Povezivanje mobitela i smart tv

poruka: 28
|
čitano: 31.560
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

imam mobitel thl 5000 i samsung smart tv f7000....preko mobitela imam neke aplikacije preko kojih gledam streamove...zanima me jel mogu nekako spojiti mobitel i tv da to sto gledam preko moba da gledam na tv....samsung tv podržava samo aplikacije koje samsung daje....postoji li neka aplikacija da bežićno spojim mobitel i tv i da gledam na tv stremove...hvala..

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Zna li netko da mi odgovori?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Znam da za samsung postoji MHL adapter i imao sam ga i dobro je radilo, možda ima i za tvoj nešto slično 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
Ivanjino96 kaže...

Znam da za samsung postoji MHL adapter i imao sam ga i dobro je radilo, možda ima i za tvoj nešto slično 

 Da, samo pitanje je podržava li taj mobitel MHL ili Miracast.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ovaj thl 5000 mobitel podrzava sve..ima ful hd ekran..osmerojezgreni procesor...2gh itd...znaci taj mhl kabl ima s jedne strane hdmi utor koji ide u tv i sa druge strane kao punjač koji ide u mobitel...znaci ako gledam neki stream preko mobitela to se prikazuje i na tv?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ovaj thl 5000 mobitel podrzava sve..ima ful hd ekran..osmerojezgreni procesor...2gh itd...znaci taj mhl kabl ima s jedne strane hdmi utor koji ide u tv i sa druge strane kao punjač koji ide u mobitel...znaci ako gledam neki stream preko mobitela to se prikazuje i na tv?

 Kako znaš da podržava? Jel piše u specifikacijama?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ovaj thl 5000 mobitel podrzava sve..ima ful hd ekran..osmerojezgreni procesor...2gh itd...znaci taj mhl kabl ima s jedne strane hdmi utor koji ide u tv i sa druge strane kao punjač koji ide u mobitel...znaci ako gledam neki stream preko mobitela to se prikazuje i na tv?

 MHL taj sa slike je samo za samsung i to samo određeni modeli 

Samsung Galaxy S5 
Samsung Galaxy S4 S4 i9500, i9505 LTE (MHL 2.0 podrška)
Samsung Galaxy S3 i9300
Samsung Galaxy Note 2 II N7100
Samsung Galaxy Note 3

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
15 godina
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Evo službena lista svih uređaja koji ga podržavaju, pa nek potraži svoga.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok...a kako to radi preko Miracasta?Jel to neka aplikacija koju moram skinuti na mob?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ok...a kako to radi preko Miracasta?Jel to neka aplikacija koju moram skinuti na mob?

 Isto mobitel mora podržavati tu tehnologiju. Ne treba aplikacija, nego preko Wi-Fi mobitel "casta" sliku na TV. 

Čini mi se da ti jedino preostaje da kupiš Chromecast.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 20:24 (mind_challenge).
13 godina
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Mislim da bi ti bilo najbolje neš ovak uzeti 

 To ti je kopija Chromecast-a

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 20:26 (Ivanjino96).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok ali ja preko mobitela se na tv spojim bezicno i gledam slike i video zapise sa mobitela...ali na mobitelu imam jednu dobru aplikaciju sport tv gdje gledam sport u hd rezoluciji i da li mogu se spojiti na tv da gledam te streamove na tv?Mozda ponavljam pitanje ali mora da postoji neka aplikacija preko koje mogu to gledati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
Ja se sjećam da sam spajao Samsung smart tv i Xperu Z putem bežičnog DLNA protokola (oba moraju biti na istoj wi-fi mreži,čini mi se) Znam da sam odabirao video na YouTube servisu i odabrani puštao na tv.
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok...ja vec imam bezicno tu funkciju da youtube mogu prebaciti s mobitela na tv i biram na mobitelu sta cu gledati na tv...ali nemogu tu aplikaciju sport tv i stremove s nje gledati na tv..kako to prebaciti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ok ali ja preko mobitela se na tv spojim bezicno i gledam slike i video zapise sa mobitela...ali na mobitelu imam jednu dobru aplikaciju sport tv gdje gledam sport u hd rezoluciji i da li mogu se spojiti na tv da gledam te streamove na tv?Mozda ponavljam pitanje ali mora da postoji neka aplikacija preko koje mogu to gledati?

 Zaš onda ne kupiš android media player koji si priključi na TV i imaš Trg play i tamo skineš i gledaš direkt bez moba 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Aha...to nije losa ideja...onda mogu skidati bilo koje aplikacije a ne samo one koje daje samsung...a koliko košta taj uređaj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Aha...to nije losa ideja...onda mogu skidati bilo koje aplikacije a ne samo one koje daje samsung...a koliko košta taj uređaj?

 Novi 719Kn a imaš ih i po njuškalu dosta ja sam svoga Geniatech 520 platio 300kn na njuškalu a star je dva mjeseca i ima garanciju. Malo pogledaj po njuškalu da se naletit na dobru ponudu

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok...oprosti jos da te pitam...sta sve podrzava taj android player...osim sto moze aplikacije skidati s trg.play..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ok...oprosti jos da te pitam...sta sve podrzava taj android player...osim sto moze aplikacije skidati s trg.play..

 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok...hvala ti na pomoci i odgovorima..imam jako dobar tv iz serije f7000 samsung i dobar mobitel...vjerovatno ima neki nacin da se poveze bezicno i da gledam stemove...ako netko jos zna vise o tome neka mi odgovori?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

Ok...hvala ti na pomoci i odgovorima..imam jako dobar tv iz serije f7000 samsung i dobar mobitel...vjerovatno ima neki nacin da se poveze bezicno i da gledam stemove...ako netko jos zna vise o tome neka mi odgovori?

 Ovo jako dobar mobitel bi se dalo prodiskutirat ali nije tema.

Kad si kupio telku iz serije f7000.,mogao si onda kupit S5 pa bi bio miran

9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Ok...neznam da li je meni potreban android player kad taj moj tv f7000 samsung podrzava sve..osim sto nemogu sve aplikacije kao na mobitelu skinuti...mogu li nekako skinuti na tv aplikacije..kao npr sport tv?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Zamolio bi nekoga da mi kaze za android media player...da ga ne kupujem bezveze...koje su mu funkcije i da li preko njega mogu gledati stremove i skidati slobodno sve aplikacije kao na mobitelu?hvala..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
riki39 kaže...

imam mobitel thl 5000 i samsung smart tv f7000....preko mobitela imam neke aplikacije preko kojih gledam streamove...zanima me jel mogu nekako spojiti mobitel i tv da to sto gledam preko moba da gledam na tv....samsung tv podržava samo aplikacije koje samsung daje....postoji li neka aplikacija da bežićno spojim mobitel i tv i da gledam na tv stremove...hvala..

 Ako sa Twitcha gledaš streamove, moguće je instalirati Twitch klijent na Samsungov Smart OS.

 

Stvar je u tome što jednu od skinutih aplikacija edituješ tako da TV sam, na prevaru, skine Twitch aplikaciju.

 

Instalacija je iznimno laka, a radi savršeno. Streamovi source (FHD i više) se streamaju i preko osrednje wi-fi veze.

 

Ispričavam se na nečitanju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 11:15 (Onjegin).
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Hvala ti na odgovoru...ali to sto si napisao to je za mene špansko selo he he...ne kužim baš...možeš mi bolje objasniti...ako ne ovdje onda u moje privatne poruke..hvala...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela i smart tv

Pozdrav forumaši!

Biti ću kratak - kupio sam smart tv samsung ue40h6400 i imam mob lg G2. U stanu nemam internet, imam samo na mobitelu.

PItanje: Mogu li povezati mob i TV tako da mi mobitel služi kao router (kao što bi bio slučaj kada bi imao npr. adsl od T-coma  ili sl.)?Kao kad imaš laptop i spajaš se bežično na net preko mobitela.

Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv
Pa upali si na mobitelu hotspot i spoji se na mobitel preko tv-a.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitela i smart tv

Ako je to tako odmah idem probati...Hvala za pomoć

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice