[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

poruka: 982
|
čitano: 275.748
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

ne pomaze ni chainfire???

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
asko221 kaže...

ne pomaze ni chainfire???

neznam, nisam provjerio, prema mojem misljenju nema smisla stavljati ADB Shell kad ga mobitel jedva pokrece, ako onda jos na to pokrenes neku aplikaciju ode sve u mp3...

Istina je da dobro izgleda, al nije to za nas mobitel, ako zelis takve launchere onda si kupi i mobitel koji je za to napravljen, a ne da mucis ovog malog jadnog galaxy-a

:D
14 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

skinul sam aplikaciju "draw free" i muči me rezolucija...

se može to kak podesit il jednostavno mobitel ne podržava? nema nigdje u opcijama u igrici...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
tuturu kaže...

skinul sam aplikaciju "draw free" i muči me rezolucija...

se može to kak podesit il jednostavno mobitel ne podržava? nema nigdje u opcijama u igrici...

Ne podrzava, nemozes to promjeniti...

:D
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
tuturu kaže...

skinul sam aplikaciju "draw free" i muči me rezolucija...

se može to kak podesit il jednostavno mobitel ne podržava? nema nigdje u opcijama u igrici...

Ne podrzava, nemozes to promjeniti...

Hvala {#}

 

glupi mobitel :( :D

12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

da li galaxy 3 moze pokretati temple run ako stavim chainfire 3d

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
imam pitanje:imam taj mobi.....ali ne mogu da spojim usb kabal i da prenosim podatke sa kom. na mobi....htio bih pomoc od iskusnijih........
hiuhi
12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
ramo.g3 kaže...

da li galaxy 3 moze pokretati temple run ako stavim chainfire 3d

Moze ako si na custom rom-u

:D
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Grejt njuz:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1644204

Poceo je port kernela 3.0

To znaci da ce mob biti brzi, openfimg ce raditi bolje, developerima ce biti lakse dalje developati jer ce moci izbaciti neke samsungove beskorisne stvari koje samo usporavaju rad mobitela....

 

EDIT: oops, sry na duplom postu, tek sad sam skuzio da sam malo prije postao.

:D
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 15:40 (CroNk3r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
ramo.g3 kaže...

da li galaxy 3 moze pokretati temple run ako stavim chainfire 3d

Moze ako si na custom rom-u

mogu li ako sam na hercelubusu(gingerbread) i da li je mogu nac u google play ili trebam apk file

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
ramo.g3 kaže...
CroNk3r kaže...
ramo.g3 kaže...

da li galaxy 3 moze pokretati temple run ako stavim chainfire 3d

Moze ako si na custom rom-u

mogu li ako sam na hercelubusu(gingerbread) i da li je mogu nac u google play ili trebam apk file

Mozes i na marketu, ali neznam bas dal ce na gingerbreadu raditi tj. dal neces imati bijele teksture, za sad je jos uvijek froyo bolji za igre i zahtjevnije stvari.

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
ramo.g3 kaže...
CroNk3r kaže...
ramo.g3 kaže...

da li galaxy 3 moze pokretati temple run ako stavim chainfire 3d

Moze ako si na custom rom-u

mogu li ako sam na hercelubusu(gingerbread) i da li je mogu nac u google play ili trebam apk file

Mozes i na marketu, ali neznam bas dal ce na gingerbreadu raditi tj. dal neces imati bijele teksture, za sad je jos uvijek froyo bolji za igre i zahtjevnije stvari.

meni na cm7 dok sam jos imao su radile igre uz chainfire3d bez njega bi imao bijele teksture i nemogu nac temple run na marketu

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...

  indeed, ovo su super vijesti. inace neki indijac ajay (tako nesto) je skoro skroz rjesia snimanje u svim kvalitetama, samo jos zvuk mora rjesit. sad je pocea to radit za cm7 8.1, jer radi za 17 samo, a reka je i za ics rjesit kameru.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
CroNk3r kaže...

  indeed, ovo su super vijesti. inace neki indijac ajay (tako nesto) je skoro skroz rjesia snimanje u svim kvalitetama, samo jos zvuk mora rjesit. sad je pocea to radit za cm7 8.1, jer radi za 17 samo, a reka je i za ics rjesit kameru.

Znam to, nemogu se strpit da ovo sve izade...

 

@ramo.g3

onda pokusaj apk naci...

:D
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 20:40 (CroNk3r).
12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

@CroNk3r nasao sam bas za procesor kakav ima g3 i svejedno steka, nemoze se igrat

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
ramo.g3 kaže...

@CroNk3r nasao sam bas za procesor kakav ima g3 i svejedno steka, nemoze se igrat

Nezz onda, budem ja sutra probao sebi installat, trebalo bi rediti...

:D
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Gledam sad malo po xda, evo gaming ROM izasao, nisam ga isprobao, ali ako hocete evo link:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1646232

:D
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Pozdrav, evo frend me zamolio da mu rootam mob  i stavim neki custom rom...

Dosad sam flashao svoj galaxy ace i HTC Wildfire, a sad malo citam po xda forumu shvatim da g3 nema /recovery particiju pa tako ni recovery...

Uglavnom sad kopam po googleu i xda i ovdje i nikako nemogu nac odin za flashanje pa bih vas zamolio da mi neko stavi link.

 

Hvala unaprijed :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 15:05 (tin_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

stavi mu kyorarom ascendency ili kyrilos froya. mislim da sa njime u download package-u bude i odin i ops, ili je to mozda sa kyrilos 9.6.

 

uglavnom kyrillos je malo bolji cak sada jer je hillbeast davno presta radit na kyoraromu. pa preporucam kyrillosov.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

opet nemogu nac ops -.- jel me moze neko molimvas linkat?

 

EDIT:sry nisam vidio da si reko da je package-u, sad skidam pa cu vidjet...

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 16:34 (tin_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

It took some serious googling, but i did it:

 

http://www.mediafire.com/?7tr7e3ukh5e7d3x

 

zapravo je tribalo googlat: xda ops galaxy 3

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Imam pitanje, instalirao bi  Kyrillos  i zanime me jel moram podic na android 2.2 verziju ili mogu instalirat na trenutnu 2,1 verziju.

Bf3 id: Ask_Taylor
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
k1klop kaže...

Imam pitanje, instalirao bi  Kyrillos  i zanime me jel moram podic na android 2.2 verziju ili mogu instalirat na trenutnu 2,1 verziju.

Mozes odmah.

:D
13 godina
offline
Re: Besplatan unlock Samsung Galaxy 3 uređaja
F1-IVO kaže...

Besplatan unlock Samsung Galaxy 3 uređaja

 

U ovom postu ću vam ukratko pokazati kako bez po muke otključati vaš SG3 uređaj.

 

Odmah napomena:

 

Ne odgovaram za možebitne probleme u radu uređaja kao i za situaciju ako nešto pođe po zlu i telefon postane držač papira a.k.a cigla!

 

Uređaj kojeg sam uspješno otključao bio je zaključan na Tele2 mrežu.

Da biste provjerili da li je vaš uređaj zaključan unesite slijedeći kod za provjeru:

*#7465625#

Prva opcija bi trebala biti ON ukoliko je vaš uređaj zaključan:

 

Network Lock [ON]
Network Subset Lock [OFF]
SP Lock [OFF]
CP Lock [OFF]

 

Za slijedeće radnje uređaj mora biti rootan (na početku teme imate upute što i kako pa da se ne ponavlja).

 

1. Instalirajte aplikaciju Terminal emulator sa Android marketa tj. Google play-a:

https://play.google.com/store/apps/details?id=jackpal.androidterm 2. Skinite neki Hex editor (evo vam ovdje portabilna verzija da ne morate instalirati)

 

3. Nakon što ste instalirali Terminal emulator pokrenite ga.

 

4. Prvo je potrebno je kopirati fajl nv_data.bin na memorijsku karticu što ćemo napraviti slijedećim komandama:

 

su

cat /efs/nv_data.bin >> /sdcard/nv_data.bin

 


5. Priključite vaš uređaj na računalo putem kabela te kopirajte taj isti fajl (nv_data.bin) negdje na računalo (za slučaj nužde napravite još jednu kopiju negdje na računalo).

 

6. Otvorite Hex editor te učitajte fajl nv_data.bin i potražite redak 40A04 i vrijednost DA kao na slici: 7. Kliknite na vrijednost DA i umjesto nje upišite DB

8. Spremite tako modificirani fajl tako što će te u Hex editoru odabrati opciju Save 

9. Vratite taj fajl natrag na memorijsku karticu (ako vam kaže da već postoji samo potvrdite da ga zamijeni)

 

10. Odspojite uređaj sa računala te pokrenite ponovo Terminal emulator te unosite komande redom kako su navedene (ne zaboravite nakon svake komande kliknuti Enter)

 

surm /efs/nv_data.binrm /efs/nv_data.bin.md5cat /sdcard/nv_data.bin >> /efs/nv_data.binchmod 755 /efs/nv_data.binchown radio.radio /efs/nv_data.bin || chown 1001.1001 /efs/nv_data.binreboot

 

Moguće da vam nakon trećeg retka (rm /efs/nv_data.bin.md5) javi da nešto nije u redu i da ne postoji taj fajl ali ignorirajte kao ja i krenite dalje.

 

11. Ako se nakon komande reboot u Terminal emulatoru uređaj ne restarta sam učinite to vi ručno

 

12. Nakon uspješnog restarta unesite ponovo kod s početka posta*#7465625#

te bi sada umjesto ON pod Network Lock trebalo stajati OFFšto znači da ste uspješno otključali vas uređaj.

 

Umetnite karticu nekog drugog operatera i uživajte!

 

Zasluge za ovo idu dečkima sa XDA foruma.

 

P.S.

 

Nadam se da sam vam uštedio koju kunu:)

 

Zašto ja nemam red sa 40A04?

Imam red sa 40A02 ali ovog nema.

Jel to isto ili?

 

13 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Nije me dugo bilo, cak od pocetka teme i sad kad sam  dosao ostao sam u cudu vidim da custom rom-ovi napreduju odlicno i vec sam danas prelistao svih 20 stranica teme i odlucio sam sad jedan dan stavit Kyorarom al neznam jos koji kernel, uglavnom meni netreba za igrice ni nista samo da ne steka dok radim na njemu (surfam, youtube, whatsapp, viber i tako te stvarcice). Bio sam imao Kyrillos al mi se baterija brzo trosila i koliko god on bio overclockan uvik bi zasteka pa sam se vratio na stock, al sad vidim da je napredovalo sve i bacit cu se na posao hehe.  Uglavnom svaka cast na temi!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
chome1 kaže...

Nije me dugo bilo, cak od pocetka teme i sad kad sam  dosao ostao sam u cudu vidim da custom rom-ovi napreduju odlicno i vec sam danas prelistao svih 20 stranica teme i odlucio sam sad jedan dan stavit Kyorarom al neznam jos koji kernel, uglavnom meni netreba za igrice ni nista samo da ne steka dok radim na njemu (surfam, youtube, whatsapp, viber i tako te stvarcice). Bio sam imao Kyrillos al mi se baterija brzo trosila i koliko god on bio overclockan uvik bi zasteka pa sam se vratio na stock, al sad vidim da je napredovalo sve i bacit cu se na posao hehe.  Uglavnom svaka cast na temi!!

1. Hvala.

2. Stavi Kyorarom_OC, ostavi si kernel koji dolazi s njim i u setcpu postavis minimum kolko ide - 700MHz i radit ce bez problema, bit ce brz, nece se FC dogadati te se nece Android rusiti, a opet ces imati bolje performanse uz ne preveliku potrosnju baterije.

:D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan unlock Samsung Galaxy 3 uređaja
silasara2 kaže...
Zašto ja nemam red sa 40A04?

Imam red sa 40A02 ali ovog nema.

Jel to isto ili?

Trebao bi imat taj red. Mislim da nije isto 40A04 i 40A02 ali provjeri vrijednosti u tom redu pa usporedi sa mojima.

 

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
13 godina
offline
Re: Besplatan unlock Samsung Galaxy 3 uređaja
ni ja nemam taj red,ali to moze biti mozda zbog custom firmwarea
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
ljudi, molim vas nemojte se ljutiti, ja sam n00b sta se tice mobitela, pa bi vas zamolio ako da mi netko objasni kako rootat I5800? pliz... kao:1. meni nece niti da skine taj program (a nepise ni kako se zove program tako da ga nemogu ni sam skiniti preko neke druge stranice) nego moram platiti premium ili w/e, 2. kako ubaciti mob u USB debugging mode?
edit: zaboravio sam reci da sam updatea na Froyo 2.2, nasa sam na netu kako rootat froyo 2.1 ali kako rootat 2.2? :O
CroNk3r kaže...

 

Root:

Ovako, za one koji neznaju sto je to root:

ROOT je korjen datoteka android sustava.

Root-anjem vašeg Androida dobivate puno vece ovlasti na uređaju nego sto ste prije imali, to je isto kao i da ste u windowsima korisnik i nemate admin ovlasti, rootanjem ih dobivate.

Kad otvorite neki file manager na mobitelu, on ne sadrzava samo mape koje ste vi umetnuli tamo vec i mape od Andorid sustava.

Da ne bi doslo do nesporazuma rootanjem ne dekodirate mobitel, nemate sve aplikacije s marketa besplatno i sl.

 

Postupak rootanja:

Za pokretanje je potreban Microsoft .NET Framework 2.0 ili bolji

 

1. Skinite ovaj program: http://www.fileserve.com/file/hW26htd

2. Ubacite mobitel u USB debugging mode

3. Izvadite SD karticu i SIM karticu

4. Pritisnete root i cekate dok se ne roota.

5. Nakon zavrsenog postupka odspojite mobitel

6. Skinite: forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=460210&d=1291919825

7. Instalirajte taj .apk file

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 16:30 (gogi90).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice