Tražim recenziju za Sony GDM-F520

poruka: 3
|
čitano: 4.036
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Tražim recenziju za Sony GDM-F520

Jel netko zna u kojem broju Buga je izašla ili ako imate neki link na neki strani časopis u kojem je recenziran. 

 

 

xxx xxx
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 16:12 (Rootwalla).
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Tražim recenziju za Sony GDM-F520
Rootwalla kaže...

Jel netko zna u kojem broju Buga je izašla ili ako imate neki link na neki strani časopis u kojem je recenziran.  

 Imam ga u odlagalistu. Odlican monitor. definitivno  bolji od fusherskog G520. No staro ti je to i trosi 150W u leru ak to trazis ...

 

Ti bagovi su odavno na reckilazi zavrsili. Spigali mi pol ormara. U novi nisu pristajali. Znas koja je to bagovita masa 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim recenziju za Sony GDM-F520
gljinoliga kaže...
Rootwalla kaže...

Jel netko zna u kojem broju Buga je izašla ili ako imate neki link na neki strani časopis u kojem je recenziran.  

 Imam ga u odlagalistu. Odlican monitor. definitivno  bolji od fusherskog G520. No staro ti je to i trosi 150W u leru ak to trazis ... 

 

Ti bagovi su odavno na reckilazi zavrsili. Spigali mi pol ormara. U novi nisu pristajali. Znas koja je to bagovita masa 

 Da, ali slika je nenadmašna, a nema ni input laga ni ghosta u igrama. Najbolji LCD-ovi imaju jednu od ove dvije stvari, nijedan nema obe(kvalitetu slike i igre). Najbolji CRT ikad. 

Pa imaš u PDF formatu bugove.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 23:13 (Rootwalla).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice