Zašto se ovo ne može nigdje kupiti?

poruka: 3
|
čitano: 738
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Zašto se ovo ne može nigdje kupiti?

Ovaj monitor se ne može kupiti ni preko amazon.co.uk, ni preko amazon.de, niti se može pronaći preko agregatnih sajtova poput nabava.net ili jeftinije.hr.

 

I tako već mjesecima, uopće mi nije jasno u čemu je problem, u kakvoj to selendri živimo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zašto se ovo ne može nigdje kupiti?

Jednostavno ga nitko ne uvozi ili nije predviđen da se prodaje u našem dijelu europe. 

https://www.caseking.de/en/viewsonic-xg2703-gs-68-58-cm-27-zoll-165-hz-g-sync-ips-dp-hdmi-tfvs-008.html

eto tu ga imaš, oni šalju za lijepu našu te su korektni prilikom reklamacija.

 

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto se ovo ne može nigdje kupiti?
blackdevil kaže...

eto tu ga imaš, oni šalju za lijepu našu te su korektni prilikom reklamacija.

 

 Bila bi lijepa naša kad ne bi bila nastanjena socijalističkim zombijima.

Svaka porezna krađa od državne bande se kod nas normalizira.

 

Trebala je biti oružana pobuna kad se PDV digao s ogromnh 22% na astronomskih 25%(povrh krađe od bilo kakve zarade te ostalih nameta).

 

No to zahtijeva previše inteligencije i shvaćanje da državna banda sa porezima ne pruža usluge već suzbija usluge. Svaka usluga koju sad "pruža" državna banda, poput zdravstva i obrazovanja, bi bila daleko jeftinija i kvalitetnija na slobodnom tržištu.


 

P.S.

 

Njemačka, Francuska, Švedska i UK će biti u krvavom civilnom ratu unutar 20 godina, uslijed samoubilačke migracije najgorih ljudi na svijetu s najnižim kvocijentom inteligencije i najnasilnijim praznovjerjem. Sovjetsk...pardon Europska unija je monstruozna tvorevina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2017 21:57 (Tilltech).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice