Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.080
|
čitano: 11.022.839
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eld kaže...

Ja imam O2X nekih 2 i po mjeseca i vise sam nego zadovoljan. Uskoro bi trebao i Gingerbread na njega pa ce vjerojatno biti jos bolji.

  Super da se netko javio!

 

Kako s igrama? Filmovi?

 

Jesi li rootao? Kolika je ponuda ROM-ova?

 

 

Kakav je ekran? Izrada? Što dolazi u paketu s njim?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ovako. Ja se bas ne igram na mobu ali naravno da sam isprobao nekolicinu sa Tegra zone i naravno te famozne Angry Birds. I sve ide glatko i bez problema. A neki dan sam iz zezancije instalirao ScummVM za Android da instaliram one stare avanture (Monkey Island, Broken Sword ...) i iznenadio sam se koliko je to igrivo.

Filmovi isto idu glatko jedino sto stock player ne moze reproducirati mkv a sto je navodno rijeseno kod nekih playera sa marketa. Instalirao sam MX player ali jos nisam isprobao nijedan mkv.

 

Rootao nisam jer ja zaista ne nalazim potrebe za tim. A i ne da mi se jos zezati s tim. Kada se upgrade-a na gingerbread mozda cu onda. I to samo zato da maknem neke stock aplikacije od LG-a koje mi uopce ne trebaju.

Koliko vidim na XDA romova ima podosta od Cyanogena, MoDaco, Miui i sta ja znam kojih sve ne. S tim se takodjer za sada ne zelim zamarati jer koliko sam vidio kod svakog tog roma ponesto neradi a sto meni treba (FM radio, slabiji GPS ..). Mada ih hvale i koliko vidim decki ih uredno stavljaju.

 

Ekran je meni odlican. I reagira trenutno i glatko. Prije O2X sam imao Samsung Wave sa superamoledom i mogu ti reci da ovaj na O2X ne zaostaje puno. Ako uopce.

Izrada je meni ok. U pitanju je plastika ali meni uopce ne smeta jer sam naravno kupio masku koja mu daje na robusnosti jer onako gol je meni cak pomalo lagan. Mada mu u zadnjem Bugu kao manu navode veliku tezinu! Sto meni uopce nije jasno kako par grama vise moze biti mana. Wave je recimo cijeli od aluminija i nebrojeno puta mi je skoro ispao koliko je to glatko.

U paketu dolazi naravno punjac  pa slusalice (koje i nisu lose ali ja bas nisam neki sluhista pa ...) i HDMI kabel za spajanje na TV. Koji takodjer jos nisam isprobao jer nemam TV aparat :))

 

Eto. Sve u svemu kako rekoh ja sam zadovoljan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
O2x nema gingera?
Vau,kolko se lg brine o kupcima...
Neaktivan.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
8ax kaže...
O2x nema gingera?
Vau,kolko se lg brine o kupcima...

U dlaku iste sam komentare slusao (citao) kada sam kupio Samsung Wave prije nekih godinu i po. A danas neka druga prica. Nije iskljuceno da tako bude i sa LG-em. A sto se mene tice uopce ne moraju zuriti sa gingerom. Neka samo dobro ispeglaju update. I na froyi O2X meni radi jako dobro.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

koje vi preporučate mobitele u rangu cijene s xperia mini pro ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eld kaže...

 

Eto. Sve u svemu kako rekoh ja sam zadovoljan.

  Hvala puno!

 

Čitam recenzije, isto svi kažu da je super.

 

A ima l možda pregrijavanja? Problemi s memorijom? Koliko je velika microSD kartica?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pitanje...

 

Nokia C7-00 ili Sony Ericsson X10 mini?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sna007 kaže...

Pitanje...

 

Nokia C7-00 ili Sony Ericsson X10 mini?

ROFL

 

pa ti se uredaji ne usporeduju, x10 mini je rang najvišeg entry-levela, a c7 je high end uređaj....ti ovdje uspoređuješ symbian i android...reci budžet i točno ono za što tebi mobitel služi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Došlo je vrijeme da kupim novi mob pošto moj polako otkazuje suradnju pa bi htjela  ekonomičan, multifunkcionalan i praktičan mobač...

Znači digi-kamera, mp3 player, internet, mailovi i to je to....

 

Oba mogu dobiti za kunu od operatera pa između onih silnih ponuđenih ta dva su mi zapala za oko...

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 14:11 (sna007).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sna007 kaže...

Došlo je vrijeme da kupim novi mob pošto moj polako otkazuje suradnju pa bi htjela  ekonomičan, multifunkcionalan i praktičan mobač...

Znači digi-kamera, mp3 player, internet, mailovi i to je to....

 

Oba mogu dobiti za kunu od operatera pa između onih silnih ponuđenih ta dva su mi zapala za oko...

jel igraš igre ?

ako da onda idi na android, ako su ti izrazito važni mailovi idi na neki blackberry....

ako puno pišeš onda gledaj neki sa fizičkom tipkovnicom, preporučujem HTC Desire Z...makar mozes i brzo tipkat i na virtualnoj....

 

 

btw znam da je off topic, ali ti ove uređaje šta dobiješ za kunu idu uz pretplatu od minimum 400 kn mjesečno ?

zar ti nije onda isplativije skupit novce za uređaj, a uzet manju pretplatu koja tebi paše ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Itko?

 

Koji je mobitel po vama kvalitetnije složen jer znam da su oba dobra i da bi oba vrlo dobro poslužila svrsi ali me zanima vaše mišljenje jer ipak se više kuzite u software i hardware?

 

Hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mitch... pretplata mjesečno je 200 kn.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sna007 kaže...

Mitch... pretplata mjesečno je 200 kn.....

koji operater ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

T-mobile

 

evo linka, neznam da li smijem staviti. Ako ne molim modove da obrišu...

 

http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12-00.asp?sifra=SEX10MINI

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 19:32 (sna007).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DuMe kaže...

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

  Je, da. I?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Šef kaže...
DuMe kaže...

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

  Je, da. I?

Pa mislim da je cijena previsoka jer za te pare imas desire,galaxy s.... puno novijih modela... a prodaju ga za visoke cijene

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DuMe kaže...
Šef kaže...
DuMe kaže...

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

  Je, da. I?

Pa mislim da je cijena previsoka jer za te pare imas desire,galaxy s.... puno novijih modela... a prodaju ga za visoke cijene

Dobro,da.I?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
golatificon kaže...
DuMe kaže...
Šef kaže...
DuMe kaže...

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

  Je, da. I?

Pa mislim da je cijena previsoka jer za te pare imas desire,galaxy s.... puno novijih modela... a prodaju ga za visoke cijene

Dobro,da.I?

Pa jeli isplativa kupnja iphona 3gs ili desire,galaxy s...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DuMe kaže...
golatificon kaže...
DuMe kaže...
Šef kaže...
DuMe kaže...

Gledam malo po njuskalu.. Iphone 3gs 16/32 gb,cijene su mu oko 2000 kuna... nije li to malo previse??

  Je, da. I?

Pa mislim da je cijena previsoka jer za te pare imas desire,galaxy s.... puno novijih modela... a prodaju ga za visoke cijene

Dobro,da.I?

Pa jeli isplativa kupnja iphona 3gs ili desire,galaxy s...

tako pitaj... 3gs ne spada bas među njima, desire bi ti ja preporucio

14 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
golatificon kaže...

Pa jeli isplativa kupnja iphona 3gs ili desire,galaxy s...

tako pitaj... 3gs ne spada bas među njima, desire bi ti ja preporucio

A ja bih preporucio Galaxy S ili Omniu 7.

av-gurus.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Omnia 7 (Mango) je fenomenalan telefon, sve što bi jedan smartphone trebao imati!
Jednostavno, al opet kompleksno....
SGS2 i Omnia 7 najbolji telefoni Samsunga ikad napravljeni! Svaka preporuka.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

da ne otvaram novu temu, imam problem s xperiom x10 mini prvo su mi se nakon nekog vremena rada pocele rusit aplikacije, onda ga ja oso restartirat i zabloko na onome kad pise sony eriscsson i nemogu izvuc bateriju nikako plss help

Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz,NVIDIA GeForce GTX 460,4096MB RAM,Windows 7 Ultimate 64-bit SP 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi preporuka smartphona.

 

uglavnom uzeo bih tarifu extra total L + imam 10 000 bodova. pa eto mogu dobit desire za 1kn ili da uzmem neki drugi?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
toxic kaže...

Treba mi preporuka smartphona.

 

uglavnom uzeo bih tarifu extra total L + imam 10 000 bodova. pa eto mogu dobit desire za 1kn ili da uzmem neki drugi?

Nemoj Desirea osim ako totalno patiš na Sense.

 

Reci koje još uređaje imaš na izbor

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
poz... Namjeravam uzet HTC Wildfire S, koristen cca 2 tjedna,otkljucan na sve kartice, za 1400kn. Zanima me da je ta cijena okay ili je previsoka? Hvala
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

cijena je ok, po takvim se cjenama prodavao WILDFIRE ( onaj obicni )  a Wildfire S je mnogo mnog bolji mobitel 

Osobno cu ga kupiti ;)  

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da ne otvaram novu temu - mislim si kupit mobitel preko eBaya u vrijednosti 950Kn (konkretno ZTE Blade), pa koliki ce mi troskovi bit?
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
8ax kaže...
Da ne otvaram novu temu - mislim si kupit mobitel preko eBaya u vrijednosti 950Kn (konkretno ZTE Blade), pa koliki ce mi troskovi bit?

da sam ja ti ja nebi kupovao mob preko ebaya u hr jer kad sam ja kupio ipod toucj dosla mi je carina od 800 kn a uredaj je kosta nekih 700

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok ljudi. Nisam siguran u odabir mobitela, a htio bi da ima 5 mp fotoaparat, bljeskalicu, kvalitetan touch, wlan, po mogućnosti android ? CIjenovni rang, do nekih 1200 kn!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice