Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

poruka: 33
|
čitano: 9.411
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Mobitel nikada nece zamjenit komp ili laptop, tako da postaje suvisan taj sam hardver koji plasiraju.

SE Arc ima sasvim dobar hardver za normalno funckioniranje i uopce ne treba vise od toga.
Sto se dizajna tice tu pobedjuje, a po mom misljenju kod mobitela je vazan izgled. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation

Da ne otvaram novu temu ,ja se dvoumim između SE Xperia Arc (1895 kn) i LG Optimus 2X (1495 kn) pa ako bi mi mogli reći ko ima kakva iskustva s tim uređajima i koji bi mi preporučili. Uzimam na pretplatu u tele2.

Hvala.

5 Xperia Arc
0 Optimus 2X
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA Arc VS HTC Sensation
turbo112 kaže...

Da ne otvaram novu temu ,ja se dvoumim između SE Xperia Arc (1895 kn) i LG Optimus 2X (1495 kn) pa ako bi mi mogli reći ko ima kakva iskustva s tim uređajima i koji bi mi preporučili. Uzimam na pretplatu u tele2.

Hvala.

Hard decision što se mene tiče. Bez sumnje su performanse na strani optimusa, ali opet LG kao marka baš i nije pouzdan.


Dizajn i optimiziranost software-a te podrška su sigurno na strani sonya što se mene tiče to je važnije nego malo veće performanse optimusa.

 

Sve bi to bilo lijepo da jednako koštaju, ali 400kn razlike u korist optimusa nije za bacit. Zato je tako teško odlučit.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice