Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.177.521
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
pejak84 kaže...
dal ima ko problema sa data prometom, npr radi sve kako treba i odjednom ne radi, treba off/on data promet i opet radi normalno jedno vrijeme pa opet off/on ak zasteka, to mi se pocelo dogadat prije koji mjesec kad je dosao update... tmobile sw je.. lp

 Meni se to zna desit ali rijetko... Jednostavno ne radi. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
pejak84 kaže...
dal ima ko problema sa data prometom, npr radi sve kako treba i odjednom ne radi, treba off/on data promet i opet radi normalno jedno vrijeme pa opet off/on ak zasteka, to mi se pocelo dogadat prije koji mjesec kad je dosao update... tmobile sw je.. lp

to se znalo dogadati dvojici frendova koji su na tele2 mrezi

meni na tmobile nikad

da li to ima veze ili ne nemam pojma..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
pejak84 kaže...
dal ima ko problema sa data prometom, npr radi sve kako treba i odjednom ne radi, treba off/on data promet i opet radi normalno jedno vrijeme pa opet off/on ak zasteka, to mi se pocelo dogadat prije koji mjesec kad je dosao update... tmobile sw je.. lp

to se znalo dogadati dvojici frendova koji su na tele2 mrezi

meni na tmobile nikad

da li to ima veze ili ne nemam pojma..

Ima, ima, ja odkad sam kupio S7 imam problema sa signalom i nekad mi čak ni poziv ne registrira pa mi ljudi kažu što se ne javljaš... A i mojoj se bateriji nakon godine dana kapacitet doslovno prepolovio.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Crljo kaže...
digitall kaže...
pejak84 kaže...
dal ima ko problema sa data prometom, npr radi sve kako treba i odjednom ne radi, treba off/on data promet i opet radi normalno jedno vrijeme pa opet off/on ak zasteka, to mi se pocelo dogadat prije koji mjesec kad je dosao update... tmobile sw je.. lp

to se znalo dogadati dvojici frendova koji su na tele2 mrezi

meni na tmobile nikad

da li to ima veze ili ne nemam pojma..

Ima, ima, ja odkad sam kupio S7 imam problema sa signalom i nekad mi čak ni poziv ne registrira pa mi ljudi kažu što se ne javljaš... A i mojoj se bateriji nakon godine dana kapacitet doslovno prepolovio.

ako sam dobro skuzio na tele2 si?

jel rokas stalno brzo punjenje? ja brzo punjenje ukljucim samo po potrebi..

meni je nakon god dana manje vise ista baterija, mozda nesto malo slabija, ali to je mozda i zbog softvera, nisam skoro godinu dana napravio hard reset jer sve radi bez greske.. a i obicni reset napravim mozda jednom mjesecno nakon nekog updatea i sl

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
Crljo kaže...
digitall kaže...
pejak84 kaže...

ako sam dobro skuzio na tele2 si?

jel rokas stalno brzo punjenje? ja brzo punjenje ukljucim samo po potrebi..

meni je nakon god dana manje vise ista baterija, mozda nesto malo slabija, ali to je mozda i zbog softvera, nisam skoro godinu dana napravio hard reset jer sve radi bez greske.. a i obicni reset napravim mozda jednom mjesecno nakon nekog updatea i sl

Da, na tele2 sam.  Imao sam jedno kraće vrijeme uključeno brzo punjenje, ali sam isključio jer nisam imao potrebe za njega. 

Jedino vrijeme mi je bilo jako kritično baterija, pa sam morao raditi hard reset i onda se je stanje osjetno propravilo. Obični reset obavim jednom tjedno osim ako se sam ne ugasi ili zblesira. Uglavnom nisam nešto zadovoljan s njim s obzirom koliko ga plaćam. (Bio sam jako pametan pa sam uzeo na pretplatu.)

15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Moj kupljen u Vipu al na Tmobile mreži.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Crljo kaže...

Da, na tele2 sam.  Imao sam jedno kraće vrijeme uključeno brzo punjenje, ali sam isključio jer nisam imao potrebe za njega. 

Jedino vrijeme mi je bilo jako kritično baterija, pa sam morao raditi hard reset i onda se je stanje osjetno propravilo. Obični reset obavim jednom tjedno osim ako se sam ne ugasi ili zblesira. Uglavnom nisam nešto zadovoljan s njim s obzirom koliko ga plaćam. (Bio sam jako pametan pa sam uzeo na pretplatu.)

ovo boldano mi se ne cini normalno..

to mi nikad nije napravio, ne samo ovaj model nego se ne sjecam kada mi se to dogodilo na nekom mobu..

sestri se to dogadalo na s7e pa su zamijenili maticnu plocu u servisu pod garancijom i dalje sve ok

 

ako se to dogada i nakon hard reseta nosi na servis, ili je ploca u pitanju ili baterija totalno oslabila..

inace ti je baterija oko 300 kn sa rukama, u ovlastenom

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 10:32 (digitall).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
Crljo kaže...

Da, na tele2 sam.  Imao sam jedno kraće vrijeme uključeno brzo punjenje, ali sam isključio jer nisam imao potrebe za njega. 

Jedino vrijeme mi je bilo jako kritično baterija, pa sam morao raditi hard reset i onda se je stanje osjetno propravilo. Obični reset obavim jednom tjedno osim ako se sam ne ugasi ili zblesira. Uglavnom nisam nešto zadovoljan s njim s obzirom koliko ga plaćam. (Bio sam jako pametan pa sam uzeo na pretplatu.)

ovo boldano mi se ne cini normalno..

to mi nikad nije napravio, ne samo ovaj model nego se ne sjecam kada mi se to dogodilo na nekom mobu..

sestri se to dogadalo na s7e pa su zamijenili maticnu plocu u servisu pod garancijom i dalje sve ok

 

ako se to dogada i nakon hard reseta nosi na servis, ili je ploca u pitanju ili baterija totalno oslabila..

inace ti je baterija oko 300 kn sa rukama, u ovlastenom

Znam da nije normalno i to je sigurno do baterije jer se prvo zagrije i onda se sam resetira, vjerojatno se pokrene ona neka zaštita od pregrijavanja.  

Ovim našima ne dam da mi otvaraju mobitel i sjebu mi ekran koji radi perfektno i sa njim nemam problema. Koliko sam čitao po forumima zna se dogoditi da prilikom zamjene baterije, nešto drugo zeznu.

Budem ju mjenjao tek kad bude zadnja sila.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zelja kaže...

Imam problema sa S7 edge i toliko sam se nasekirao da mi je došlo da ga bacim kroz prozor.
Od kako sam kupio ga brzo punjenje je nekad radilo nekad ne.Dobio sam orginalni punjač uz njega.
Onda se desilo da brzo punjenje ne radi nikako.Promjenio sam kabl pre 2 sedmice i punjač.
Međutim sa drugim punjačem svaki par minuta telefon se isključivao sa punjenja.Vratio sam se na stari punjač uz novi kabl i brzo punjenje je radilo sve do danas kad je stalo.Otišao sam do lokalnog servisa da vidim šta da radim jer sam promjenio 2 punjača i 2 kabla i on je spojio sve kod njega je proradilo brzo punjenje sa njegovim novim kablom.Probao je i moj stari kabl i proradi a kod mene kući ne.Kupio sam taj njegov kabl i spojio evo da se puni.Sada radi brzo punjenje ali do kad će ne znam.On sumnja da je neki naponski regulator u telefonu otišao čega me strah jer se ne isplati mjenjati ga pošto je jako skupo zamjenita ga.
Više ne znam šta da radim,najgore što sam se nasekirao.

Šta da radim?

 Ista stvar se dešavala i meni i supruzi na S6 i S7 

uzmi si ankerov kabal i nema vise problema


http://s.aliexpress.com/I7zMZBBv

iPhone 8  Space Gray
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Upravo skinuo nadogradnju za S7 težak 451 mb T-com mreža. Ima neki info o ažuriranju osim šta se instalira Deezer i neka Start aplikacija??
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Google camera, dostupna na xda, nudi odlican portrait mode, hdr+ i puno bolju kvalitetu fotografije nego stock kamera.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
thebatman kaže...

Google camera, dostupna na xda, nudi odlican portrait mode, hdr+ i puno bolju kvalitetu fotografije nego stock kamera.

 

 

Daj link jer ih nalazim svakakvih... Koji skinut za S7 edge?? 

EDIT: 

Dali sve radi?

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 10:13 (skank666).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
skank666 kaže...
thebatman kaže...

Google camera, dostupna na xda, nudi odlican portrait mode, hdr+ i puno bolju kvalitetu fotografije nego stock kamera.

 

 

Daj link jer ih nalazim svakakvih... Koji skinut za S7 edge?? 

EDIT: 

Dali sve radi?

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/google-camera-portrait-mode-t3736859

 

Zna bit bugovita, ali što je tu je.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo par sampleova

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

jel potreban root za to?

edit: nije.

ali zagrijava mob posteno.. i baterija curiiiii

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 16:48 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja se malo poigrao, no nisam impresioniran. Totalno nepraktično, a razliku u kvalitetu fotki nisam vidio.

Stock kamera na s7e je fenomenalna i praktična za koristiti, ne vidim zašto bi neko forsirao druge kamere.

morrisoN
 
7 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
morrisoN kaže...

Ja se malo poigrao, no nisam impresioniran. Totalno nepraktično, a razliku u kvalitetu fotki nisam vidio.

Stock kamera na s7e je fenomenalna i praktična za koristiti, ne vidim zašto bi neko forsirao druge kamere.

tocno.

ova kamera daje malo manje ostru sliku, sto je nekad bolja a nekad losija stvar.. sveukupno gledajuci jako mala razlika, s tim da ce default kamera dati uvijek odlicnu sliku u svim uvjetima bez greske, a ova nije konzinstentna, nekad je super fotka, a nekad napravi krivu ekspoziciju, losiji dinamiscki raspon (sto me cudi), u low light ima hrpa suma i slika je tamnija, slike vuku na zuckastu boju, nekoliko puta duze traje procesiranje slike, ako promijes nesto u postavkama dolazi do rusenja, memory leakova i sl., jako brzo trosi bateriju i zagrijava mob..

i ono cime se hvali - portrait mode, bolje mi ispadne na stock kameri nego ovdje.. 

tako da, daleko je to od zamjene stock kamere, jako daleko.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moze pomoc? Mobitel mi je dosao sa nordijskim firmwareom(NEE). Flashao sam ga preko odina sa t mobile-ovim, nakon zavrsene instalacije odradio reset na tvornicke postavke. Sad mi nema ni samsung paya, ni ostalih predinstaliranih aplikacija(fb,insta... ) ,samo samsungove (osim paya i njegovog frameworka) i googlove. Stavio sam AP, BL,CP,CSC od t-mobilea. Jel negdje griješim ili t mobileov tako dolazi bez predinstaliranih aplikacija?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

zasto zelis bloat?

inace moj iz tcom nema nista predinstalirano, osim skype i microsoft apps

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nije da želim, nego mi čudno da je relativno čist a stock, kontam nešto pogrešno radim
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nešto je čudno s tim stockom od T-mobilea. Uglavnom kad sam dobio mobitel, došao je s onim T-mobile logom pri paljenju/gašenju i najiritantnijim zvukovima na svijetu. Nakon što mi je jednom mob bio na servisu vrati se bez toga da bi mi istog dana došao nekakav OTA update koji bi sve to vratio. Nakon toga sam stavio BTU verziju gdje se instalira više sranja nego na T-comovom firmwareu. Opet mi vrag nije dao mira i skinem i instaliram sa sammobilea T-com verziju i evo sad nikako više nemam nikakav T-mobile branding niti aplikacije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa, jel zna netko koliko bi kostala zamjena stakla kamere na s7edge u ovlastenom servisu? :/

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 16:00 (PiXeLsss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

evo update stigao, security patch 1.1.2018.

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dual sim ili? Koja mreza
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
galinjo24 kaže...
Dual sim ili? Koja mreza

tmobile, nije dual sim

iako je kupljen u tmobile nema nikakve naznake da je iz tmobile, ni bloata, ni loga, ni melodije..

to navodim jer citam da postoje i takvi romovi

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 12:04 (digitall).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sumnjam da se radi o t-comovom firmwareu pošto je zadnji update za T-mobile S7 stigao 15.1. i to sa security patch 1.12.2017.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moj S7E koji je kupljen u slobodnoj prodaji ima csc kod SEE i danas sam dobio taj mali patch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Dali je tko dobio kakvi update na Tele2? Meni došao neki update i nakon istalacije mobitel bi je stalno topao u gornjem dijelu, prije update je sve super bilo, dali ima tko ideju šta bih moglo biti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ERROR1911 kaže...

Dali je tko dobio kakvi update na Tele2? Meni došao neki update i nakon istalacije mobitel bi je stalno topao u gornjem dijelu, prije update je sve super bilo, dali ima tko ideju šta bih moglo biti?

To ništa ne znači..

 

Skrinšotaj nam o kojem se updateu radi jer mi ne možemo znati koji update je tebi došao.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Večer svima, evo i mene u problemu koji sam si sam sredio.

 

Imam S7 EDGE sa VIP pretplatom.

 

Danas navečer sam slučajno obrisao cijeli imenik, spojio sam mobitel na računalo te probao koristeći Dr.Fone,

mobitel mi se je na početku pretrage za obrisanim kontaktima restartao i kod ponovnoga pokretanja smrznuo na

Samsung logu, pretraga za kontaktima je stala, otpojio sam mobitel od računala, ali nisam ga više mogao pokrenuti

dalje od Samsung loga, koristio sam opciju wipe data/factory reset, mobitel sam pokrenuo, ali pojavio mi se drugi problem,

htio bih ponovno aktualizirati verziju androida, ali javlja mi poruku da je operacijski sustav na uređaju neovlašteno promjenjen,

a želio bih nadograditi android jer u ovaj verziji se ne želi povezati na WiFi da si nadogradim aplikacije.

 

To je koliko vidim ovaj problem.

 

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/help/s7-edge-device-status-custom-t3412591

 

Da li netko ima bilo kakvu informaciju kaj da napravim, radije pitam ovdje za pomoć nego zovem VIP.

 

Napravio sam glupost jer sam bio lijen ponovno upisivati kontakte, tako mi i treba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 0:02 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice