Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.781
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Zato sto se meni povratak sa bete na official Oreo na taj nacin malo zakomplicirao, kako? Usporio se mob i nije radio brzo kao inace, cisti flash je rijesio problem.

 

To je kao da radis OTA update sa 7.1 na 8.0, dese se problemi nekada ako nije flash na cisto

Dobro jesi ti ikada imao neki uredaj bez problema? Vidim i u s9 temi se zalis kako ti on ne valja

Pa brate ako ih ne znas koristiti nabavi si neki dumbphone i rijesen problem, a ne ovako da ti nesto useres i onda se zalis kako ti je mob usporen, bla bla...

10 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Pozdrav svima, 

 

Još uvijek nisam upoznao nekog tko ima Pixel 2 XL, a ful sam zagrijan već jako dugo vremena za njega. Trenutno je vaga između P20 Pro i Pixel2XL.

Nedvojbeno je da je Pixel2XL slabiji po performansama, ali ipak stock Android vjerujem da radi puno bolje nego ijedan Huawei ili Samsung.


Kakve su preporuke, da li ići na Pixel 2 XL, ili P20 Pro?

 

Primarno mi je fluidnost, te kamera. Vjerujem da su i jedan i drugi u borbi na samom vrhu.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja već mjesec dana biram između ta dva uređaja, vagao sam sve za i protiv i dalje sam na početku. Kamera mrvicu bolja na pixelu, fluidnost bolja,podrška u budućnosti na strani pixela, a sad baterija p20, servis u Hrvatskoj i dalje namam ideje. Siguran sam da nisam pomogao, ali možda nam netko pomogne u izboru 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ivanlotz kaže...

Dobro jesi ti ikada imao neki uredaj bez problema? Vidim i u s9 temi se zalis kako ti on ne valja

Pa brate ako ih ne znas koristiti nabavi si neki dumbphone i rijesen problem, a ne ovako da ti nesto useres i onda se zalis kako ti je mob usporen, bla bla...

Ajde kad naucis nesto o mobitelima onda pisi komentare, pa smijesno je uopce da se ukljucujes u raspravu sa ovakvim glupostima. S9 ne radi dobro jer je spor sam od sebe, a ovo za Pixel se desi u nadogradnji, pa koliko je ljudi nadogradilo nekad softver pa im nije stimalo? Stari moj kakvih frikova na ovom forumu ima

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

A kakva je stvar sa servisom Pixela u Hrvatskoj? Gdje ga moram slati ?

 

Iskreno, notch mi je cool stavka, twilight boja, AI na kameri P20 pro (radi jako dobre fotke), te 128gb memorije.

 
Ali opet, Pixel 2 XL ima stock android, sumnjam da nešto može to pobjediti. Volio bih čuti još koje mišljenje možda osoba koji su koristili i jedan i drugi. Trenutno koristim S8 koji prodajem i mislim da govorim zadne zbogom Samsungu, jednostavno dosadan mobitel.

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
majki44 kaže...

A kakva je stvar sa servisom Pixela u Hrvatskoj? Gdje ga moram slati ?

 

Iskreno, notch mi je cool stavka, twilight boja, AI na kameri P20 pro (radi jako dobre fotke), te 128gb memorije.

 
Ali opet, Pixel 2 XL ima stock android, sumnjam da nešto može to pobjediti. Volio bih čuti još koje mišljenje možda osoba koji su koristili i jedan i drugi. Trenutno koristim S8 koji prodajem i mislim da govorim zadne zbogom Samsungu, jednostavno dosadan mobitel.

 Mislim da smo dosta toga rekli na ovoj temi o Pixel...samo malo prolistaj.

Gdje će ti biti servis tj garancija zivisi o tome gdje ćeš ga kupiti.

Ako ga kupiš na prodajnom mjestu u HR ona ćeš imati garanciju u HR (oni ga šalju u Njemačku na servis) a ako ga kupiš preko e-bay treba vidjet gdje je kupljen i onda prema mjestu kupnje ga šalješ u njihov servis.

 

Zbog garancije i manje peripetija oko toga bi kupio P20 Pro a zbog svega ostalog Pixel.

Meni je bilo bitno sve ostalo tako da sam kupio Pixel.

9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja sam imao dilemu pixel 2xl/p20 pro i p20 je prvi naletio... Ako te što zanima pitaj u temi p20... Dolazim sa s8+.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
P20PRO sam imao i mob je fenomenalan, ali je i Pixel isto fenomenalan pa je izbor zaista tezak.
Pixel definitivno ima bolji ekran, bolji SW,brze nadogradnje, puno bolju selfie kameru,cesto pouzdaniju zadnju kameru, znatno bolji 4K video, upotrebljiviji AOD...to mi je prvo palo napamet.
P20PRO ima zanimljiviju zadnju kameru sa pregrst opcija i bolju bateriju.
Realno Pixel je nesto bolji mob, ali bi ja vise volio P20 PRO zbog opcija zadnje kamere.
Kome to nije bitno bolje mu je ici na Pixela.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Također prezadovoljan s Pixelom, kamera da ne pričam, point and shoot. Već pohvale dobijem kako su slike tako dobre, i kad kažeš koji je mob u pitanju, čudni pogledi hahaha. Ali dobro zato perfektno radi.
Inače što se tiče ovog kao što govore da ima iz drugih kuteva probleme, izgleda da sam potrefio seriju koja tog nema, identičnom je kao na S8+ kad usporedim.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Nakon par dana na androidu P, mogu reći da mi gotovo sve aplikacije rade bez greške. Jedino kaj ne radi je Novine Hrvatska, to mi fali jer sam to dost koristio zbog pojedinih portala, ali da ću vraćat na oreo samo zbog toga, nema šanse. I da, hotmail preko gmail aplikacije i dalje ne radi, ne dobivam mailove dok god ga ne otvorim.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 18:50 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Izasao je novi update za beta Android P, vidim da ima 265MB i sve me strah instalirati jer ova verzija radi savršeno.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Skidam. Bit ću pokusni kunić
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Javi jel sve šljaka.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

http://www.smartphonehrvatska.com/2018/07/02/android-p-dp4-u-skoro-pa-finalnom-izdanju-evo-koje-su-novosti/

 

Zadnja verzija bete za Pixel.

 

Sve mi se čini da ću se ekspresno vratit ponovno na P.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja sam jucer napravio update, sve radi savršeno.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

Nakon par dana na androidu P, mogu reći da mi gotovo sve aplikacije rade bez greške. Jedino kaj ne radi je Novine Hrvatska, to mi fali jer sam to dost koristio zbog pojedinih portala, ali da ću vraćat na oreo samo zbog toga, nema šanse. I da, hotmail preko gmail aplikacije i dalje ne radi, ne dobivam mailove dok god ga ne otvorim.  

 Nije nikad ni radio.. Barem meni kroz godine na hrpetini android uređaja na različitim verzijama androida..

 

Čitam malo po netu i vjerojatno je zbog toga što Microsoft limitira neke funkcije kroz API preko kojih Google odn gmail app vuče podatke i ostalo vezano za hotmail acc..

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Na S7 i nougatu mi je radilo bez problema.
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Stavio ponovno betu i radi bez problema.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Jel netko od vas kad je prelazio na betu radio factory reset ili je nastavio normalno koristiti mob?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Postupak prelaska na Android beta P ti automatski i to odradi.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Jel se nekom čini da brightness na P nije isti kao na oreu? Na oreu ne znam jesam ikad digao iznad 40%, osim na suncu, dok na P rijetko kad smijem pustit ispod toga, čak i u zatvorenom. Recimo na oreu kad mi je bilo na oko 10% bez problema se vidlo, a na P je pretamno.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Treba mu sigurno koji dan da popamti kako, gdje si nastimas za određenu jačinu svjetlo. Što je meni super.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
Pozdrav ljudovi..
Kolko bi po vama vrijedio Pixel XL2 novi zapakirani iz Amerike? Onak neka realna procjena..
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mislim da je ona cijena 3400 koju traži lik na njuškalu sasvim u redu, kolega @markozd je uzeo od njega i rekao da je sve u redu. Vidim da trenutno nema oglasa, ali svako malo se pojavi.
16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
Nema tog oglasa. Kolko gledam, novi, samo isproban, 5100kn..

A i bas su cijene pocele padat, posto dolazi njegov nasljednik..
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
To je puno, na ebayu nađeš za 600€ novi, a i kolega ocean77 prodaje svoj, uzmi od njega, bar znaš da je mob u top stanju, a vjerojatno je i iz EU.
16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
Ma samo komentiram cijene, mozda da naletim na neki koji ima brutalnu cijenu, onda bih razmislio o kupnji, al ovak, tesko..
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja svoj platio 3000, al obični i prezadovoljan sam. Bez obzira kaj ima previše bezela, drago mi je da nisam uzeo xl verziju zbog veličine, ovaj mi je taman, a iskreno uopće ni ne doživljavam te bezele, već sam navikao. Čak ga nosim i bez maske jer odlično leži u ruci, osim kad idem na vožnju ili koncert/festival.
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

U zadnjih mjesec dana kako pratim oglasnike naletio sam na 3 oglasa po 450 eura nove zapakirane ali sam bio prespor :)

Ali budem ga kupio samo da mi se pruzi prilika, interesira me kamera najvise 

 

Koliko bi trazio kolega sa foruma? jel pixel 2 xl ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/EpkoXc

Strasna je kamera na Pixelu, sinoc sam fotkao ove munje iznad Zadra i to ne rafalno vec sam ih lovio na momente, a strasna je upravo jer omogućava da to radim na taj nacin...zero shutter lag.
Imao sam kod sebe zenin Oneplus 6 koji ima i vise rama i jos brzi i noviji procesor, ali kod njega ne ide trenutno okidanje pa je uhvatiti ovakve snimke koje zahtijevaju doslovno trenutak treptaja oka nemoguce.
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice