Monitor mi ne radi

poruka: 6
|
čitano: 1.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Monitor mi ne radi
Pozdrav,braca mi imaju svoj komp I odjednom Im je monitor prestao raditi, rekli su mi da im se zacrnio ekran I da su jako slabo vidjeli,sada prilikom paljenja racunala izbacuje gresku koja kaze da signala nema,i nakon toga ekran postane crn,probao sam zamijeniti kablove,ali se nista nije promijenilo. spojio Sam im svoj monitor I on normalno radi tako da u racunalu nije problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Monitor mi ne radi

mislim da si ucinio sve da konstatiras da je monitor krepao!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Monitor mi ne radi
Resetirao Sam komp,I monitor se ponasa kao da komp ne radi,tj. zuta lampica svijetli na monitoru,isplati li ga se popravljati? Rijec je od 8,9 godina starom asusovom monitoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Monitor mi ne radi
kexzoR kaže...
Resetirao Sam komp,I monitor se ponasa kao da komp ne radi,tj. zuta lampica svijetli na monitoru,isplati li ga se popravljati? Rijec je od 8,9 godina starom asusovom monitoru.

 evo pa odluci:

22" FullHD za 700+kn

http://www.bug.hr/cijene/benq-monitor-gw2270-led-21522-169-1920x10/1727247.aspx

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Monitor mi ne radi
Ma nisam planirao kupovat jer imam svoj laptop,studiram u drugom gradu,pa kad dodjem kuci hocu lijepo leci u krevet i pogledati neku utakmicu na kompu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Monitor mi ne radi

Otvori ga i vidi jel su se kondenzatori napuhnuli, novi kondici su ti oko 30-50 kn i zamjena oko 50 kn u nekom normalnom servisu. Ja sam si tako spasio jedan monitor.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice