Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 285.903
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Gledam da uzmem ovaj mob, pa prije nego naručim, da provjerim..

 

Koliko je teško unlockat bootloader i napraviti fastboot flash? Da li je jednostavno kao na Xiaomi Mi4c?

 

Koji ROM preporučate da stavim gore, Global ili EU? Global nije kineski, je tako? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Cromaki kaže...

Updater aplikacija je maknuta prije X mjeseci na Developer ROM-u, od sada se odmah iz Settings (My Device) pristupa ažuriranju.

 

 

 koju temu imas? 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Meni na Mi Max 2 je 9.5.4.0 tak da izgleda da nesto kasne sa updatom, makar ne vidim neki smisao stalno raditi update ako sve radi kako spada jer nje prvi puta da nesto zeznu sa novim updatom.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
domac5 kaže...
Cromaki kaže...

Updater aplikacija je maknuta prije X mjeseci na Developer ROM-u, od sada se odmah iz Settings (My Device) pristupa ažuriranju.

 

 

 koju temu imas? 

 Geometry

 

Official Geometric Theme Series by Xiaomi Company. Download Them Now!
http://en.miui.com/thread-663924-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

ja ga isto mislim uzeti.. evo razmišljam još dal sačekati 24.04. i ove nove mobitele koje najavljuju pa vidjeti

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
marijanooo kaže...

Gledam da uzmem ovaj mob, pa prije nego naručim, da provjerim..

 

1.Koliko je teško unlockat bootloader i napraviti fastboot flash? Da li je jednostavno kao na Xiaomi Mi4c?

 

2.Koji ROM preporučate da stavim gore, Global ili EU? Global nije kineski, je tako? :D

 1. Slicno, treba se prijavit za otkljucavanje i cekat..

2.Global nije kineski, ali ima google aplikacija, nekih 10ak. Xiaomi.eu bi ja stavio nakon otkljucavanja bootloadera :)

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Možda MI 6x bude bolja kupovina od Note 3, a za isti novac

Xiaomi rulz
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo ga, službeno je 9.5.3 vani:

 

http://en.miui.com/download-336.html

 

 

bunch
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
bunch kaže...

Evo ga, službeno je 9.5.3 vani:

 

http://en.miui.com/download-336.html

 

 

 I updater aplikacija ga nalazi.

EDIT: skinulo se i instaliralo za 15ak min. Ja sam očekivao Oreo a ovo je Nougat 7.1.1.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 13:11 (Paolo Maldini).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
kraic kaže...

Možda MI 6x bude bolja kupovina od Note 3, a za isti novac

 Ma 0 bodova, mi 6x ima 3010 mah bateriju na 6" ekran.. da je bar 3500 ili kao u redmiju 4000 uzeo bi bez razmisljanja.. nijednog savrsenog modela nemaju, ako su kamere ok i ekran 18:9 onda je baterija premala, ako je baterija i kamera ok onda ekran ima 5 cm mesa iznad i ispod.. fali im nesto kao nubia z18 mini i jos da ima amoled ekran

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Pa što nije bilo rečeno da ovaj update još neće nositi 8.x android?

 

Update odrađen, notifikacije su sad puuuno bolje.

 

Još kad bi se uvela mogućnost promjene DPI-a, mogućnost navigiranja playlistom u aplikacijama za glazbu putem tipki za glasnoću i opcija prebacivanja zadnje i trenutne korištene aplikacije na double-tap home tipke, OS bi bio savršen.

 

EDIT: hvala kolegi na podsjetniku

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 14:39 (Grozni_Zabac).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Grozni_Zabac kaže...

Pa što nije bilo rečeno da ovaj update još neće nositi 8.x android?

 

Update odrađen, notifikacije su sad puuuno bolje.

 

Još kad bi se uvela mogućnost promjene DPI-a, mogućnost navigiranja playlistom u aplikacijama za glazbu putem tipki za glasnoću i opcija prebacivanja zadnje i trenutne korištene aplikacije na double-tap home tipke, OS bi bio savršen.

 DPI mozes promjeniti kroz ADB bez roota. LINK

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Grozni_Zabac kaže...

Pa što nije bilo rečeno da ovaj update još neće nositi 8.x android?

 Možda, nisam baš toliko detaljno pratio, samo sam registrirao da će Oreo za Note 3 doći u zadnjem Xiaomievom valu nadogradnji. Nisam razočaran, dapače, mobitel radi savršeno prije i nakon ovog updatea.

13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

I sta je novo sa updejtom, sta su stavili, sta maknuli sta radi sta ne radi, neki detalji

Ne zuri mi se s updejtom ako to nije to

Ko cure na rn4 SOT je opao za dobrih cca 3h, s cca 10 na 7, skoro cijeli dan prosjecnog koristenja izgubis, zalosno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

zbog cega je slaba podrska na xda?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Meni i frendu takoder dosao update, nismo ga stavili i ne planiramo dok ne cujemo dobra iskustva odnosno da sve radi kako spada..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pozdrav, evo me poslje krace pauze, dobre vijesti. Sutra bi trebalo da mi stigne Xiaomi.

Pa vam javim je li stvarno bilo do mog moba, da bude blizu moba od prijatelja mi 6 bio bi zadovoljan.

[url=http://minecraft-mp.com/server-s68005][img]http://minecraft-mp.com/banner-68005-3.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
2dulle kaže...

Pozdrav, evo me poslje krace pauze, dobre vijesti. Sutra bi trebalo da mi stigne Xiaomi.

Pa vam javim je li stvarno bilo do mog moba, da bude blizu moba od prijatelja mi 6 bio bi zadovoljan.

 Odlicno, ti ga prvi nemoj azurirati na 9.5.3 da ne bi bio opet plač

 

A citam na miui forumu nitko nije zadovoljan, baterija pušing, glavna kamera takodjer pušing, svi placu zbog face unlocka itd itd

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 20:12 (16OR).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja nisam primijetio neke probleme s baterijom, čak možda i neko poboljšanje. Kameru nisam isprobavao jer nisam imao potrebe, ali budem obratio pozornost. Face unlock me ne zanima niti najmanje tako da tu nisam mjerodavan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kazu da je prednja bolja, a straznja se pogorsala u nocnim uvjetima, kao suma ko u prici

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Za noćne fotografije potrebno je koristiti HHT, nikako automatiku. 

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Update zaribao ?

Stvarno im je automatika problem. Na Mi4s na manual modu u mrklom mraku možeš dobiti pristojnu fotku,, a na automatici, crnilo... baš šteta

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pa mislim da baterija ok na note 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Tako sam ja naletio na neku temu sa miui foruma u vezi baterije za neki xiaomi mob. Većina se žalila da im je nakon nekog update-a baterija dosta slabija, dok se prvi nije sjetio instalirati ROM na čisto i taj je pohvalio bateriju da je čak bolja nego na starom romu. Poslije njega se javilo još 4-5 forumaša da je stvarno u slučaju instalacije na čisto baterija bolja.

Nije da je to nešto što nismo znali, ali nije zgorega ponoviti da su takve instalacije uvijek bolje i sigurnije po pitanju svega.

Inače Mi Note 3 mi vise nije glavni kandidat, odlučio sam se da mi više paše nešto manjih dimenzija, pa čekam da takav. Po ostalome mi je Mi Note 3 super, odmah bih potpisao da nova Nubia Z18 Mini radi fotke kao ovaj mob, ali nema opticku stabilizaciju a i ovaj dupli zoom bez gubitka kvalitete je fina stvar

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 12:23 (ALVIN).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Definitivno nemam problema s baterijom nakon update-a. Brightness je na max dok sam vani, cca 70% u unutrasnjosti. Standarno koristenje uz koju partiju pubg-a dok putujem na posao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kod mene baterija kao i prije, sve super, notifikacije dosta bolje, aplikacija teme je izbačena što mi je na prvu falilo ali kad se promijeni regija izvan EU onda je i to ok

Za fotografije još ne znam, za to mi treba malo vremena

Uglavnom, preporučam update zbog notifikacija, face unlock sam prije imao ali ga nisam koristio tako da mi je ti nebitno

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pozdrav svima, 

 

Konacno mi je stiga telefon maloprije i sada cu malo da ga probam, prvi put ga otvaram pa da vidimo sta ce biti.

Uzbudjen sam i nadam se samo da ce biti bolji od predhodnog i da je onaj stvarno bio sa greskom.

A sto se tice update-a ne znam da li da radim ili ne ali bitan mi je faceunlock tako da vidjecu.
Da li se isplati staviti Xiaomi.eu rom?

Prvo da vidim kakav je pa javljam utiske.

[url=http://minecraft-mp.com/server-s68005][img]http://minecraft-mp.com/banner-68005-3.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pozdrav, briše li update podatke (poruke, fotke, itd.)? Thx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ne brise nista, to jedino ako stavljas custom rom. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kameru su definitivno uhebali updateom, u tamnijim uvjetima lošija nego prije, selfi kamera i poboljšanja me baš i ne zanimaju

grrrr

Volio bih da još netko malo istestira pa da čujem utiske :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 22:14 (braingym).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice