Postavke za PVC0 i PVC1 TPLink TD-WW8961ND V3

poruka: 1
|
čitano: 953
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Postav za PVC0 i PVC1 TPLink TD-WW8961ND V3 Optima

Pozdrav, ekipa

Kako sam zapao u problem sa spajanjem preko DDNS-a od samog početka, dakle router se vidi sa internom 192.168.1.1 i postavljenom xxxx.ddns.net  adresom punih recimo 15-20 minuta (CGNA je ali radi). Nakon toga nema više ulaza u router niti pod razno….. Odoh pod www ..TP link.. i pišu oni greška na firmwareu je priznata kažu update it solved….

Međutim Optima kaže: to je zadnji firmware koji je već stigao sa routerom. (Naravno podešen prema njima za automatic update ACL - IP  ver6 bla bla).

No kako mi opcija port forward, filteri itd itd… treba, to mi mora biti aktivno. Ako treba zahtjev za javnom dinamičkom ok poslije zbog port forwarda..
Stoga sam stavio firmware na noviju verziju uredno i sad xxx.ddns.net pristup radi, IPTV naravno NE RADI.

Moj ROM backup je očito toliko različit da se ne može vratiti na novi firmware (možda je ok. ne znam).
No par stvari ako možete pomoći da upišem, a koje nažalost nisam snimio kao screenshot  j..g..mea culpa.

Slike su sa starijeg firmwarea dolje.

Dakle treba mi:

-PVC1 postavke za IPTV bridge mode,

-PVC0 samo čekirati sa slike

-PVCs Summary status da čekiram stanje

-Čekirat stanje na slici Internet setup -> Internet –> Ipv4 Address odjeljak

-Advanced setup -> VLAN -> Define VLAN GROUP i Assign VLAN PVID for each Interface. Ovo mi treba za port maping (eth), manje-više znam, ali … uvijek dobro mi došlo.

-Status

 

Eto ako možete malko volje i vremena odvojiti, bio bih vam vrlo vrlo vrlo zahvalan

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice