Monitor problem

poruka: 6
|
čitano: 5.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Monitor problem


Imam problem sa monitorom Philips 190cw lcd prilikom uključivanja kompjutera.nakon što uključim komp , monitor uključim ručno na taster za uključenje i pojavi se zelena oznaka da je uključen što je uredu.Nakon dizanja sustava na ekranu se pojavi slika i nakon par sekundi nestane i ne pojavljuje se( dok je bilo ok slika se pojavila i bila je stabilna). Nakon toga iskljućim i uključim monitor,slika se pojavi i nestane. Tako 10-15 puta i onda profunkcionira. Probao sam razne postavke za monitor ali nema promjene,driveri svi ažurirani od monitora i grafičke AMD Radeon HD6570. Sustav win7 ultimate. Da li netko zna u čemu bi mogao biti problem. Hvala-

vv
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Monitor problem

Nema neke posebne teme, pa moram ovdje. 

Ima li mu spasa?

Zanemarite ova ocitavanja lijevo, nema veze sa tim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2015 20:19 (pirat01).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Monitor problem
pirat01 kaže...

Nema neke posebne teme, pa moram ovdje. 

Ima li mu spasa?

Zanemarite ova ocitavanja lijevo, nema veze sa tim.

 

 

Uf koliko detalja za popizdit! Koliko je to star monitorche onak 6-7g i koje dimpenzije?

NAravno da mu ima spase i ekipe nego jel ti se to uopce isplati. Generalno to nije ni za popravak ni za prodaju na koju ocito ciljas. Meni izgleda kao "popustio kabel" ili ipak "osho jedan lvds drajver" kako god okrenes to ti nitko ne popravlja osim ako nema stelu kod kineza za jeftine dijelove iz 2006 i zna kaj radi ... Zanemarimo lokalne fusher majstore kaj se kuze u delancije

 

 

else if

 

pisi nam kako si ga popravio

15 godina
protjeran
offline
Re: Monitor problem
veljo kaže...


Imam problem sa monitorom Philips 190cw lcd prilikom uključivanja kompjutera.nakon što uključim komp , monitor uključim ručno na taster za uključenje i pojavi se zelena oznaka da je uključen što je uredu.Nakon dizanja sustava na ekranu se pojavi slika i nakon par sekundi nestane i ne pojavljuje se( dok je bilo ok slika se pojavila i bila je stabilna). Nakon toga iskljućim i uključim monitor,slika se pojavi i nestane. Tako 10-15 puta i onda profunkcionira. Probao sam razne postavke za monitor ali nema promjene,driveri svi ažurirani od monitora i grafičke AMD Radeon HD6570. Sustav win7 ultimate. Da li netko zna u čemu bi mogao biti problem. Hvala-

 

 

Ocito problem napajanja kaj ne sam se pitas kojeg .. video ulaz. Jeftin kvar ak znas kaj delas ... No staro je to ak mislis placat majstore reabljena 19" ne vrijedi 150kn tak da si radije ubodi kakv ne prevec star nego da mehi placas kafe.

12 godina
neaktivan
offline
Monitor problem

Imam problem sa monitorom,pri paljenju kompa ga moram gasit palit 10 puta da se pokaze slika,samo je crno na ekranu,pa kao malo svjetlije bude i onda se pokaze slika,jel to monitor lagano rika ili do cega moze bit? 

 

Radi se o Samsungu SyncMaster 2232bw

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor problem
Choky95 kaže...

Imam problem sa monitorom,pri paljenju kompa ga moram gasit palit 10 puta da se pokaze slika,samo je crno na ekranu,pa kao malo svjetlije bude i onda se pokaze slika,jel to monitor lagano rika ili do cega moze bit? 

 

Radi se o Samsungu SyncMaster 2232bw

 Još ćeš ga par dana moći upaliti tako, i onda ces ga morati popravljati. Morat ces promjeniti kondenzatore, a ako znas sam lemiti, nekih 20kn ce te izaci novi kondenzatori.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice