Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 692.321
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ta recenzija je toliko neozbiljna da ne zasluzuje nikakav komentar.

Kod mene se uopce nije radilo o tome mogu li si priustiti Samsungov Gear ili ovo i nevezano za cijenu sam odabrao Amazfit jer mi je bolji i ljepsi sat.

Da mi nije dobar i da imam problema sa citljivoscu sigurno ga nebi imao i koristio svakodnevno od 8 mjeseca do sada i nemam nikakvu namjeru mijenjati ga za neki drugi...recenzija za zaobici.

 

Evo jedna slika na sobnom svjetlu pa vi recite dali je ovo isprano ili necitljivo kako autor onog testa pise...na dnevnom svjetlu i direktnom suncu citljivost je jos bolja!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 19:03 (ocean77).
 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Za te pare je sat vrh vrhova. Ja sam mislio prvo kupiti apple watch a zavrsio na amazfitu. Pronasao sam ga slucajno na youtubeu kad sam proucavao sto uzeti.  Ja sam zadovoljan a ne stedim ga ni malo.  

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
A šta je recenzent htjeo da kaže sa ovim "Amazfit od povezivosti podržava WiFi i Bluetooth, ali za razliku od Samsunga, ne podržava NFC, te ima nešto manje slobodnog RAM-a – 512 MB naprema 768 MB na Gear Sportu, ali je i to manje-više dovoljno za zalihu glazbe za uobičajenih sat ili sat i pol sportske aktivnosti."
????
U RAMu drži muziku i podatke???
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ma gluposti je dečko nadrobio u recenziji da je to ružno. Brijem da je pisao a nije ga ni imao u/na ruci.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Kaze da ga je nosio tjedan dana na ruci pa sam iznenađen jos i vise onime sto je napisao.
16 godina
online
Re: Xiaomi Amazfit
Skidati sat svaki dan i stavljati na punjac nebi opravdao ni da ima ne znam kakav HW i supergengstasexyamoled ekran 8k rezolucije.
Sve uredjaje koje kupujem u zadnje vrijeme gledam da traju na jednom punjenju sto dulje (mi max 2 i mi band 2). Zato je amazfit best buy i trenutno bolja opcija od bilo cega trenutno dostupnog za nekoga tko nije hardcore sportas. Cak se ni nova dvojka ne isplati uzeti zbog kraceg trajanja na jednom punjenju, i da ne velim da mi je grdja vura od jedinice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

To da li ti je ljepša ili nije je stvar vlastitog ukusa, i preferencije. Meni je recimo amazfit2 puno ljepši nego prvi.

 

Ja trenutno miband koristim i sve više razmišljam da si uzmem amazfit2. Zanima me da li su riješili pitanje jezika na njemu ?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ukay1000 kaže...
Cak se ni nova dvojka ne isplati uzeti zbog kraceg trajanja na jednom punjenju, i da ne velim da mi je grdja vura od jedinice.

 

Meni isto, Amazfit 1 mi se bas i svidio jer nema nikakvih izbocina dok mi novi Amazfit izgleda kao 90% ostalih satova tog tipa.

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Preko Kimovila i njihovih dnevnih ponuda sam nasao Amazfit za 89 dolara iz Kine sa narandzastom narukvicom, a kako sam ja iz BIH ne znaci mi puno odakle je. Ta boja narukvice mi ne odgovara nego bih odma uzeo crnu za 10ak dolara pa bi sat izasao oko 100. Da li je mozda bolje sacekati kinesku novu godinu za koji dan i odmah uzeti crnu narukvicu, pretpostavljam da ce tad isto biti na popustu. U svakom slucaju kome odgovara narandzasta neka kupuje odmah jer akcija traje jos 7 sati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Došle mi bluetooth slušalice Meizu Ep51.

Prvi dojam je fantastičan. On pakiranja koja izgleda kao da sam kupio slušalice od 1000kn, a ne 120, zvuka koji me ugodno iznenadio za BT sluške, jako dobre izolacije vanjskih zvukova i stabilnosti u ušima. Na prvu izgledaju da nema šanse da će ostat u ušima kod skakanja i trčanja, kad ono nemoš ih isčupat van iz uha kolko dobro stoje.

 

Vidit ćemo kaki će dojam bit nakon nekog vremena korištenja, al zasad je jako dobar.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Meizu EP51 su stvarno fenomenalne sluske.. zao mi je samo sto ih vise nece bit, jer ih je naslijedio ni priblizno dobar EP52 model  zbilja "ko je jamio jamio" situacija. (do sada sam imao 5 BT slusalica, i ove su uvjerljivo najbolje a ni blizu najskuplje)

Why so serious???
14 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Koja je razlika?

Tj. zašto EP52 nisu dobre u usporedbi sa EP51?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Zbog onog drzaca oko vrata, izgleda cudno i neprakticno. Onemogucava normalno vjezbanje u teretani (bench, cucnjevi, deadlift, bilo sto na strunjaci..).

Why so serious???
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Za vas koji koristite IOS i amazfit dosao je update za bluetooth. Nadam se da ce ova zakrpa popraviti gubljenje konekcije izmeduu sata i telefona jer meni se u zadnje vrijeme par puta dnevno znao diskonektati.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

par pitanja vezanih za Meizu EP51

- da li je moguce iskljuciti mikrofon tj  "mute" direktno sa slušalica (neovisno o mobitelu)?

- kakva je kvaliteta glasovnih poziva?

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ja što sam vidio review-ove za novi model svi su bili oduševljeni i kažu da su to najbolje BT slušalice dosad (da pišaju po onima koje su nekoliko puta skuplje). Pričam o EP52. Al eto meni je taj "ovratnik" isto odbojan (iako se ljudi u review-ovima nisu žalili), a i taj novi model je duplo skuplji od ovih koje sam ja uzeo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ma vjerujem da je kvaliteta slušalica odlična ... takodjer i slušanje glazbe ... ali me zanima kakav je mikrofon, da li ima noise cancelling funkciju i da li se moze mutati sa samih slusalica?

trenutno koristim bluetooth slusalicu xiaomi ... i ona sve to ima ali bi ju volio zamijeniti sa full slušalicama (koristim ju većinom za skype konferencije)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Ja što sam vidio review-ove za novi model svi su bili oduševljeni i kažu da su to najbolje BT slušalice dosad (da pišaju po onima koje su nekoliko puta skuplje). Pričam o EP52. Al eto meni je taj "ovratnik" isto odbojan (iako se ljudi u review-ovima nisu žalili), a i taj novi model je duplo skuplji od ovih koje sam ja uzeo.

Sve ovisi za sto ih koristis, revieweri generalno moraju pregledati 10 slusalica tjedno i s modelom otrce par krugova jedno popodne i daju sud.. Ako po youtubeu potrazis recenzije ljudi koji ih imaju i vjezbaju u teretani, shvatit ces koliki je ovratnik problem. Buduci je to 80% vremena moj slucaj, steta.. 

Sto se tice mikrofona, stvarno ne znam  imam neko nepisano pravilo koje mi je ostalo u DNA od prastarih mobitela da ne pricam sa slusalicama.. tako da sorry, al uopce ne koristim te mogucnosti (prvenstveno hvalim EP51 zbog kvalitete zvuka i izrade). 

I oteli smo temu ljudi, vratimo se na Amazfit 

Why so serious???
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,

kupio bih Amazfit Pace i Meizu EP51 slušalice.

 

Zna tko kakav coupon code ili povoljnu trgovinu bez carine ?

Odkud vi kupujete?

Pretpostavljam da ako naručim s kine da su velike šanse da mi otvore paket i ocarine.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tomek091 kaže...

Pozdrav,

kupio bih Amazfit Pace i Meizu EP51 slušalice.

 

Zna tko kakav coupon code ili povoljnu trgovinu bez carine ?

Odkud vi kupujete?

Pretpostavljam da ako naručim s kine da su velike šanse da mi otvore paket i ocarine.

 Ne znam cemu toliki strah od carine. Cak i da ti ocarine opet je jefitnije nego se ovdje moze nac'. Naruci bez DHL shippinga, pricekaj 15-30 dana i mozda ti prode bez carine. U mojem potpisu imas link za stranicu sa friskim kuponom postavljenim jucer, nadam se da jos radi. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ja sam recimo uzeo kupon iz potpisa od kolege Sime. Taj kupon kojeg sam ja uzeo se razgrabio u roku od 1 minute.

A što se tiće cijene Meizu, ona zna past ispod 20$ (ak se nađe kupon, flash sale obično bude oko 26$), al meni se nije dali čekat kupon pa sam iskoristio svoje bodove sa gearbest-a i snizio si cijenu kolko je maksimalno moguće.

Kao što sam već napomenio meni je Pace došao bez carine.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

ma muči me ta carina, prije koji mjesec frendu naručio arduino, i bilo par kuna preko one granice carinjenja, i platio te neke usluge carinjenja dostave, pdv, carinu i ostale nebuloze skoro kao vrijednost paketa s dostavom iz kine...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Mislim, ak ti ode na carinu dat ćeš tih 25% i nešt sitno i to je to. Opet prođeš dost dobro za takav sat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ako ne zelis sansu da ti ide na carinu, najjeftinija opcija ti je honorbuy, 850kn

8 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Postao sam vlasnik ovog sata i uspio sam sve podesiti,jedino ne dobivam notifikacija na mob(Xiaomi mi A1).Pokušao sam već sve,i reset sata i app,spajanje iznova ali ništa.Znači izabrao sam aplikacije koje želim za notifikaciju,u optimizaciji baterije na mobu isključio optimizaciju za app i ništa.....ako ima koji savjet,bio bih zahvalan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

u aplikaciji setting-system permission- notification read permisssion -enabled

8 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Evo uspio sam naći rješenje,bio je uključen "silent mode"..hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav, imam jedno pitanje:

 

Da li je moguće spojiti Amazfit BIP sa Polar HR monitorom koji se stavlja oko prsa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Stable 1.3.6 je vani. Iznenađujuće često puštaju update-e, svaka čast.
Why so serious?
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

evo changelog

 
6 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice