Pomoc, "fejk" galaxy S4

poruka: 10
|
čitano: 2.258
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc, "fejk" galaxy S4

Dakle, kao sto u samom naslovu pise, trebam pomoc oko galaxy s4 kineza. Dobio sam ga na poklon, mobitel stvarno odlicno radi, izgledom se ne razlikuje doslovce u nicemu od originala. Problem je u tome sto mi je pao na plocice i razbio se screen. Touch radi normalno ali me zivcira taj crack po sred ekrana. U servisu su mi predlozili 3 varijante:
1) reparacija - zamjena samo stakla - 500 kn
2) zamjena vec repariranog LCD-a - 750 kn
3) zamjena citavog kompleta - 1250 kn.
Kada sam rekao da je rijec o kopiji dali su mi drugi prijedlog: vele da je nemoguce zamjeniti samo staklo nego treba mjenjati touch ali eto oni nemaju dijelove za fejk mobitele. Mogu si uzeti preko njuskala pa odnesti k njima na ugradnju. Mene pati sad koji tocno dio trebam kupiti? Staklo? Touch? Moze li se original staklo ugraditi na kineza? Sav sam smusen, ova moderna tehnologija nije moj djir, neznam stvarno sto uciniti.
Pa eto ako ima neka dobra dusa koja se razumije u to sve, da mi pomogne. Bio bih jako zahvalan

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoc, "fejk" galaxy S4

Navedi točni model, dali je to "star", "HDC" ili nešto trece, postavi par slika itd.. Inače po meni je najbolje kupiti drugi za oko 800 kn. Ima ih more po netu.

Pogledaj po stranicama tipa Banggood, to2c, geekbuying itd..

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc, "fejk" galaxy S4

Budući da je "fejk" S4, (ne znam koji model, osim da je kinez) Ne znam cijenu pa ti ne mogu reći koliko se isplati mijenjati digitizer u servisu. Ali, Stavi nam sliku još bolje model, da vidimo da li ima na njuškalu ili e-bayu samo staklo za kupiti. Ako ima to ti je jedino rješenje, možeš ga i sam sebi zamijeniti a da ne prođeš skuplje od 100 kn.

 

Kolega isto vrijeme..:P

De gustibus non est disputandum.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 11:30 (mario1990).
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Problem je naravno sto nemam love za kupnju drugoga, kao ni za neki preskupi popravak. Neznam stvarno koji je model, na kutiji pise samo Samsung Galaxy S4 GT-I9500. Gdje bih mogao pogledati koji je od modela koje ste mi vi naveli? (star, HDC...) Kakve slike trebam staviti? Sliku stakla ili? Hvala vam na pomoci :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Evo slika kutije i samog stakla, vidi se gdje je pukao po pola.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Ispod baterije, jel piše što?

- Kad odeš u postavke u telefonu pod about? Ima kakvih informacija. Slike mobitela, da poslikaš.

De gustibus non est disputandum.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Oprostite na jako losim slikama, slikam ih starim mobitelom. Evo sto pise ispod baterije i about phone.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 11:54 (ogledalce).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Budući da je identičan pravom s4, ja bih probao sa ovime:

http://www.njuskalo.hr/mobiteli-oprema/samsung-galaxy-s4-touchscreen-oglas-11545657

 

Imaš ih pun oglasnik, neke imaš uz koje odmah dobiješ i ljepilo da zalijepiš staklo. To si sam zamijeniš ako imaš uslove, tj pogledaš na youtubeu kako se mijenja. Ili pitaš neki privatni servis ili još bolje nekog servisera koji to radi da ti zamijeni.

De gustibus non est disputandum.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

Hvala decki, od srca. E sad mene jos pati, jel ovaj oglasnik taj kompletni touch ili je to samo staklo? U opisu oglasa pise sve: touch, touchscreen,prednje staklo. Meni su u servisu rekli da moram sve kompletno mjenjati, jel to onda dovoljno da uzmem to sa oglasa? Oprostite na gnjavazi :(

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc, "fejk" galaxy S4

To ti je samo staklo, dakle ono što je tebi puklo. Nije sve (digitizer), jer ako ideš kupovati sve onda ti se ne isplati. Staklo ti se isplati pod uslovom da ga znaš zamijeniti ili imaš nekoga da to napravi. A većina ovih u servisu će ti reći da trebaš sve promijenit jer se njima ne da zezati sa staklom samo. Isto tako kad je meni staklo na s3 puklo nitko nije htio samo zamijenit staklo već cijeli digitizer. Zato sam ti rekao da probaš sa nekim privatnim servisima, ili još bolje pitaš nekoga tko radi u servisu da ti to napravi poslije posla..;)

De gustibus non est disputandum.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 12:08 (mario1990).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice