Router-Baciti ili ne?

poruka: 9
|
čitano: 3.754
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Router-Baciti ili ne?

Ovako dao mi frend jer mu netreba "thomson speedtouch st780i wl" koji je vjerovatno dobio od t-coma jer vidim odozoga tcomov logo.

Zanima me dali mogu imati IKAKVE koristi od njega?Trenutno sam na optimi,uskoro amis ako nekoga zanima.

Hvala svima na odg :)

After Effects i Sony Vegas Pro tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Router-Baciti ili ne?

daj ga meni

 

Sebastian Malek
13 godina
neaktivan
offline
Re: Router-Baciti ili ne?
BugHacker kaže...

Ovako dao mi frend jer mu netreba "thomson speedtouch st780i wl" koji je vjerovatno dobio od t-coma jer vidim odozoga tcomov logo.

Zanima me dali mogu imati IKAKVE koristi od njega?Trenutno sam na optimi,uskoro amis ako nekoga zanima.

Hvala svima na odg :)

Ako je ispravan prodaj ga ili ga daj nekome na ovom forumu.Otvori temu da prodaješ ili poklanjaš i gotovo.

Mislim šta fali tom routeru,pa i ja imam takvi :D

Dino
15 godina
offline
Router-Baciti ili ne?

pa pitam dali bih ga mogao iskoristiti recimo kao router za wlan ili za LAN mrežu svoju.

After Effects i Sony Vegas Pro tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Router-Baciti ili ne?
Vjerovatno bi se dao iskoristiti.Pogotovo ako uspiješ ubaciti Thompsonov firmware da otključaš svašta
robimarko@gmail.com
13 godina
protjeran
offline
Re: Router-Baciti ili ne?

Kada samo već kod toga, sa sam dobio novi ruter.. Onaj bijeli Simens i sada neznam što da radim sa Thomsonom. Najbolje bi bilo da stavim da ta dva rutera nekako komuniciraju preko wlana, a da se ja spajam na Thomson, a taj Thomson dobiva podatke od Simensa. I jos da mozda ako budem htjeo igrati LOL sa prijateljima da se spoje na Thomson.. Ugl. nadam se da rezumijete što želim postići.

13 godina
offline
Re: Router-Baciti ili ne?
BugHacker kaže...

Ovako dao mi frend jer mu netreba "thomson speedtouch st780i wl" koji je vjerovatno dobio od t-coma jer vidim odozoga tcomov logo.

Zanima me dali mogu imati IKAKVE koristi od njega?Trenutno sam na optimi,uskoro amis ako nekoga zanima.

Hvala svima na odg :)

Takav sam ja SpeedTouch dobio čim sam prešao na Amis...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
15 godina
offline
Re: Router-Baciti ili ne?
Marko :D kaže...
BugHacker kaže...

Ovako dao mi frend jer mu netreba "thomson speedtouch st780i wl" koji je vjerovatno dobio od t-coma jer vidim odozoga tcomov logo.

Zanima me dali mogu imati IKAKVE koristi od njega?Trenutno sam na optimi,uskoro amis ako nekoga zanima.

Hvala svima na odg :)

Takav sam ja SpeedTouch dobio čim sam prešao na Amis...

onda ću rađe pričekat amis da vidim što ću ja dobit

After Effects i Sony Vegas Pro tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
13 godina
offline
Re: Router-Baciti ili ne?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice