Sony Xperia Go! ST27i-Soft brick-

poruka: 4
|
čitano: 1.447
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony Xperia Go! ST27i-Soft brick-

Pozdrav! Naime, na istoimenom mobitelu sam mjenjao kernel na onaj phantom da ga mogu OC-at. U CWM sam napravio backup, i onda preko njega instalirao kernel, problem je nastupio kada sam ugasio mobitel jer se više nije htjeo upalit. Čuo sam da dalvin cache treba očistiti, kako, kako?! I da, upravo skidam flashtool pa ču probati s njime, mene zanima vaša iskustva s time te vas molim za pomoć! Pozz!

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia Go! ST27i-Soft brick-
Zapinje li ti mob na boot animaciji ili se uopće ne želi upaliti
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: Sony Xperia Go! ST27i-Soft brick-
Nije uopće htjeo palit, s flash toolom sam ga sredio i upravo pišem s nj. Mene zanima. dali je sigurni stavljat onaj cynagen mod na nj. Da bude kitkat a ne jelly bean kao sada, i dali se prije flasha mora čistiti dalvik?
NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Go! ST27i-Soft brick-

Kompletni wipe je preporucen prije, i poslije flashanja novog kernela, ROM-a i slicnih stvari koje idu preko CWM-a, TWRP-a i ostalih custom recovery-a.

Znaci cache, dalvik cache obavezno, ako zelis kalibrirati bateriju obrisati i batterystats.bin, i naravno kompletni data factory reset.

 

++++++++++

S time da nema potrebe raditi factory reset ukoliko flashas kernel, dodatak za rom tipa nekog fix-a i slicno, samo kod mjenjanja samog ROM-a.

++++++++++

iPhone 4S, iOS 7.1.2
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 20:28 (Psych0).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice