Zopo Zp580

poruka: 5
|
čitano: 2.362
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Zopo Zp580

Pozz forumaši evo otvorio sam novu temu jer nisam mogao naći sličnu temu. Mene zanima da li se može nadograditi na ovaj mobitel Android 4.4 KItKat tvornički na njemu je instaliran Android 4.2.2. JelyBean.

Našao sam jedan link gdje kaže da može ali ja to baš i ne kontam i nevjerujem da se to može napraviti! Šta vi mislite?Hvala na odgovorima unaprijed!  http://chinagadgetsreviews.blogspot.com/2014/07/download-zopo-zp580-android-44-kitkat.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 14:51 (CPU).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Zopo Zp580

Znali itko???Jeli iko ima ovakav isti mobitel??

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zopo Zp580

Bok
Moguće je updateati taj mob. Ima i na njihovim službenim stranicama linkovi i tutorial za skidanje. Sve je objašnjeno. Jedino što je ta verzija ustvari 4.2.2, samo malo poboljšanja. Ne radi se o KitKat-u.

14 godina
offline
Zopo Zp580

sva sreća pa je čovjek pitao za ovo prije 4 mjeseca

 

i po meni se bolje kani toga na Zopu, ljudi se masovno žale da su pojeli govno nakon updatea na 4.4

mrzim internet TD ratnike
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 19:54 (JuXo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zopo Zp580

Kad sam vidio, odgovorio sam. Ako ne pomogne njemu, jer je davno stavio post i prije mjesec dana, ponovio pitanje, možda pomogne nekome drugome. Uostalom, možda se netko drugi susretne sa tim mobitelom pa će trebati informaciju. Budući da je taj model sad još jeftiniji u prodaji i dostupniji osobama plićeg džepa.

A ovaj, ni tvoj odgovor onda nije baš na vrijeme, mogao si i ranije nešto napisati, zar ne? :)
Pozz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice