Koji 24 " monitor uzeti

poruka: 38
|
čitano: 15.038
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

pozdrav

 

koji 24 " monitor da uzmem za igranje(vise bitno) i gledanje filmova :) do 2500 kuna

 

hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti

Za te nove bi trebao potražiti nekakav Full LED HD monotor.

 

E sad, dali ćeš 16:9 ili 16:10,

izbor je tvoj.

 

Za filmove, svakako 16:9,

a za igre 16:10 je možda bolji izbor (možda jer je to sve subjektivne prirode).

 

Inače, pazi da je FULL LED,

jer samo rubno LED osvjetljenje zna biti lošije od klasičnog

osvjetljenja.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
Don Kihoty kaže...

Za te nove bi trebao potražiti nekakav Full LED HD monotor.

 

E sad, dali ćeš 16:9 ili 16:10,

izbor je tvoj.

 

Za filmove, svakako 16:9,

a za igre 16:10 je možda bolji izbor (možda jer je to sve subjektivne prirode).

 

Inače, pazi da je FULL LED,

jer samo rubno LED osvjetljenje zna biti lošije od klasičnog

osvjetljenja.

Mislim da i nema pravih led monitora a kad budu postojali bit ce jako skupi jbg.

15 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Mislim da je bolje uložiti u kvalitetan "obični" LCD monitor nego u LED LCD monitor. Imao sam prilike sjesti za takav monitor i nisam bio jako oduševljen, osim sa dizajnom naravno. Kod običnog LCD monitora izbijanje pozadinskog osvijetljenja se može suzbiti smanjenjem svjetline, a za sumu od 2500 kn se redovito nađe monitor sa više HDMI izlaza, sa izlazom za slušalice i sl., a LED monitori u toj cifri nude osnovnu razinu opremljenosti. Uglavnom moje mišljenje je kvalitetniji LCD monitor premo LED LCD monitoru, barem još neko dogledo vrijeme dok se tehnologija i troškovi izrade ne poboljšaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Ako ti nije puno 27' inča, P2770H svakako.

 

Ako ti je 24' prioritet onda P2470H definitivno.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Po meni je apsurdno davati 2500,2700kn za TN monitor danas. To govorim da se razumijemo,nakon gotovo 3g korištenja 24 1920x1200 Samsunga..jedan sam od prvih koji je imao 24 TN tablu uopće (na PCE forumu).

 

LED,non-LED,pa DC od milijuna spram 1,pa i HDMi koji je ništa doli DVi+zvuk i kvalitet slike je identičan,apsolutno,sve to pada u vodu čak i pred budget E-IPS matricom kakvu sam susreo na 22 inč LG modelu.

 

Boje su toliko uvjerljivije,da se bojim da sam sve ove godine bio u zabludi da se od TN-a dobrom kalibracijom i uz malo vješto podešenog softvera može nešto izvući. Jednostavno od prikaza boja,do kontrasta,crne boje,sve je hm..pretjerat ću možda,ali - duplo bolje.

 

Stavili su mi u Vemilu 22 E-IPS i kraj njega 23.6 nekakav LED TN,mislim, na stranu svi izlazi,blještavilo glossy plastike i par inča više..22 monitor je imao manju rezu nego fullHD, a slika je bila perfektna..kakva je tek na još jačim IPS tj. PVA matricama i većoj rezi ne želim ni znati.

 

http://protis.hr/products/details/monitor-lcd-22-lg-w2220p-1680x1050-300cdm2-10001-6ms-eips-panel-pivot/31291?service=1

 

Ne znam šta reći za tu cijenu..1600 pišljivih kn. A dati 1000kn gotovo više,za inč i pol TN-a...hm..

 

To je ovaj monitor inače..stvarno mi je prva liga slika bila,a uzeo bi u obzir da su postavke bile out-of-the-box. Da ga je bilo kalibrirati ne bi sekunde razmišljao za 2500,ovo ili neki ultra-uber HDMi,USB,glossy TN. Čak i da je 27 inča.

 

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 10:49 (thedream).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Pozdrav društvo

I ja mislim kupit neki 24" i recimo da sam suzil na ovih pet

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-asus-vh242h/19426

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-philips-244e1sb-5ms-10001-250cdm2-speakers-dvi-hdmi/27546

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-lg-w2453v-1920x1080-300cdm250-0001-2ms-dvi-hdmi/26023

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-samsung-p2450h-1920x1080-300-cdm2-700001-2ms-dvi-hdmi-crni/26569

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-samsung-p2470h-1920x1080-300cdm2-70-0001-2ms-black/28744

 

svi su 24", 1920x1080, dvi + hdmi - ono što ja tražim

 

prema ovom bi asus i samsung 2450h bili u top10 i lg je pri vrhu. nisam ih imal priliku vidjet uživo pa molim vaša mišljenja

 

hvala

 

edit: monitor je za igrice i kao radni monitor za prevođenje itd. za početak bi bio spojen na laptop Acer 6920g koji ima 16" full hd ekran, a za par mjeseci kad dođu ati 6xxx serija bu došla nova kanta sa njima ili 460 gtx (bumo vidli koje su bolje)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 13:03 (El Dacho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti
Ja preporučujem Lg w2453v ja ga imam koristim ga najviše za igranje, surfanje i gledanje filmova i odličan je. Moja preporuka
xxx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji 24 " monitor uzeti

hvala

koji je dead pixel policy kod LG-a, Samsunga, Asusa itd.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Pogledaj best buy iz Bug-a: Acer S243HLbmii-savršenstvo od monitora.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji 24 " monitor uzeti

to čudo od Acer S243HLbmii nema nigdje za kupiti, a i ne privlači me previše

na kraju ću valjda LG uzet (ili Samsung)

koji užas od odlučivanja

za te pare su tak svi isti, valjda

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
offline
Koji 24 " monitor uzeti

dobar AOC, šteta kaj nema hdmi

gledam malo review-e na cnet-u, zakaj su popljuvali Acera i Samsung p2450h, ti ljudi stvarno ne iskalibriraju monitore kad testiraju il kaj?

ak se monitor nemre okretat po svim osima 360 njima nije dobar (ne znam kolko vi koristite te pivote, zakrete, kutove gledanja itd)

dok je na testfreaks samsung Top10, ne kužim

ja sjedim ispred monitora i gledam ga direktno, ostalo mi uopće njije bitno, a samo poskupljuje monitor. i zbog toga mu daju lošu završnu ocjenu i onda ja mislim da je monitor sranje

jedino kaj mene zanima je slika, i to kad ju jednom narihtaš ne diraš (tak da i osd nije ne znam kak važan)

već duže vrijeme nemam desktop računalo i koristim laptop Acer Aspire 6920g fullHD 16" i meni je ekran savršen za rad (malo manja slova, al sam se naviknul). 

Dajte mi sad takav 24" monitor i ja bum sretan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Oba su 99% user ratinzi,ništa relevantnije nego da ti ja kažem da valja ili ne valja ili neki drugi mujo. Nađi pošten site,oni ili prepisuju user ratinge,ili se na njih svode.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
thedream kaže...

Po meni je apsurdno davati 2500,2700kn za TN monitor danas. To govorim da se razumijemo,nakon gotovo 3g korištenja 24 1920x1200 Samsunga..jedan sam od prvih koji je imao 24 TN tablu uopće (na PCE forumu).

 

LED,non-LED,pa DC od milijuna spram 1,pa i HDMi koji je ništa doli DVi+zvuk i kvalitet slike je identičan,apsolutno,sve to pada u vodu čak i pred budget E-IPS matricom kakvu sam susreo na 22 inč LG modelu.

 

Boje su toliko uvjerljivije,da se bojim da sam sve ove godine bio u zabludi da se od TN-a dobrom kalibracijom i uz malo vješto podešenog softvera može nešto izvući. Jednostavno od prikaza boja,do kontrasta,crne boje,sve je hm..pretjerat ću možda,ali - duplo bolje.

 

Stavili su mi u Vemilu 22 E-IPS i kraj njega 23.6 nekakav LED TN,mislim, na stranu svi izlazi,blještavilo glossy plastike i par inča više..22 monitor je imao manju rezu nego fullHD, a slika je bila perfektna..kakva je tek na još jačim IPS tj. PVA matricama i većoj rezi ne želim ni znati.

 

http://protis.hr/products/details/monitor-lcd-22-lg-w2220p-1680x1050-300cdm2-10001-6ms-eips-panel-pivot/31291?service=1

 

Ne znam šta reći za tu cijenu..1600 pišljivih kn. A dati 1000kn gotovo više,za inč i pol TN-a...hm..

 

To je ovaj monitor inače..stvarno mi je prva liga slika bila,a uzeo bi u obzir da su postavke bile out-of-the-box. Da ga je bilo kalibrirati ne bi sekunde razmišljao za 2500,ovo ili neki ultra-uber HDMi,USB,glossy TN. Čak i da je 27 inča.

 

Nije apsurdno davat 2.500 kn zapravo manje za recimo jedan 27 monitor, jer ljudima je bitna velicina ipak barem vecini normalnih korisnika pogotovo onih koji oce sve u jedan monitor za TV i komp. Sve TN matrice nisu iste one dobre su itekak dobre, a one losije su pa zna se vec kakve i to je tak.Nevinašce Normalno da pretjeruješ nema E-IPS matrica duplo bolje boje niti blizu, od recimo jednog dobrog TN monitora sa kvalitetnom TN matricom a ne mackom u vreci. Pitanje kakva je bila tvoja TN LCD matrica na tom tvom Samsungu 24, kad se zna da je Samsung muljal kak je dug i širok s tim matricama pa su mnogi dobili cudnovatog kljunaša od Samsung monitora i slike.Nevinašce Islo je nekak ovak imas Samsung neki model i slika je dobra, neki drugi korisnik ima potpuno isti model ali slika jednostavno nije dobra ne valja i ne mozes ju poboljšat i to je to sve jasno i kaj bumo sad.Cool

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcdtv-27-asus-27t1e-1920x1080-400-cdm250-00015ms/30041

http://event.asus.com/LCD/TV_Monitors/

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcdtv-27-lg-m2762d-1920x1080-300cdm25000015ms-mpeg4/31294

http://www.lg.com/id/commercial-product/commercial-monitor/LG-monitor-tv-M2762D.jsp

13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti
Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 19:07 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
thedream kaže...

Nema smisla uopće diskutirati,TN je TN,i ja sam bio u zabludi,rekao bih..blatnoj do grla. Ali ljubazno osoblje sa PCE na čelu sa par uber-iskusnih korisnika mi je pokazalo,i dokazalo,koliko je TN smeće,spram najobičnije budžet IPS matrice,a kamoli jačih modela. I griješiš na kvadrat, TN je TN, sve TN matrice imaju iste mogućnosti,i iste itekako nedostatke. Više ovo drugo,nego prvo. Ekipa se voli vidim ložiti na količinu izlaza,i veličinu,vs. evidentnu kvalitetu slike.

 

Usput,imam Samsung matricu u monitoru,znam što je unutra,a i kihoty mi je,hvala mu,dao par uputstava kako da još jednom provjerim. Nemam nikakvu drlju,i monitor je sjajno kalibriran,da je nekoliko PVA i IPS korisnika reklo,da sam minimizirao bleeding do bola, i kontrast tj. boje + crnu prilično dobro pogodio. Nije moj monitor toliko šljukav, ali vjeruj mi - bio sam tamo di si ti sad, u toj zabludi.

 

I griješiš..i to itekako,usporediti LG sa E-IPS-om je dalo razliku vidljivu iz prve, i to sa out-of-the-box postavkama slike, a kamoli usporediti kakav HP,Dell ili ne daj bože EIZO..suluda ti je to rasprava,i da ti ja objašnjavam - kojeg su učili i koji se razlikama još uči.

 

TN je smeće..mene su uvjerili. Ali ja novca za jače nemam trenutno,i moram kalibrirati HW i SW,da bi nešto izvukao..

TN nije smece opet pretjeruješ EIZO nemoj nit spominjat jer nema smisla, bitno je za kolko love dobijes ok 27 monitor a kolko ono kosta takve velicine EIZO monitor opet nema smisla spominjat.Nevinašce Takvi monitori su za profesionalce, a ne za obicnog korisnika pa ih treba skroz zanemarit ko da ne postoje jer su brutalno skupi.NevinašceCool

13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Dao sam ti jedan lijep link,nešto me tekst zeza..pa sam ostavio samo link,a poruku na koju si nadovezao - obrisao nažalost. Jasno kao dan - prednosti i nedostaci TN-a. Bojim se da će prednost uvijek ostati jedino cijena, odaziv za gamere i pokoješ filmaša,i veličina,što je vezanu uz prvo bang-for-buck usere. Ali reći da nema razlike E-IPS i TN,pomalo smiješno,ili ju umanjivati. Ne bi govorio da nisam vidio,taj mali LG od 1600kn ima duplo bolju sliku od ijednog TN monitora kojeg sam ja vidio,kalibriranog ili ne. A vidio sam ih bar 40,svojim očima kao putnik zadnjih 5g i prodavač polovnog HW-a. Namigiva

 

Sve je inače na mjestu što si napisao,samo se bojim da si malo u prevelikoj zabludi oko kvalitete TN matrice. Kažem - nije nešto čemu te ja mogu naučiti pošto buljim upravo u jedan, i učim se razlikama i sam. Ali evidentne su, prvo kod boja,kontrasta i crne. To ne mogu opisati. Neću sad spominjati teroriste koji kontrast drže na 100% ili Brightness da ne vidiš jel bijela u igri,siva ili crna,sve na isto dođe. Govorim o kalibriranim monitorima, TN matrica je jednostavno ograničena po pitanju prikaza boja, i crne,kao tona. Pošto meni crna i nije boja..Namigiva

 

Eh,da..mali edit. 24 IPS Philips dobiješ za 3200kn,a pojede sve ove tabloide 27'' u kvaliteti slike, vidio sam ga na djelu. Što se EIZA tiče imao sam krasnog mentora na PCE  u vezi tih monitora (Visage),i dao mi je par primjera,kako i nisu tako brutalno skupi,oko 100 eura u prosjeku - od prosječnog 24 IPS-a. Dakle kakvih 4 000kn naviše,za nešto solidnije.

 

I nije preskupo ako kupuješ monitor jednom u 5-10g,što u pravilu takva matrica lijevom rukom može iznijeti.

 

Evo link,old spice heh - dokaz,ne obećanja. 2500kn za TN ili 500više za ovo..hm,dilema ha?

 

http://protis.hr/products/details/monitor-lcd-24-philips-240pw9es-silver/23619?service=1

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 19:44 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
thedream kaže...

Dao sam ti jedan lijep link,nešto me tekst zeza..pa sam ostavio sam link,a poruku na koju si nadovezao - obrisao nažalost. Jasno kao dan - prednosti i nedostaci TN-a. Bojim se da će prednost uvijek ostati jedino cijena, odaziv za gamere i pokoješ filmaša,i veličina,što je vezanu uz prvo bang-for-buck usere. Ali reći da nema razlike E-IPS i TN,pomalo smiješno,ili ju umanjivati. Ne bi govorio da nisam vidio,taj mali LG od 1600kn ima duplo bolju sliku od ijednog TN monitora kojeg sam ja vidio,kalibriranog ili ne. A vidio sam ih bar 40,svojim očima kao putnik zadnjih 5g i prodavač polovnog HW-a. Namigiva

 

Sve je inače na mjestu što si napisao,samo se bojim da si malo u prevelikoj zabludi oko kvalitete TN matrice. Kažem - nije nešto čemu te ja mogu naučiti pošto buljim upravo u jedan, i učim se razlikama i sam. Ali evidentne su, prvo kod boja,kontrasta i crne. To ne mogu opisati. Neću sad spominjati teroriste koji kontrast drže na 100% ili Brightness da ne vidiš jel bijela u igri,siva ili crna,sve na isto dođe. Govorim o kalibriranim monitorima, TN matrica je jednostavno ograničena po pitanju prikaza boja, i crne,kao tona. Pošto meni crna i nije boja..Namigiva

 

Eh,da..mali edit. 24 IPS Philips dobiješ za 3200kn,a pojede sve ove tabloide 27'' u kvaliteti slike, vidio sam ga na djelu. Što se EIZA tiče imao sam krasnog mentora na PCE  u vezi tih monitora (Visage),i dao mi je par primjera,kako i nisu tako brutalno skupi,oko 100 eura u prosjeku - od prosječnog 24 IPS-a. Dakle kakvih 4 000kn naviše,za nešto solidnije.

 

I nije preskupo ako kupuješ monitor jednom u 5-10g,što u pravilu takva matrica lijevom rukom može iznijeti.

Pa znam ja odavno koje su razlike između matrica, to nije nista novo to svi znaju koji su upuceni. Sve ok ali nece niko dat 3200 kuna za 24 monitor, kad moze dobit dobar za samo 1600 kn ko ovaj dole to je realnost obicnog korisnika. Ljudi ce uvjek ulozit vise love u nekaj drugo, nego u monitor osim ak profesionalno trebaju takav kvalitetniji monitor. Vidio sam ja kak izgleda IPS monitor, i to Samsung IPS ima ga frend dobro mi je poznat i kak to izgleda. Razlike se vide u odnosu na moj monitor, ali takve da bi ja dal duplo vise love za njega malo sutra pa da i imam viska love.NevinašceCool

 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_191&products_id=7597

13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Da,cijena je jedan prilično neoboriv argument danas. Više nego ikad za šaku kuna možeš solidan monitor ubosti. Što ne umanjuje njegovu nekvalitetu prema skupljima,uostalom - materijalan smo svijet,tako je u svemu. Namigiva Tko čitav život vozi Daciu,ne kvari mu se,a susjedu se pokvari elektronika nakon godinu dana u E klasi Mercedesa,to često učini Daciu u njegovim očima kvalitetnijim automobilom od Mečke,iako ne i u oku javnosti. Smijeh

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

 

Koji bi onda IPS 24 ili 22 in  monitor bio ok  za 2000 do 2500 kn , da je za internet i igrice gledanje i obradu slika, da ima DVI ili HDMI, ako je moguce i zvucnike koji rade preko HDMI da se izbjegne dodatni kabel.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 10:37 (zoro5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

24 teško da će upasti u budžet,ali bio je jedan 23.6 ako se ne varam Viewsonic,best buy u klasi. I imaš taj LG 22 što sam naveo za 1600kn. Dosta manje od 2500,a biti ćeš zadovoljan,nema nažalost HDMi ni zvučnika,većina IPS monitora za tu cijenu,to neće imati. Multimedia u klasičnom smislu nije primarna namjena tih monitora,za to služe TN-ci gdje za 1300kn sve dobiješ,i HDMi,i USB ponekad,i zvučnike. IPS i PVA su kvalitetnije matrice za ozbiljniju obradu slike,videa, pa rekao bi - sa sve nižim odazivom, i rendanje 3D scena i igara. Dapače. Nije to baš 40ms vs. 2 ili 5 na TN-u, svi su oni unutar 10ms, 5 vs. 2 oko ne može primjetiti,kao ni 8 vs. 5. Teško,preteško. U to iskreno sumnjam.

 

Mislim da je to ovaj VS.

 

http://www.amazon.com/ViewSonic-VP2365WB-23-Inch-IPS-Monitor/dp/B002R0JJYO

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/viewsonic-vp2365wb-23-ips/42470.aspx

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 10:49 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Savjetujem Samsung, kvaliteta izrade je odlicna, dizajn takodjer, omjer placeno/dobiveno pogotovo.

 

 

Ili ako hoces, uzmi CRT, ali to ti je samo za prave hardcore gamere ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Preporučujem ti ovaj, u svakom reviewu su mu dali odličnu ocjenu i spada među najbolje tn monitore   http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_186&products_id=8092

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Najblizi sam samsungu jer sam ga ima pred 5 god SM i jos radi bio medju prvim LCD panelima.
Dosadasnji Philips 17 in je na servisu i ko zna kad ce bit pregledan, a pred 3 god kosta je 2200kn.
Razocaran u philipsa i vracam se koreancima ali me malo zateklo pa nisam u toku sta je sad dobra kupnja .
posto neman monitora moram se sta prije odlucit, a ako ima dobar ISP uzeo bih njega bez obzira na dodatne djidje
jer ionako je komp prikljucen na HT reciver i Plazmu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Kupio sam HP ZR24W IPS prije nekih mjesec dana i vrlo sam zadovoljan. IPS ima takodjer svoje probleme,ali kada pogledam bratov TN samsung (T220 mislim) , dodje mi se smijati.

 

Out of the box je dobro kalibriran, te reza 1920x1200, sto mi odgovara za programiranje i igranje igara, dok nije optimalan za filmove zbog 16:10.

 

I ja sam se razmisljao izmedju njega i 27" samsungovog tn-ca, a onda je presudila kvaliteta same slike, kao i mogucnosti podesavanja, da ne moram stavljati knjigu ispod postolja 

 

i slicne akrobacije.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=zr24w&x=0&y=0

 

review : 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_zr24w.htm

-- Ode pile pod kamion.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Best buy monitor imho.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji 24 " monitor uzeti

Hm taj monitor je dobro ocjenjen i uBAGU samo sam malo skeptican pšrema HP-u. Kupio djeci dva laptopa prije 2 god i oba nemaju slike.

pa das obadva ovdje u jednom shopu ga vec dva tjedna gledaju i neznaju sta mu je tako da ... neznam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti
zoro5 kaže...

Hm taj monitor je dobro ocjenjen i uBAGU samo sam malo skeptican pšrema HP-u. Kupio djeci dva laptopa prije 2 god i oba nemaju slike.

pa das obadva ovdje u jednom shopu ga vec dva tjedna gledaju i neznaju sta mu je tako da ... neznam

Ja sam skeptičan prema Mercedesima.

Cemetary gates
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji 24 " monitor uzeti

HP nije ništa posebno, ni blizu Mercedesa...

 

Može proći pod VW, ali ne pod Mercedes...

 

Iiyama je recimo Mercedes...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice