 

Ad2; ekran je vrlo bolji, osim uz stavku što ima colour ganut, makar još ove godine nije OLED niti POLED, nešto peto deseto, 

Ad3; Chipset, sa A8 na a11 bionic, ovo valjda nije potrebno podrobnije objašnjavati, 

Ad4; CPU, Hexa Core naspram Dual Core, GPU, i on je offskroz detaljno pojačan, 

Ad5; kamera, prednja 12MP, stražnja 7MP na 8 Plus dok je 6 Plus imao osnovnu 8MP a prednju tek 1.2MP, o mogućnostima koliko su povećane nemam prostora toliko se raspisati, 

Ad6; Bluetooth 5.0 naspram 4.0, USB 3.0 naspram 2.0, stereo zvučnici, makar je upitno koliko su "stereo"! 

 

Jedino što 8 Plus nema, a 6 Plus ima je 3.5 milimetara jack, ali po mojem skromnom subjektivnom osobnom stavu i nije stavka za kojom ću ridati suze kokrodilske! 

Baterija je manja, istina, ali je tu procesor koji puuuuuuuuno inteligentnije srče juhu, tako da, ne drži vam teorija baš nešto vodu! 

 

I da, jedna moja glasna misao za kraj. U mojem slučaju, design iPhone-a X mi baš i nije legao svejedno, a što će biti kada ga budem mogao vidjeti uživo, teško je za predvidjeti! No, kako iduće godine očekujem nove iPhone gadgete, tako očekujem i nešto a la iPhone X Plus. Ako se nešto malo na bolje ne popravi sa njegovim dizajnom, pretpostavljam da ću onda na kraju balade uzeti bijeli iPhone 8 Plus, čisto zbog "navike" na old school fashion design, utvaram si da bi me mogao popratiti pa tamo do negdje 2022 godine !!!! 

I zbog tih 6 sitnica ćeš dati hiljadu plus evra hrvatskih za novi mob iako ti stari radi odlično? Bogat narod ovdje...

6 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

U samo startu, jedan mali OT! 

Nakon HTC DHD mobilnog gadgeta sam imao Samsung Galaxy Note II, i zar si stvarno uvjeren da sam imao ikakvih problema sa njegovom 720p rezolucijom u svakodnevnom radu ?!?! 

 

Uz to što Plus modeli imaju znatno veću rezoluciju i PPI, to nije jedino u čemu su bolji, a posebice razlike između 6 Plus i 8 Plus, pa da ti ih pobrojim, taksativno kolega; 

Ad1; Plus 8 je IP67 standard, što je podosta obzirom da je 6 Plus bio bez ičega, a i 8 Plus je težak 202 grama a 6 Plus samo 172 grama. 

Ad2; ekran je vrlo bolji, osim uz stavku što ima colour ganut, makar još ove godine nije OLED niti POLED, nešto peto deseto, 

Ad3; Chipset, sa A8 na a11 bionic, ovo valjda nije potrebno podrobnije objašnjavati, 

Ad4; CPU, Hexa Core naspram Dual Core, GPU, i on je offskroz detaljno pojačan, 

Ad5; kamera, prednja 12MP, stražnja 7MP na 8 Plus dok je 6 Plus imao osnovnu 8MP a prednju tek 1.2MP, o mogućnostima koliko su povećane nemam prostora toliko se raspisati, 

Ad6; Bluetooth 5.0 naspram 4.0, USB 3.0 naspram 2.0, stereo zvučnici, makar je upitno koliko su "stereo"! 

 

Jedino što 8 Plus nema, a 6 Plus ima je 3.5 milimetara jack, ali po mojem skromnom subjektivnom osobnom stavu i nije stavka za kojom ću ridati suze kokrodilske! 

Baterija je manja, istina, ali je tu procesor koji puuuuuuuuno inteligentnije srče juhu, tako da, ne drži vam teorija baš nešto vodu! 

 

I da, jedna moja glasna misao za kraj. U mojem slučaju, design iPhone-a X mi baš i nije legao svejedno, a što će biti kada ga budem mogao vidjeti uživo, teško je za predvidjeti! No, kako iduće godine očekujem nove iPhone gadgete, tako očekujem i nešto a la iPhone X Plus. Ako se nešto malo na bolje ne popravi sa njegovim dizajnom, pretpostavljam da ću onda na kraju balade uzeti bijeli iPhone 8 Plus, čisto zbog "navike" na old school fashion design, utvaram si da bi me mogao popratiti pa tamo do negdje 2022 godine !!!! 

I zbog tih 6 sitnica ćeš dati hiljadu plus evra hrvatskih za novi mob iako ti stari radi odlično? Bogat narod ovdje...

 Ša te boli k hoće li netko kupiti novi iphone ili ne...kad netko daje pare za alkohol i cigarete to je onda ok?????????????????? Uostalom nitko ne baci stari mob u smece nego ga proda pa nadoplati razliku, tako sam ja prodao 6s plus i sada uzimam 8 plus za razliku u cijeni. Puno bolje i isplativije nego ona vaša kineska i korejska smeća

13 godina
online
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Cijenjeni kolega Mirko935, pa da vam odgovorim 

 

Da karikiram, kada uzimate ribolovnu rolu, pretpostavljam najbolju koju se može uzeti sa nofcima kojima raspolažete, nju uzimate za neko dulje vrijeme, period jer sa njom ako ju pazite, moći ćete riboloviti jako puno godina pa i vaš nasljednik uz malo sreće! 

Utvaram si da postoji vrlo malo razloga zbog čega biste ju ipak morali mjenjati, a sve iz razloga osobne nepažnje, pa je strgana, polomljena, ili ju netko vama ukrade, ili dobijete na udicu jako veliku ribu i ona ju demolira, postoji i takva mogućnost, osobno provjerena ne na svu sreću na osobnom primjeru! 

 

E sada, kod mobilnog gadgeta postoji malo ali ipak nekoliko razloga da ga promijenite, minimalno nakon pune dvije godine, a kod mene će interval biti podosta preko over tri pune godine, možda tri i pol godine! 

Koliko se novih tehnologija može implementirati u nakon nekoliko godina najnovije gadgete, toliko da se apsolutno izmjeni sustav na kojem OS radi, sa 32Bit na 64Bit verziju, pa recimo za onaj gadget koji imate više se nemože nadograditi na najnoviju verziju OS-a, da ne spomenem kvalitetu kamera, procesora, display-a,.... 

 

U svakom slučaju, pa nisam radio za čavle da si svako toliko mogu priuštiti neki novi gadget, a ovdje na forumu postoji preko nekoliko kolega koji paralelno imaju preko tri mobitela ili koji godišnje mjenjaju po tri četri modela?! 

 

U svakom slučaju, jednom se živi, a i ovaj dizaj je zadnji trzaj, jer dogodine ide nešto najvjerojatnije sasvim izmijenjenog dizajna i stila. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
BabyDriver420 kaže...

 Ša te boli k hoće li netko kupiti novi iphone ili ne...kad netko daje pare za alkohol i cigarete to je onda ok?????????????????? Uostalom nitko ne baci stari mob u smece nego ga proda pa nadoplati razliku, tako sam ja prodao 6s plus i sada uzimam 8 plus za razliku u cijeni. Puno bolje i isplativije nego ona vaša kineska i korejska smeća

 Jesi kad razmišljao o Xanaxu ili Normabelu?

ATJLučko kaže...

Cijenjeni kolega Mirko935, pa da vam odgovorim 

 

Da karikiram, kada uzimate ribolovnu rolu, pretpostavljam najbolju koju se može uzeti sa nofcima kojima raspolažete, nju uzimate za neko dulje vrijeme, period jer sa njom ako ju pazite, moći ćete riboloviti jako puno godina pa i vaš nasljednik uz malo sreće! 

Utvaram si da postoji vrlo malo razloga zbog čega biste ju ipak morali mjenjati, a sve iz razloga osobne nepažnje, pa je strgana, polomljena, ili ju netko vama ukrade, ili dobijete na udicu jako veliku ribu i ona ju demolira, postoji i takva mogućnost, osobno provjerena ne na svu sreću na osobnom primjeru! 

 

E sada, kod mobilnog gadgeta postoji malo ali ipak nekoliko razloga da ga promijenite, minimalno nakon pune dvije godine, a kod mene će interval biti podosta preko over tri pune godine, možda tri i pol godine! 

Koliko se novih tehnologija može implementirati u nakon nekoliko godina najnovije gadgete, toliko da se apsolutno izmjeni sustav na kojem OS radi, sa 32Bit na 64Bit verziju, pa recimo za onaj gadget koji imate više se nemože nadograditi na najnoviju verziju OS-a, da ne spomenem kvalitetu kamera, procesora, display-a,.... 

 

U svakom slučaju, pa nisam radio za čavle da si svako toliko mogu priuštiti neki novi gadget, a ovdje na forumu postoji preko nekoliko kolega koji paralelno imaju preko tri mobitela ili koji godišnje mjenjaju po tri četri modela?! 

 

U svakom slučaju, jednom se živi, a i ovaj dizaj je zadnji trzaj, jer dogodine ide nešto najvjerojatnije sasvim izmijenjenog dizajna i stila. 

 Slažem se ja generalno, samo te odavna nisam zaje*avao pa moram malo. 

Ali ipak, zašto ne uzmeš onda X pa da imaš nešto stvarno novo i zanimljivo? Da se ne bi razočarao kad uzmeš obični 8 Plus?

13 godina
online
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Mirko935 kaže...
BabyDriver420 kaže...

 

ATJLučko kaže...

Cijenjeni kolega Mirko935, pa da vam odgovorim 

 

Da karikiram, kada uzimate ribolovnu rolu, pretpostavljam najbolju koju se može uzeti sa nofcima kojima raspolažete, nju uzimate za neko dulje vrijeme, period jer sa njom ako ju pazite, moći ćete riboloviti jako puno godina pa i vaš nasljednik uz malo sreće! 

Utvaram si da postoji vrlo malo razloga zbog čega biste ju ipak morali mjenjati, a sve iz razloga osobne nepažnje, pa je strgana, polomljena, ili ju netko vama ukrade, ili dobijete na udicu jako veliku ribu i ona ju demolira, postoji i takva mogućnost, osobno provjerena ne na svu sreću na osobnom primjeru! 

 

E sada, kod mobilnog gadgeta postoji malo ali ipak nekoliko razloga da ga promijenite, minimalno nakon pune dvije godine, a kod mene će interval biti podosta preko over tri pune godine, možda tri i pol godine! 

Koliko se novih tehnologija može implementirati u nakon nekoliko godina najnovije gadgete, toliko da se apsolutno izmjeni sustav na kojem OS radi, sa 32Bit na 64Bit verziju, pa recimo za onaj gadget koji imate više se nemože nadograditi na najnoviju verziju OS-a, da ne spomenem kvalitetu kamera, procesora, display-a,.... 

 

U svakom slučaju, pa nisam radio za čavle da si svako toliko mogu priuštiti neki novi gadget, a ovdje na forumu postoji preko nekoliko kolega koji paralelno imaju preko tri mobitela ili koji godišnje mjenjaju po tri četri modela?! 

 

U svakom slučaju, jednom se živi, a i ovaj dizaj je zadnji trzaj, jer dogodine ide nešto najvjerojatnije sasvim izmijenjenog dizajna i stila. 

 Slažem se ja generalno, samo te odavna nisam zaje*avao pa moram malo. 

Ali ipak, zašto ne uzmeš onda X pa da imaš nešto stvarno novo i zanimljivo? Da se ne bi razočarao kad uzmeš obični 8 Plus?

Kako trenutni stvari stoje, uzet ću ga za cash solarno plaćanje iz nekog Store-a, osim ako mi T-Com ne ponudi neku besramnu nemoralnu ponudu da uzmem kod njih uz produljenje ugovora, i to krajem iduće godine, u mjesecu prosincu! 

 

Ustvari, što se tiče iPhone X modela, dizajnom mi baš nije legao, a i glasine šuškaju da ga uopće worldwide nebu prodanog prije 01 siječnja 2018 najmanje, a opet, u 2018 se očekuje i nešto tipa iPhone X Plus, pa OLED ekrani, .... 

 

U svakom slučaju, tu su se u dvorištu pojavila dva NOVA gadgeta koje se isplati luknuti, pa i pinku ubosti za njih, XIAOMI MIX2 i LG V30, a hoće li neki od njih oduzeti prednost iPhone 8 Plus, ili X Plus, ostaju moje slatke brige 

 

Usput budi rečeno, neka si mi ti živ i zdrav, iznimno vrckav, uvijek dobre volje, iskreno nadam se i dubokog novčanika, a za ostalo ćemo lako, zar ne kolega?! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Ima masu stvari koje me živciraju kod jabuke, ali hands down imaju najbolji CPU/GPU svake godine. Apsolutno je enormna razlika između SD835 i A11.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/09/22/dxomark-iphone-8-plus-ima-najbolju-smartphone-kameru-ikad/ - šta je ovo sunce ti j... 

 

Ova Iphone kamera je strava.

 

Prevara 100% jer je ipak bolji HTC M10. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice