Kupujem 24" Monitor

poruka: 37
|
čitano: 11.083
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Igra li ti ulogu što je 23" ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem 24" Monitor

ahhaha, ti svima predlazes koji montor, a neznas koji sebi kupiti {#}

pero
12 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
Lord Pero kaže...

ahhaha, ti svima predlazes koji montor, a neznas koji sebi kupiti {#}

Hehe..nije da ne znam nego tražim i Vaša cijenjena mišljenja.Prvobitno mi je bio u planu Dell U2412m,zatim Benq XL2420t kojeg na žalost ne mogu više naći u HR i na kraju mi je ostala  opcija Alienware o kojem smo već prokomentirali  i o kojoj se još dvoumim.

14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

Više sam za 26,27" nego za 23"..makar gledam sad review i odličan je monitor...neznam točno što mi donosi IPS al vjerujem da je super

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 1:08 (rjanko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor

IPS donosi realniji i višestruko bolji prikaz boja, široke kutove gledanja od TN panela vertikalno i horizontalno, DellU2312m ili U2713m ako treba veća dijagonala i uživaj.

 

Edit: sad tek vidim buđet da ti je do 1500, onda ovaj manji i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 1:16 (roby27).
16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem 24" Monitor

Nikako ne taj...neznam zasto i gdje je tu logika, ali daju samo 1.god jamstvo!

pero
16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 2:18 (Patrick_cro).
12 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Ali traži 24" monitor.I ja sam dao prijedlog za 23"

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem 24" Monitor

E ova j AOC je prekrasan...cijena je u redu i ta IPS matrica na koju se svi palite

 

e dajte pogledajte ovaj video o monitoru koji mi se stvarno sviđa.

 

16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
ovaj zadnji aoc mi je najljepsi a ima i ah-ips a 24 nema tak dobrih za te novce barem koliko sam ja na brzinu vidio. po meni je ovaj aoc best buy, bolji nego onaj dellov
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
Patrick_cro kaže...
ovaj zadnji aoc mi je najljepsi a ima i ah-ips a 24 nema tak dobrih za te novce barem koliko sam ja na brzinu vidio. po meni je ovaj aoc best buy, bolji nego onaj dellov

Stvarno je super monitor...sviđa mi se jedino sam našao ovaj review i tipa baš nije presretan koliko vidim

 

16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
http://www.pchardwarehelp.com/guides/s-ips-lcd-list.php pogledaj jel ima kod nas neki ov ovih sa ah-ips. mozda on nije sretan jer ocekuje previse, nadi neki bolji review pa vidi sta tamo kazu, nisam gledao review posto sam sada na m.bug.hr ali pogledat cu malo dok dodem kuci
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

evo ovaj sam našao koji mi se čini ok

http://www.edigital.hr/Monitori/LG_IPS231P-BN_23_LED_monitor-p29474.html?bid=&partner=10001

 

e btw malo sam gledao dimenzije...npr jel se to meni čini ili 22,23 i 24" imaju svi istu visinu...npr ja imam 22" 16/10 1680x1050 i visina mi je 34cm kao i kod 23 i 24" samo što se oni razlikuju u duljini po par cm...

tako da prestao sam biti entuzijastičan kad sam mislio da ću imati veći monitor i pregledniji u biti bit će mi samo duži. šmrc

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 17:35 (rjanko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
rjanko kaže...
Patrick_cro kaže...
ovaj zadnji aoc mi je najljepsi a ima i ah-ips a 24 nema tak dobrih za te novce barem koliko sam ja na brzinu vidio. po meni je ovaj aoc best buy, bolji nego onaj dellov

Stvarno je super monitor...sviđa mi se jedino sam našao ovaj review i tipa baš nije presretan koliko vidim

 

Pa normalno da nije presretan kada misli da je to monitor za graficku obradu sta i nije, ali u drugom dijelu reviewa kaze da je dobar za gaming i normalan rad. Tko god kupuje za graficki dizajn ili nesto profesionalno uzet ce monitor sa 16:10 dijagonalom i sigurno viseg cjenovnog ranga. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

maloprije sam prodao svoj monitor tako da sam sad na tv-u, uglavnom u ponedjeljak kupujem monitor i sad cijelo vrijeme gledam koji da kupim....

 

iskreno volio bi 27" da ima tanki rub, da ima dvi, da lijepo izgleda sve iznad 5ms, odaziva mi ne odgovara, i da je jeftin..hehe a takvog nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor

A teško takav naći, jedino možeš eventualno ovog od 27  ~ 1800ali nema tanak rub i nije ips. Imaš i benq 27 1500kn. Sada ovisi šta ti je bitno dijagonala ili kvaliteta ako je dijagonala onda neki od ova 2 s tim da benq ima 2 god gar a aoc 3god. Makar ovaj Benq je dobio jako loše ocjene i ja njega nebih uzimao nikako, ali da je najjeftiniji 27 to je

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Mislim da je onaj aoc ipak bolja kupovina od toga, ima integrirane i zvucnike unutra i bolji odaziv a ostalo karakteristike su iste koliko vidim

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

http://www.lg.com/us/monitors/lg-IPS231P-BN-led-monitor

 

Evo ipak sam ovaj kupio i jako sam zadovoljan...nema mrtvih pixela nikakvo svijetlo ne izbija po rubovima, bolje su odlične, mrvicu veći nego 22" al uglavnom u širinu...definitivno moja preporuka tko god misli neki monitor kupovati u ovom cjenovnom rangu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Taj uopce nema hdmi priključak? Mislim da u današnje vrijeme kupovati monitor bez hdmi je zesci zaj...( Ne možeš kasnije na njega spajati uređaju putem hdmi) ali ako su boje dobre onda sve ok makar mislim da ima i puno boljih monitora a mozda skupljih 100kn, šta dizajnom šta konektorima a vjerujem da su boje iste. Ako si ti zadovoljan onda sve 5 makar za 100kn više se moglo dobiti puno bolje, ali da je za buduću preporuku baš i nije

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
Patrick_cro kaže...

Taj uopce nema hdmi priključak? Mislim da u današnje vrijeme kupovati monitor bez hdmi je zesci zaj...( Ne možeš kasnije na njega spajati uređaju putem hdmi) ali ako su boje dobre onda sve ok makar mislim da ima i puno boljih monitora a mozda skupljih 100kn, šta dizajnom šta konektorima a vjerujem da su boje iste. Ako si ti zadovoljan onda sve 5 makar za 100kn više se moglo dobiti puno bolje, ali da je za buduću preporuku baš i nije

neznam ja sam zadovoljan...ja sam pucao na dvi priključak hdmi me uopće ne zanima jer hdmi-om spajam tv preko kojeg gledam bluray filmove...a moja grafička nema dva hdmi-a a niti buduća koju ću uskoro kupiti...skok sa monitora kojeg sam imao i ovaj sada je ogroman...tako da meni je vidljiva promijena na bolje...upravo se igram sa settingsima i ima bogat menu za narihtati boje i sve ostalo tako da vjerujem da svatko bi našao svoj preset

16 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Pa ne treba ti 2 hdmi dovoljno je da je barem 1, ako nema nije baš neka preporuka za kupovinu jer danas se ne kupuje monitor bez hdmi jer se sada čak i neki mobiteli imaju hdmi. Da ne kazem buduču mogučnost spajanja svega i svačega na monitor koji ima hdmi. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor
rjanko kaže...

http://www.lg.com/us/monitors/lg-IPS231P-BN-led-monitor

 

Evo ipak sam ovaj kupio i jako sam zadovoljan...nema mrtvih pixela nikakvo svijetlo ne izbija po rubovima, bolje su odlične, mrvicu veći nego 22" al uglavnom u širinu...definitivno moja preporuka tko god misli neki monitor kupovati u ovom cjenovnom rangu

 

Šta je reći ?

Opet si na kraju uzeo 23"

14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

ah u moru monitora izgubio sam se...mislio sam neki 27" al cijene su lude a mislim da ću pričekati kad malo pojeftine i da malo rezolucija bude veća ...za sada ovaj mi je čisto fajn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupujem 24" Monitor

Vjerujem da je OK.

 

Trebao si uzeti onaj Dell-ov što sam ti predlagao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 20:25 (darijoman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem 24" Monitor

ma onaj dell je super...ovo mi je 300kn bilo jeftinije i 3ms (gtg) brži hehe...

 

ma ja čekam da bude neki 27" 2ms, ips, 2560x1600 120hz za 1500kn sa 5 godina garancije...to je moj monitor onda

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupujem 24" Monitor



ma ja čekam da bude neki 27" 2ms, ips, 2560x1600 120hz za 1500kn sa 5 godina garancije...to je moj monitor onda

Ne bih rekao da će tako nešto biti za 1500 kuna barem ne u skorašnje  vrijeme.

Evo ja uzimam Alienware 23" 3ms 120 Hz pa cijena ide preko 2500 kuna.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice