Pomoć oko XIAOMI zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.165
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko XIAOMI

Kupio bih si aparat bar 3/32 i da je od 5 - 5,5 incha ekran. U najužem izboru ostali 

1) Xiaomi Redmi Note 4 International Version 3GB 32GB Black

2) Xiaomi Redmi Note 4X Official Global ROM 32GB Smartphone Black

skoro potpuno isti, ovaj drugi ima ota update sto mi se čini dobra stvar. Vidim da ovdje ima znalaca pa molim malu pomoć u dilemi između ova dva ili možda neki treći da zadovoljava nužni minimum i cijedu do 200$. Naručio bih preko honorbuy (zbog brzine dostave i dhl-a da me pošta ne odere) pa tamo onda gledam. (kupio bih i malom sinu Xiaomi Redmi 4A International Version 2GB 32GB Dark Grey za 100 dolara pa bi i poštarina bila prihvatljivija)

 

hvala na pomoći!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 15:16 (zed444).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć oko XIAOMI
zed444 kaže...

Kupio bih si aparat bar 3/32 i da je od 5 - 5,5 incha ekran. U najužem izboru ostali 

1) Xiaomi Redmi Note 4 International Version 3GB 32GB Black

2) Xiaomi Redmi Note 4X Official Global ROM 32GB Smartphone Black

skoro potpuno isti, ovaj drugi ima ota update sto mi se čini dobra stvar. Vidim da ovdje ima znalaca pa molim malu pomoć u dilemi između ova dva ili možda neki treći da zadovoljava nužni minimum i cijedu do 200$. Naručio bih preko honorbuy (zbog brzine dostave i dhl-a da me pošta ne odere) pa tamo onda gledam. (kupio bih i malom sinu Xiaomi Redmi 4A International Version 2GB 32GB Dark Grey za 100 dolara pa bi i poštarina bila prihvatljivija)

 

hvala na pomoći!

 

 Postoji tema...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice