Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

poruka: 18
|
čitano: 3.087
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
Našao sam mobitel na njuskalu ali košta duplo jeftinije nego u vipa a novi je sad me zanima zna li iko jeli to prevara ili stvarno novi mobitel : http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/samsunh-galaxy-s5-neo-black-rc-24mj-garancija-sve-mr-oglas-16693106
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

Nije prevara, a i dalje je preskup. Možeš dobiti jeftinije bolji mob od tog smeča

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

Sto fali mobitelu i koji je bolji od njega za te novce?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
maks0806 kaže...

Nije prevara, a i dalje je preskup. Možeš dobiti jeftinije bolji mob od tog smeča

 maks naporan si s svojim provokacijskim odgovorima,spusti se na zemlju malo

13 godina
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
RondoVK kaže...
maks0806 kaže...

Nije prevara, a i dalje je preskup. Možeš dobiti jeftinije bolji mob od tog smeča

 maks naporan si s svojim provokacijskim odgovorima,spusti se na zemlju malo

 nije ništa pogrešno rekao,da,pre skup je

za 2000 kuna možeš naručit mrak mobitel sa jačim i boljim specifikacijama od tog plastik fantastik brand poluproizvoda

Svemirski mega car
12 godina
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
RondoVK kaže...
maks0806 kaže...

Nije prevara, a i dalje je preskup. Možeš dobiti jeftinije bolji mob od tog smeča

 maks naporan si s svojim provokacijskim odgovorima,spusti se na zemlju malo

 Što je točno provokacijski? Mob za 2050kn koji je skoro u svakom segmentu lošiji od Lg G3 koji je novi za oko 1800kn... Ajde da je obični S5, ali neo verzija po meni vrijedi 1500kn nova zapakirana vrh vrhova, a ne bi ni toliko dao iskreno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 17:19 (maks0806).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
maks0806 kaže...
RondoVK kaže...
maks0806 kaže...

Nije prevara, a i dalje je preskup. Možeš dobiti jeftinije bolji mob od tog smeča

 maks naporan si s svojim provokacijskim odgovorima,spusti se na zemlju malo

 Što je točno provokacijski? Mob za 2050kn koji je skoro u svakom segmentu lošiji od Lg G3 koji je novi za oko 1800kn... Ajde da je obični S5, ali neo verzija po meni vrijedi 1500kn nova zapakirana vrh vrhova, a ne bi ni toliko dao iskreno.

 A koja je razlika između s5 i s5 neo? I za koliko se kuna moze naci s5 al da je nov i koji je mobitel najbolji do 2000kn?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 17:56 (IvoSplit).
12 godina
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
Xperia Z3, Lg g3, s5 nema više novih. Neo model ima puno slabiji procesor, malo lošiju kameru i ekran, nema fingerprint scanner niti IR blaster
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
maks0806 kaže...
Xperia Z3, Lg g3, s5 nema više novih. Neo model ima puno slabiji procesor, malo lošiju kameru i ekran, nema fingerprint scanner niti IR blaster

 ima kineza kakvih hoćeš za 2k kn,pa i sa dingerprintom i fhd ips ekranima 13/16 mp kamerama 4g sta sve ne...pa i 4000+ mAh baterijama

isto godina dana garancije a ionako ti crkne i ovaj i onaj za 2-3 godine..ovdje plaćaš samo ime,nema smisla to više kupovat

Svemirski mega car
12 godina
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

Ovisi koji kinezi, ja kažem za ove što imaš nove sa garancijom na njuški za toliko. Btw te kamere i baterije u kineza na koje ti misliš se ne mogu mjeriti sa ovima kod renomiranih proizvođača. Možeš nabaviti Ekvivalentno dobre xiaomije i meizue, ali jebada s garancijom i updateima. Ovo što sam gore naveo je best buy sa njuške za pare koje on traži

Isto tako ti kinezi imaju 12 mj jamstva i crkavaju ko ludi, dok ovi imaju po 24mj. I ne kvare se ni približno toliko

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 18:21 (maks0806).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
maks0806 kaže...

Ovisi koji kinezi, ja kažem za ove što imaš nove sa garancijom na njuški za toliko. Btw te kamere i baterije u kineza na koje ti misliš se ne mogu mjeriti sa ovima kod renomiranih proizvođača. Možeš nabaviti Ekvivalentno dobre xiaomije i meizue, ali jebada s garancijom i updateima. Ovo što sam gore naveo je best buy sa njuške za pare koje on traži

Isto tako ti kinezi imaju 12 mj jamstva i crkavaju ko ludi, dok ovi imaju po 24mj. I ne kvare se ni približno toliko

 nisam čuo ni da se kinezi kvare ni obrnuto,pa tu neću ništa na pamet lupat

našao sam kineze s sony-evom baterijom i kamerom...

uostalom koga briga za kameru? ako hoćeš profi slike nećeš slikat mobitelom

 

a komponente i procesori su više manje iste,ja koristim dogee neki super mobitel,bolji od samsunga što sam imao prije,ne laga,ne trza i ne gasi se kad mu se ćefne,a baterija drži ko svaki drugi

 

jedino je jebata salji ga nazad ako crkne...

 

ali ako uzmeš mobitel od 1000 kuna boli te uvo oće li godinu izdrat ili ne,a za update,meni je svejedno bio on 4.4,5.0,5.1 ili 6.0

Svemirski mega car
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

A kakav je samsung galaxy j5 izgleda mi dobar za cijenu ili A5 ali ova verzija 2016?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 19:14 (IvoSplit).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
matkoGSi kaže...
maks0806 kaže...

Ovisi koji kinezi, ja kažem za ove što imaš nove sa garancijom na njuški za toliko. Btw te kamere i baterije u kineza na koje ti misliš se ne mogu mjeriti sa ovima kod renomiranih proizvođača. Možeš nabaviti Ekvivalentno dobre xiaomije i meizue, ali jebada s garancijom i updateima. Ovo što sam gore naveo je best buy sa njuške za pare koje on traži

Isto tako ti kinezi imaju 12 mj jamstva i crkavaju ko ludi, dok ovi imaju po 24mj. I ne kvare se ni približno toliko

 nisam čuo ni da se kinezi kvare ni obrnuto,pa tu neću ništa na pamet lupat

našao sam kineze s sony-evom baterijom i kamerom...

uostalom koga briga za kameru? ako hoćeš profi slike nećeš slikat mobitelom

 

a komponente i procesori su više manje iste,ja koristim dogee neki super mobitel,bolji od samsunga što sam imao prije,ne laga,ne trza i ne gasi se kad mu se ćefne,a baterija drži ko svaki drugi

 

jedino je jebata salji ga nazad ako crkne...

 

ali ako uzmeš mobitel od 1000 kuna boli te uvo oće li godinu izdrat ili ne,a za update,meni je svejedno bio on 4.4,5.0,5.1 ili 6.0

 Ja sam više ljubitelj samsungovih mobitela pa znaš li možda kakvi su A5 2016 i J5 i koja je zapravo razlika A5 i A5 2016?

12 godina
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

A što da ti velim, uzmi samsunga onda, ali puno je manji value for money. A5 ovogodišnji je puno bolji mob od prošlogodišnjeg A5, po bateriji, procu, ekranu i kameri pogotovo.

A za kineze... mogu imati displaye, kamere, baterije čijegod dok u samsungu na softveru za obradu slike radi 100 ljudi, a u dogeu jedan čovjek, isto tako za svaku komponentu bilo softversku bilo hardversku. Ako ti imaš niske kriterije i boli te briga za mob ok. Samo nemoj pričat o tome ovdje jer te na nesreću može netko i poslušati, LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

nekazem nista za s5 nego citam tvoje postove po forumu i kupio si moju paznju. budi malo covjek i pisi normalnije i koristi normalniji rijecnik

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

prijateljica mi ima lanjski A5,onako čist ok telefon,nije nešto ekstra nije ni socijalan..a kvaliteta materijala je super,baš djeluje ko da je isklesan od jednog komada...a za korištenje ne znam,ne drkam ni po svom mobitelu a kamoli po tuđim...

 

ako ti se sviđa A5 go for it...ona ga koristo već duže vrijeme ne žali se,ona je prosječan korisnik,tek tako da se zna...

 

meni je moj dogee cisto pristojan mobitel za tu sumu (platio 1200 kuna) a specifikacije kao eto a5 tu negdje...

dosad nikakvih problema,mada je još rano za to..

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo
RondoVK kaže...

nekazem nista za s5 nego citam tvoje postove po forumu i kupio si moju paznju. budi malo covjek i pisi normalnije i koristi normalniji rijecnik

 Pa nisi dužan čitati moje postove, ako se ne slažeš ok, a imaš i ignore button :)

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko kupnje samsung galaxy s5 neo

Ima li S5 NEO led notifikaciju? Ne mogu vjerovati da čak ni novi A5 nema....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice