Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG279Q

poruka: 6
|
čitano: 1.929
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Acer Predator XB271HU VS. ASUS ROG Swift PG279Q

Nemogu se odlućit između ova 2 monitora. oba dva su vrhunska za gaming. Vaši glasovi će odlučit moju kupnju. Slobodno navedite komentar.

21 Acer Predator XB271HU
1 ASUS ROG Swift PG279Q
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2016 12:45 (Peykovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG279Q

Isti je panel u oba monitora tako da ne može nitko reći da je jedan bolji od drugog što se tiče slike. Dakle preostaje ti izrada, stalak, BLB, postavke i naravno - cijena!

 

Pošto imam acera, preporučit ću ga. Odabrao sam ga jer je jeftiniji i jer ima manje pritužbi na blb sveukupno od strane korisnika na neweggu i amazonu. Izrada je vrhunska, bezel je gotovo nepostojeći. Stalak je iznimno čvrst i okretan. Asusova jedina "prednost" je led gimmick i ROG brand . Dati 700-1000kn više za asusa je po meni budalaština pored acerovog predatora. Ponavljam, panel je identičan.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG

Upravo to, u oba monitora je isti AHVA panel od AU Optronics / BenQ, vjerojatno ne skroz isti jer totalno isti panel je tesko proizvest, no ista tehnologija.

9 godina
offline
Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG279Q

Glasam za Asus jer su vani gdje ga pikiram uzet cjenovno isti...izgleda da im je predator srušio cjenu ...da je acer jeftiniji uzeo bih njega!

SILA/ZGX@ZGamers
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG

 

 


Trenutno sam u dvojbi izmedju kupnje jednog od ta dva monitora pa bih molio jos misljenja ... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2016 22:11 (xerox19).
7 godina
offline
Acer Predator XB271HUbprz VS ASUS ROG Swift PG279Q

Acer ima ljepsi stalak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice